Makineri ndërtimi KAMAZ


Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Kamaz 65115 / 2018 XCMG QY25K-S 25 Ton 6x4 Crane Truck NEW / UNUSED - kamion me vinç
 20
98 800 EUR
Çmimi neto

Kamion me vinç, autovinç

E re
2020
3 078 km

Online: 23d

Big Machinery B.V.

9

Holandë, BIG 2 Douane entrepot

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.