Reklamat e arkivit: gjysmërimorkiot TYLLIS

Ke hapur një arkiv të reklamave të hequra në kategorinë "gjysmërimorkiot TYLLIS".

Mund të gjesh ofertat aktuale të shitjeve në këtë faqe:

Gjysmërimorkiot TYLLIS shitet

15
Rezultate të gjetura
Tyllis 18 ton  - gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur
 1
I arkivuar

Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur

2003
Ngarkesa e dobishme: 15 330 kg
Pesha bruto: 18 000 kg
Tyllis 3-Achs Auflieger, Seitentüren, open side  - gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur
 1
I arkivuar

Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur

1997
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 30 140 kg
Pesha bruto: 36 800 kg
Tyllis SMT4LSS -02  - gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur
 1
I arkivuar

Gjysmërimorkio me vagonetë të mbyllur

2002
Ngarkesa e dobishme: 43 930 kg
Pesha bruto: 56 000 kg
Tyllis Jumbotrailer - gjysmërimorkio me perde anësore
 1
I arkivuar

Gjysmërimorkio me perde anësore

2011
ISTRAIL TYLLIS L3 3-AXLE SAF  - shasia e gjysmërimorkios
 1
I arkivuar

Shasia e gjysmërimorkios

2001
3-aks
Pesha bruto: 26 000 kg
ISTRAIL TYLLIS L3 3-AXLE SAF  - gjysmërimorkio me platformë
 1
I arkivuar

Gjysmërimorkio me platformë

2001
3-aks
Pesha bruto: 26 000 kg
 Tyllis TPV5L Flaksläp 5-axlar Trailer (doors + Chapel) - gjysmërimorkio me perde anësore
 1
I arkivuar

Gjysmërimorkio me perde anësore

2000
Ngarkesa e dobishme: 27 390 kg
TYLLIS L3 - SOON EXPECTED - 3-AXLE OPEN TRAILER  - gjysmërimorkio me platformë
 1
I arkivuar

Gjysmërimorkio me platformë

2006
3-aks
Pesha bruto: 32 000 kg
 Tyllis 4STL 4-axlar Chip trailer - gjysmërimorkio me perde anësore
 1
I arkivuar

Gjysmërimorkio me perde anësore

2007
Ngarkesa e dobishme: 40 150 kg
 Tyllis 4PPN 4-axlar Semi-trailer - gjysmërimorkio me perde anësore
 1
I arkivuar

Gjysmërimorkio me perde anësore

2011
Ngarkesa e dobishme: 42 000 kg
TYLLIS 3-AXLE HMF 1820 K4  - gjysmërimorkio me anë të palosshme
 8
I arkivuar

Gjysmërimorkio me anë të palosshme

2004
3-aks
Tyllis 3 akslet jumbo kransemi  - gjysmërimorkio me plan ngarkimi të ulët
 20
I arkivuar

Gjysmërimorkio me plan ngarkimi të ulët

2007
Tyllis 3 axis Crane semi with forced steering  - gjysmërimorkio me plan ngarkimi të ulët
 20
I arkivuar

Gjysmërimorkio me plan ngarkimi të ulët

2006
Tyllis L3 - gjysmërimorkio me perde anësore
 20
I arkivuar

Gjysmërimorkio me perde anësore

2003
Tyllis L3 - gjysmërimorkio vetëshkarkuese
 20
I arkivuar

Gjysmërimorkio vetëshkarkuese

2001
Ngarkesa e dobishme: 33 540 kg
Reklamat e arkivit
Gjysmërimorkiot ACERBI ACKERMANN ACTM AKYEL TRAILER ALPSAN AMT ARDOR ASCA ATCOMEX ATM AUREPA BARNEOUD BENALU BERGER BLUMHARDT BODEX BRF BROSHUIS BSLT BULTHUIS BURG CALDAL CARNEHL CASTERA CEYLAN CHEREAU CLAYTON CMT COBO CODER COMETTO CROSSLAND D-TEC DANSON DAPA DE ANGELIS DENNISON DESOT DIJKSTRA DOĞAN YILDIZ DOLL DRACO EGGERS EKERI EKW EMIRSAN ES-GE ESVE ETA FAYMONVILLE FEBER FELDBINDER FGM FILLIAT FLANDRIA FLIEGL FLOOR FONTAINE FRUEHAUF GALTRAILER GENERAL TRAILER GHEYSEN & VERPOORT GK GRÜNENFELDER GOFA GOLDHOFER GRAY & ADAMS GROENEWEGEN GRW GS MEPPEL GUILLÉN GURLESENYIL HANGLER HEIL HEITLING HENDRICKS HERTOGHS HFR HLW HRD HTF HÜFFERMANN HUMBAUR INVEPE ISISAN JUMBO KAISER KAMAG KARGOMIL KÄSSBOHRER KEL-BERG KEMPF KING KLAESER KNAPEN KÖGEL KOMODO KOTSCHENREUTHER KRAKER KROMHOUT KRONE LAG LAMBERET LANGENDORF LATRE LECIÑENA LECITRAILER LEGRAS LIDER LOHR LOUAULT MAGYAR MAISONNEUVE MEGA MEIERLING MEILLER MENCI METACO MEUSBURGER MİM-MAK MINERVA MOL MONTENEGRO MONTRACON MÖSLEIN MÜLLER MITTELTAL NÄRKO NETAM NETAM-FRUEHAUF NFP-EUROTRAILER NICOLAS NOOTEBOOM NOR SLEP NORFRIG OKT TRAILER ORTEN ORTHAUS OVA OZGUL OZSAN PACTON PANAV PEKI PEZZAIOLI PIACENZA PRIM-BALL REISCH RENDERS ROBINE ROHR ROJO SAMRO SCHEUERLE SCHMIDT SCHMITZ SCHRADER SCHRÖDER SCHWARZMÜLLER SCORPION SCORT SDC SECKINLER SINAN SOMMER SOR SPITZER STAS STOKOTA TALSON TANG TECNOKAR TIRSAN TISVOL TITAN TONAR TRABOSA TRACON TRAILOR TRANDERS TRAX TRAYLONA TROUILLET TSR TURBO'S HOET TYLLIS VAN ECK VAN HOOL VEGA VELDHUIZEN VEREM VIBERTI VLASTUIN VOCOL VOGELZANG WEIGHTLIFTER WELGRO WELLMEYER WIELTON WILCOX YALÇıN DORSE ZORZI Të tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.