Reklamat e arkivit: makineri bujqësore CLAAS

Ke hapur një arkiv të reklamave të hequra në kategorinë "makineri bujqësore CLAAS".

Mund të gjesh ofertat aktuale të shitjeve në këtë faqe:

Makineri bujqësore CLAAS shitet

24 040
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 481 1/481   
Claas XXX - lesë
 1
I arkivuar

Lesë

1997
CLAAS ARES 566RZ - traktor me goma
 1
I arkivuar

Traktor me goma

2005
2 570 orët
110 hp
CLAAS Lexion 460 Evolution - makinë korrëse
 1
I arkivuar

Makinë korrëse

2003
1 980 orët
CLAAS Elios 210 *Allrad / Frontlader* - traktor me goma
 1
I arkivuar

Traktor me goma

E re
2010
80 orët
72 hp
CLAAS CELTIS 456 - traktor me goma
 1
I arkivuar

Traktor me goma

2005
1 800 orët
Claas Lexion 540 incl. Transportwagen + Schneidwerk - makinë korrëse
 1
I arkivuar

Makinë korrëse

2005
1 603 orët
286 hp
Claas Mega 350 mit SW 540 - makinë korrëse
 1
I arkivuar

Makinë korrëse

2005
1 424 orët
220 hp
CLAAS 480
 - makinë korrëse
 1
I arkivuar

Makinë korrëse

2003
1 300 orët
CLAAS DOMINATOR 108 SL
 - makinë korrëse
 1
I arkivuar

Makinë korrëse

1988
2 438 orët
CLAAS MEDION 310
 - makinë korrëse
 1
I arkivuar

Makinë korrëse

2003
CLAAS ARION 540 CI
 - traktor me goma
 1
I arkivuar

Traktor me goma

2009
CLAAS MEDION 340
 - makinë korrëse
 1
I arkivuar

Makinë korrëse

CLAAS 204
 - makinë korrëse
 1
I arkivuar

Makinë korrëse

2000
CLAAS Lexion 460
 - makinë korrëse
 1
I arkivuar

Makinë korrëse

1996
CLAAS Dominator 108
 - makinë korrëse
 1
I arkivuar

Makinë korrëse

1998
CLAAS LEXION 460
 - makinë korrëse
 1
I arkivuar

Makinë korrëse

1997
CLAAS 682s - makinë korrëse
 1
I arkivuar

Makinë korrëse

1989
CLAAS Axion 840 Cebis - traktor me goma
 1
I arkivuar

Traktor me goma

2009
1 520 orët
246 hp
Claas Ares 557ATZ - traktor me goma
 1
I arkivuar

Traktor me goma

2006
3 340 orët
102 hp
Claas Rollant 160 - dengmbledhëse e rrumbullakët
 1
I arkivuar

Dengmbledhëse e rrumbullakët

2007
Claas Megatron - autokombajnë
I arkivuar

Autokombajnë

1975
Claas Ares 836 - traktor me goma
 1
I arkivuar

Traktor me goma

2004
3 500 orët
CLAAS ROLLANT 66 - makinë korrëse
 1
I arkivuar

Makinë korrëse

1990
CLAAS frontale disco 3000 fc - makineri bujqësore
 1
I arkivuar

Makineri bujqësore

2004
CLAAS Axos 310 C mit Frontlader - traktor me goma
 1
I arkivuar

Traktor me goma

E re
74 hp
Claas Lexion 480 - autokombajnë
 1
I arkivuar

Autokombajnë

2001
Combina Claas Lexion 480 - autokombajnë
 1
I arkivuar

Autokombajnë

2001
Combina Claas Dominator 88 SL MAXI - autokombajnë
 1
I arkivuar

Autokombajnë

1998
1 481 orët
Combina Claas Jaguar 695 Mega - autokombajnë
 1
I arkivuar

Autokombajnë

1993
4 600 orët
2  x combine CLAAS LEXION 480 - autokombajnë
 1
I arkivuar
Claas Variant 385 RC - makineri bujqësore
 1
I arkivuar

Makineri bujqësore

2008
3 500 orët
Claas Dominator 108SL M - makinë korrëse
 1
I arkivuar

Makinë korrëse

1996
3 495 orët
220 hp
Claas Dominator 218 Me - autokombajnë
 1
I arkivuar

Autokombajnë

1996
2 253 orët
271 hp
Combina noua Claas Tucano 320 - autokombajnë
 1
I arkivuar

Autokombajnë

2010
220 orët
Tractor pe senile Claas Challenger E95 - traktor me goma
 1
I arkivuar

Traktor me goma

2000
7 590 orët
Utilaj agricol tractor Claas Atles 936 - traktor me goma
 1
I arkivuar

Traktor me goma

2004
4 711 orët
Claas Dominator 108 - makinë korrëse
 1
I arkivuar

Makinë korrëse

1994
3 023 orët
220 hp
CLAAS CH55
 - traktor me goma
 1
I arkivuar

Traktor me goma

1999
7 534 orët
Claas/Renault Axion 820 - traktor me goma
 1
I arkivuar

Traktor me goma

2009
1 330 orët
230 hp
Claas AXOS 330 - traktor me goma
 1
I arkivuar

Traktor me goma

2009
800 orët
90 hp
Claas Nectis 257F - traktor me goma
 1
I arkivuar

Traktor me goma

2008
160 orët
90 hp
CLAAS ROLLANT 66
 - dengmbledhëse e rrumbullakët
 1
I arkivuar

Dengmbledhëse e rrumbullakët

1990
CLAAS ROLLANT 66-Rotopresse
 - dengmbledhëse e rrumbullakët
 1
I arkivuar

Dengmbledhëse e rrumbullakët

1990
Claas/Renault 651 Tracto Control - traktor me goma
 1
I arkivuar

Traktor me goma

6 800 orët
60 hp
Claas/Renault Ares 697 ATZ - traktor me goma
 1
I arkivuar

Traktor me goma

2007
1 580 orët
145 hp
CLAAS DOMINATOR 96SL - autokombajnë
 1
I arkivuar

Autokombajnë

1986
170 hp
Claas XERION 3300 TRAC - traktor me goma
 1
I arkivuar

Traktor me goma

2009
330 orët
334 hp
Claas DISCO 3100 - makineri bujqësore
 1
I arkivuar

Makineri bujqësore

2011
Claas DISCO 290 - makineri bujqësore
 1
I arkivuar

Makineri bujqësore

2011
Claas ARION 430 CIS - traktor me goma
 1
I arkivuar

Traktor me goma

2011
30 orët
110 hp
1 2 3 481   
Reklamat e arkivit
Makineri bujqësore AEBI AGRIFAC AGRIMASTER AGRISEM AGRISTAL AGRO-MASZ AMAZONE ANTONIO CARRARO APV AWEMAK BECKER BEINLICH BELARUS BERGMANN BERTHOUD BINDERBERGER BISO BOGBALLE BOMET BRANSON BRANTNER BREMER BRIX BVL CASE CATERPILLAR CHALLENGER CLAAS DAF DALBO DAMMANN DAVID BROWN DELAVAL DEUTZ DRAGONE DUBEX DÜCKER EBRO ECO LOG EICHER EINBÖCK EUROTRAC EVERS EXPOM FAHR FELLA FENDT FERABOLI FERRARI FIAT FIMAKS FLIEGL FORD FORTSCHRITT FOTON FUHRMANN GARANT GERINGHOFF GOLDONI GREGORI BESSON GRIMME GUTBROD HARDI HASSIA HATZENBICHLER HAWE HINOMOTO HOLARAS HOLDER HOLMER HONDA HORSCH HOWARD HUERLIMANN HUSQVARNA INTER-TECH INTERNATIONAL INUMA ISEKI JACOBY JCB JESSERNIGG JINMA JOHN DEERE JOSKIN KAWECO KEENAN KEMPER KERNER KIOTI KIRCHNER KNEGT KNOCHE KÖCKERLING KONGSKILDE KOTTE KRAMPE KRONE KUBOTA KUHN KVERNELAND LAMBORGHINI LANDINI LAVERDA LELY LEMKEN LINDNER LOMMA LOVOL LS MTRON LUCAS MACHIO MAMMUT MAN MANDAM MASCHIO GASPARDO MASSEY FERGUSON MATERMACC McCORMICK McHALE MENGELE MERCEDES-BENZ MEYER-LOHNE MIEDEMA MITSUBISHI MONOSEM MOROOKA MROL MTD MTZ MÜTHING NAUD NEW HOLLAND NIEMEYER NORDSTEN OEHLER OMARV ÖVERUM OZDOKEN PASQUALI PEECON POM POMI PONSSE PORSCHE PÖTTINGER PRONAR PZ ZWEEGERS QUIVOGNE RABE RAU RAUCH RAZOL REFORM REGENT RENAULT ROLEX ROLMET ROPA ROUSSEAU SABO SAME SAMSON SAPHIR SCANIA SCHMITZ SCHUITEMAKER SCHWARZMÜLLER SHIBAURA SICMA SILOKING SIP SLOOTSMID SOLIS SOUCHU-PINET STARK STEYER STEYR STIGA STIHL STOLL STRAUTMANN SULKY TALEX TECHMAGRI TECNOMA TEHNOS TIGGES TRIOLIET UNIA VÄDERSTAD VAIA VAKUTEC VALMET VALTRA VAN LENGERICH VEENHUIS VICON VIKING VOGEL & NOOT VOLVO WELGER WESTFALIA WIFO WOPROL YANMAR YTO ZETOR Të tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.