Reklamat e arkivit: makineri ndërtimi IVECO

Ke hapur një arkiv të reklamave të hequra në kategorinë "makineri ndërtimi IVECO".

Mund të gjesh ofertat aktuale të shitjeve në këtë faqe:

Makineri ndërtimi IVECO shitet

3 973
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 80 1/80   
Iveco EUROTRAKKER 38.340  8X4 - përzierës betoni
 1
I arkivuar

Përzierës betoni

2009
100 km
Ngarkesa e dobishme: 19 525 kg
Iveco EUROTRAKKER AD340-38B - përzierës betoni
 1
I arkivuar

Përzierës betoni

2006
79 760 km
Ngarkesa e dobishme: 19 600 kg
379 hp
Iveco AD260T36B 6X4 EURO5 - përzierës betoni
 1
I arkivuar

Përzierës betoni

2007
14 504 km
Ngarkesa e dobishme: 13 952 kg
360 hp
Iveco ad 340 T41 KARRENA 10 CBM - përzierës betoni
 1
I arkivuar

Përzierës betoni

2008
230 km
Iveco ad 340 T41 KARRENA 10 CBM - përzierës betoni
 1
I arkivuar

Përzierës betoni

230 km
Iveco Trakker 260T38 AD 6x4 - përzierës betoni
 1
I arkivuar

Përzierës betoni

2006
31 600 km
379 hp
Iveco Trakker 260T38 AD 6x4 - përzierës betoni
 1
I arkivuar

Përzierës betoni

2006
23 100 km
379 hp
Iveco EUROTRAKKER 380 8X4 EURO 3 - përzierës betoni
 1
I arkivuar

Përzierës betoni

2004
112 000 km
Ngarkesa e dobishme: 20 028 kg
379 hp
Iveco 340  8x4 Mixer - përzierës betoni
 1
I arkivuar

Përzierës betoni

1998
865 000 km
339 hp
Iveco 320.32, 8x4 - përzierës betoni
 1
I arkivuar

Përzierës betoni

1991
425 000 km
IVECO 190 260 4X2 Pumpe - pompë betoni
 1
I arkivuar

Pompë betoni

1987
396 599 km
IVECO Cursor 350 8x4 Mischer + Band Tempomat - pompë betoni
 1
I arkivuar

Pompë betoni

2003
2 000 km
Ngarkesa e dobishme: 16 260 kg
349 hp
IVECO 340 EH 37 8x4 - përzierës betoni
 1
I arkivuar

Përzierës betoni

1995
396 538 km
Ngarkesa e dobishme: 17 300 kg
369 hp
Iveco 330.35, 6x4 - përzierës betoni
 1
I arkivuar

Përzierës betoni

243 000 km
IVECO MP340 - përzierës betoni
 1
I arkivuar

Përzierës betoni

2008
IVECO 440 - pompë betoni
 1
I arkivuar

Pompë betoni

2006
IVECO 260 E34 6x4 Mischer - përzierës betoni
 1
I arkivuar

Përzierës betoni

1990
Ngarkesa e dobishme: 14 080 kg
339 hp
Iveco MP260E31RB 6X4 - përzierës betoni
 1
I arkivuar

Përzierës betoni

2002
61 000 km
310 hp
Iveco Cursor 440 - përzierës betoni
 1
I arkivuar

Përzierës betoni

2003
351 000 km
440 hp
Iveco MP260E31 6x4 - përzierës betoni
 1
I arkivuar

Përzierës betoni

2000
260 000 km
310 hp
Iveco Trakker AD340T41 Betonmischer - përzierës betoni
 1
I arkivuar

Përzierës betoni

2008
100 km
410 hp
Iveco Trakker AD340T41 Betonmischer/ NEU! - përzierës betoni
 1
I arkivuar

Përzierës betoni

2008
100 km
410 hp
IVECO 34340 - përzierës betoni
 1
I arkivuar

Përzierës betoni

1995
250 000 km
1 orët
IVECO PRAT - përzierës betoni
 1
I arkivuar

Përzierës betoni

2005
115 000 km
IVECO 380 - përzierës betoni
 1
I arkivuar

Përzierës betoni

2006
IVECO 380 - përzierës betoni
 1
I arkivuar

Përzierës betoni

2005
80 000 km
IVECO 310 - përzierës betoni
 1
I arkivuar

Përzierës betoni

2004
80 000 km
IVECO 350 - përzierës betoni
 1
I arkivuar

Përzierës betoni

2005
80 000 km
IVECO BARYVAL - përzierës betoni
 1
I arkivuar

Përzierës betoni

2005
82 000 km
IVECO 26300 - përzierës betoni
 1
I arkivuar

Përzierës betoni

1996
250 000 km
1 orët
IVECO 260 - pompë betoni
 1
I arkivuar

Pompë betoni

2001
140 000 km
2 600 orët
IVECO 260 - pompë betoni
 1
I arkivuar

Pompë betoni

1997
78 187 km
IVECO 310 - pompë betoni
 1
I arkivuar

Pompë betoni

2003
115 000 km
2 100 orët
IVECO 26300 - përzierës betoni
 1
I arkivuar

Përzierës betoni

1998
250 000 km
1 orët
IVECO 260 - pompë betoni
 1
I arkivuar

Pompë betoni

2001
140 000 km
29 000 orët
IVECO 310 - përzierës betoni
 1
I arkivuar

Përzierës betoni

2003
90 000 km
IVECO FRUMECAR - përzierës betoni
 1
I arkivuar

Përzierës betoni

2006
58 000 km
Magirus Deutz 256D26 AK 6X6 - platformë ajrore
 1
I arkivuar

Platformë ajrore

1980
125 000 km
353 hp
Iveco EUROTRAKKER - përzierës betoni
 1
I arkivuar

Përzierës betoni

2000
204 894 km
IVECO 380 8x4 Tempomat - përzierës betoni
 1
I arkivuar

Përzierës betoni

2006
73 508 km
Ngarkesa e dobishme: 18 280 kg
379 hp
IVECO RUMBO - përzierës betoni
 1
I arkivuar

Përzierës betoni

2005
148 000 km
IVECO RUMBO - përzierës betoni
 1
I arkivuar

Përzierës betoni

2003
188 000 km
IVECO TRAKKER - përzierës betoni
 1
I arkivuar

Përzierës betoni

2005
110 000 km
IVECO MP260E30H 7M3 - përzierës betoni
 1
I arkivuar

Përzierës betoni

1996
318 000 km
Iveco MP340E34 - përzierës betoni
 1
I arkivuar

Përzierës betoni

1994
321 194 km
Ngarkesa e dobishme: 17 175 kg
345 hp
Iveco MP260E30H 6X4 - përzierës betoni
 1
I arkivuar

Përzierës betoni

1998
255 000 km
Iveco 256M26K - përzierës betoni
 1
I arkivuar

Përzierës betoni

1986
289 833 km
Iveco 340 E 34 - përzierës betoni
 1
I arkivuar

Përzierës betoni

1996
65 599 km
345 hp
IVECO GICALLA - përzierës betoni
 1
I arkivuar

Përzierës betoni

2004
80 000 km
IVECO GICALLA - përzierës betoni
 1
I arkivuar

Përzierës betoni

2004
80 000 km
1 2 3 80   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.