Reklamat e arkivit: autobusë MITSUBISHI

Ke hapur një arkiv të reklamave të hequra në kategorinë "autobusë MITSUBISHI".

Mund të gjesh ofertat aktuale të shitjeve në këtë faqe:

Autobusë MITSUBISHI shitet

87
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 2 1/2   
Mitsubishi L400 6-Sitzer Kasten Kombi - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

1998
174 600 km
MITSUBISHI L-200 - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

2007
Mitsubishi L 400 6-Sitzer Kasten Kombi 8-fach bereift - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

1998
174 600 km
 Mitsubishi Fuso neue - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

2009
36 km
Mitsubishi L200 4x4 Pick up Dakar - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

2005
Mitsubishi Navara 2.5 D Pick Up - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

MITSUBISHI Pajero
 - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

2008
Mitsubishi L200 4x4 Pick up Dakar - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

2005
Mitsubishi 3C11/25 - minibus
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

2011
10 km
MITSUBISHI L300
 - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

1988
MITSUBISHI Pajero - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

2008
Mitsubishi Prestij - autobus urban
 1
I arkivuar

Autobus urban

1999
492 000 km
Numri i ndenjëseve: 28
MITSUBISHI Pajero Court 3.2 DID
 - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

2006
158 000 km
Numri i ndenjëseve: 7
MITSUBISHI PAJERO - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

2001
Mitsubishi SHOGUN 2,5 TURBO 4X4. - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

1991
Mitsubishi L300 12 Passenger 4X2 Mini - autobus
 1
I arkivuar

Autobus

2009
488 606 km
Mitsubishi L300 4X2 Mini - autobus
 1
I arkivuar

Autobus

2000
191 846 km
Mitsubishi ROSA 28 Passenger 4X2 - autobus
 1
I arkivuar

Autobus

1998
551 690 km
Mitsubishi L300 12 Passenger 4X2 Mini - autobus
 1
I arkivuar

Autobus

2009
357 355 km
Mitsubishi L300 van - 9 seats - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

1991
436 009 km
Mitsubishi ROSA 24 Passenger 4X2 Transit - autobus suburban
 1
I arkivuar
Mitsubishi L300 van - 9 seats - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

1991
436 009 km
Mitsubishi L300 van - 9 seats - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

1991
436 009 km
Mitsubishi Carisma 1.6 H.B. - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

2000
193 758 km
Numri i ndenjëseve: 5
MITSUBISHI FUSO CANTER 6C14  - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

2006
302 157 km
Numri i ndenjëseve: 15
Mitsubishi Pajero 2,8 TD GLS  - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

1998
324 000 km
Mitsubishi L300 full equipment - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

E re
2016
Mitsubishi L300 van - 9 seats - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

1991
MITSUBISHI FUSO CANTER 6C14  - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

2006
302 157 km
Numri i ndenjëseve: 15
MITSUBISHI FUSO CANTER 6C14,vin 635  - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

2006
302 157 km
Numri i ndenjëseve: 15
Mitsubishi Pajero 2,8 TD Dakar  - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

1998
308 000 km
Mitsubishi  - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

1994
Mitsubishi L300 van - 9 seats - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

1991
Mitsubishi L300 van - 9 seats - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

1988
MITSUBISHI GHABBOUR EAGLE 50 Passenger 4x2 Highway - autobus urban
 1
I arkivuar
MITSUBISHI GHABBOUR EAGLE 50 Passenger 4x2 Highway - autobus urban
 1
I arkivuar
Mitsubishi L300 minibus petrol - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

1991
MITSUBISHI Pajero - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

2004
264 000 km
Numri i ndenjëseve: 2
MITSUBISHI Pajero 2,5 TD - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

1997
351 000 km
MITSUBISHI Pajero 2,3 TD - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

1986
233 000 km
4x4
MITSUBISHI L400 2.5 TD left hand drive long wheel base - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

2000
391 375 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 3
MITSUBISHI Pajero 2,3 TD - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

1986
233 000 km
4x4
Mitsubishi BE 635 - minibus
 1
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

2007
125 000 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 25
MITSUBISHI L300 P15 left hand drive 2.5 diesel long wheel base - minibus
 20
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

1989
238 181 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 6
MITSUBISHI L300 P15 left hand drive 2.5 diesel long wheel base - minibus
 20
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

1989
238 181 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 6
MITSUBISHI L300 P15 left hand drive 2.5 diesel long wheel base - minibus
 20
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

1989
238 181 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 6
MITSUBISHI L300 P15 left hand drive 2.5 diesel long wheel base - minibus
 20
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

1989
238 181 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 6
MITSUBISHI L300 P15 left hand drive 2.5 diesel long wheel base - minibus
 20
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

1989
238 181 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 6
MITSUBISHI L300 P15 left hand drive 2.5 diesel long wheel base - minibus
 20
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

1989
238 181 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 6
MITSUBISHI L300 P15 left hand drive 2.5 diesel long wheel base - minibus
 20
I arkivuar

Minibus, furgon pasagjerësh

1989
238 181 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 6
1 2   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.