Reklamat e arkivit: gjysmërimorkiot WELLMEYER

Ke hapur një arkiv të reklamave të hequra në kategorinë "gjysmërimorkiot WELLMEYER".

Mund të gjesh ofertat aktuale të shitjeve në këtë faqe:

Gjysmërimorkiot WELLMEYER shitet

25
Rezultate të gjetura
 Wellmeyer STF 35/ 125 LH / Langholztransporter - gjysmërimorkio
 1
I arkivuar

Gjysmërimorkio për transportimin e lëndëve drusore

2007
Ngarkesa e dobishme: 24 000 kg
wellmeyer 5-axle ballast trailer - gjysmërimorkio
 1
I arkivuar

Gjysmërimorkio

2006
 WELLMEYER TC018 (id:6233) - gjysmërimorkio me perde anësore
 1
I arkivuar

Gjysmërimorkio me perde anësore

1999
Ngarkesa e dobishme: 3 720 kg
Pesha bruto: 18 000 kg
 WELLMEYER,WILH. 2 ACHS TIEFLADER / SONDERTIEFLADER - gjysmërimorkio
 1
I arkivuar

Gjysmërimorkio për transportimin e lëndëve drusore

1986
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 25 060 kg
Pesha bruto: 31 000 kg
WELLMEYER WELLMEYER SPA35 12m LANGHOLZSATTELAUFLIEGER - gjysmërimorkio
 1
I arkivuar
WELLMEYER SPA35 12m LANGHOLZSATTELAUFLIEGER  - gjysmërimorkio
 1
I arkivuar

Gjysmërimorkio për transportimin e lëndëve drusore

2005
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 27 900 kg
Pesha bruto: 35 500 kg
WELLMEYER SPA35 12m LANGHOLZSATTELAUFLIEGER  - gjysmërimorkio me platformë
 1
I arkivuar

Gjysmërimorkio me platformë

2005
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 27 900 kg
Pesha bruto: 35 500 kg
Wilheim Wellmeyer Tri/A - gjysmërimorkio vetëshkarkuese
 1
I arkivuar

Gjysmërimorkio vetëshkarkuese

1983
WELLMEYER HK 32/70 HP - gjysmërimorkio vetëshkarkuese
 1
I arkivuar

Gjysmërimorkio vetëshkarkuese

1989
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 30 500 kg
Pesha bruto: 39 000 kg
WELLMEYER HK 32/70 HP - gjysmërimorkio vetëshkarkuese
 1
I arkivuar

Gjysmërimorkio vetëshkarkuese

1983
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 30 500 kg
Pesha bruto: 39 000 kg
WELLMEYER HK 32/70 HP - gjysmërimorkio vetëshkarkuese
 1
I arkivuar

Gjysmërimorkio vetëshkarkuese

1982
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 30 500 kg
Pesha bruto: 39 000 kg
 Wellmeyer Atlas200.2 Kran-Stein+Baustofftransp. - gjysmërimorkio me anë të palosshme
 1
I arkivuar

Gjysmërimorkio me anë të palosshme

2007
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 24 450 kg
Pesha bruto: 35 000 kg
Wellmeyer, Atlas Terex TLC 210.2 Kran  - gjysmërimorkio
 1
I arkivuar

Gjysmërimorkio

2007
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 24 450 kg
Pesha bruto: 35 000 kg
WILHELM WELLMEYER, HOLZTRANSPORTER  - gjysmërimorkio
 1
I arkivuar

Gjysmërimorkio për transportimin e lëndëve drusore

2003
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 29 750 kg
Pesha bruto: 35 500 kg
Wellmeyer SHK48 T/A - gjysmërimorkio vetëshkarkuese
 1
I arkivuar

Gjysmërimorkio vetëshkarkuese

2006
Wellmeyer Heinrich (40m³ Tipper) - gjysmërimorkio vetëshkarkuese
I arkivuar

Gjysmërimorkio vetëshkarkuese

1989
3-aks
SPO035/135PS Wellmeyer 70 cbm  - gjysmërimorkio vetëshkarkuese
 1
I arkivuar

Gjysmërimorkio vetëshkarkuese

2007
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 25 000 kg
Pesha bruto: 35 000 kg
WELLMEYER, SPA 35/ 135 LH, Ex Te Rungen, Lift.  - gjysmërimorkio
 9
I arkivuar

Gjysmërimorkio

2008
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 28 220 kg
Pesha bruto: 35 500 kg
 Tiefkühlkoffer Wellmeyer TKA 18 Tandem - gjysmërimorkio frigorifer
 20
I arkivuar

Gjysmërimorkio frigorifer

2014
Ngarkesa e dobishme: 10 620 kg
Pesha bruto: 18 000 kg
WELLMEYER Pushliner SCO 35-136 PSTA - gjysmërimorkio
 14
I arkivuar
Krone Wellmeyer 2 achs kurz , HU 12/2019, Spezial  - gjysmërimorkio me perde anësore
 15
I arkivuar

Gjysmërimorkio me perde anësore

2004
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 25 300 kg
Pesha bruto: 31 600 kg
WELLMEYER Pushliner SCO 35-136 PSTA - gjysmërimorkio
 14
I arkivuar

Gjysmërimorkio, shpërndarës plehu të lëngshëm

WELLMEYER Pushliner SCO 35-136 PSTA - gjysmërimorkio
 14
I arkivuar

Gjysmërimorkio, shpërndarës plehu të lëngshëm

Reklamat e arkivit
Gjysmërimorkiot ACERBI ACKERMANN ACTM AKYEL TRAILER ALPSAN AMT ARDOR ASCA ATCOMEX ATM AUREPA BARNEOUD BENALU BERGER BLUMHARDT BODEX BRF BROSHUIS BSLT BULTHUIS BURG CALDAL CARNEHL CASTERA CEYLAN CHEREAU CLAYTON CMT COBO CODER COMETTO CROSSLAND D-TEC DANSON DAPA DE ANGELIS DENNISON DESOT DIJKSTRA DOĞAN YILDIZ DOLL DRACO EGGERS EKERI EKW EMIRSAN ES-GE ESVE ETA FAYMONVILLE FEBER FELDBINDER FGM FILLIAT FLANDRIA FLIEGL FLOOR FONTAINE FRUEHAUF GALTRAILER GENERAL TRAILER GHEYSEN & VERPOORT GK GRÜNENFELDER GOFA GOLDHOFER GRAY & ADAMS GROENEWEGEN GRW GS MEPPEL GUILLÉN GURLESENYIL HANGLER HEIL HEITLING HENDRICKS HERTOGHS HFR HLW HRD HTF HÜFFERMANN HUMBAUR INVEPE ISISAN JUMBO KAISER KAMAG KARGOMIL KÄSSBOHRER KEL-BERG KEMPF KING KLAESER KNAPEN KÖGEL KOMODO KOTSCHENREUTHER KRAKER KROMHOUT KRONE LAG LAMBERET LANGENDORF LATRE LECIÑENA LECITRAILER LEGRAS LIDER LOHR LOUAULT MAGYAR MAISONNEUVE MEGA MEIERLING MEILLER MENCI METACO MEUSBURGER MİM-MAK MINERVA MOL MONTENEGRO MONTRACON MÖSLEIN MÜLLER MITTELTAL NÄRKO NETAM NETAM-FRUEHAUF NFP-EUROTRAILER NICOLAS NOOTEBOOM NOR SLEP NORFRIG OKT TRAILER ORTEN ORTHAUS OVA OZGUL OZSAN PACTON PANAV PEKI PEZZAIOLI PIACENZA PRIM-BALL REISCH RENDERS ROBINE ROHR ROJO SAMRO SCHEUERLE SCHMIDT SCHMITZ SCHRADER SCHRÖDER SCHWARZMÜLLER SCORPION SCORT SDC SECKINLER SINAN SOMMER SOR SPITZER STAS STOKOTA TALSON TANG TECNOKAR TIRSAN TISVOL TITAN TONAR TRABOSA TRACON TRAILOR TRANDERS TRAX TRAYLONA TROUILLET TSR TURBO'S HOET TYLLIS VAN ECK VAN HOOL VEGA VELDHUIZEN VEREM VIBERTI VLASTUIN VOCOL VOGELZANG WEIGHTLIFTER WELGRO WELLMEYER WIELTON WILCOX YALÇıN DORSE ZORZI Të tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.