Reklamat e arkivit: makineri ndërtimi MITSUBISHI

Ke hapur një arkiv të reklamave të hequra në kategorinë "makineri ndërtimi MITSUBISHI".

Mund të gjesh ofertat aktuale të shitjeve në këtë faqe:

Makineri ndërtimi MITSUBISHI shitet

469
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 10 1/10   
Mitsubishi FD25 - makineri ndërtimi
 1
I arkivuar

Makineri ndërtimi

1997
7 444 orët
Mitsubishi Mitsubishi FD20 - fadromë me goma
 1
I arkivuar

Fadromë me goma

2003
6 500 orët
Mitsubishi STROMAGGREGATE / GENERATOR 1250KVA - set gjeneratori
 1
I arkivuar

Set gjeneratori

1991
8 663 orët
Mitsubishi LD1000c Raupendumper Kipper - makineri ndërtimi
 1
I arkivuar
Mitsubishi MS 120 - ekskavator me zinxhirë
 1
I arkivuar

Ekskavator me zinxhirë

1990
11 990 orët
Pesha neto: 13 000 kg
Mitsubishi BD2G-2 - buldozer
 1
I arkivuar

Buldozer

1996
Mitsubishi MM30B - miniekskavator
 1
I arkivuar

Miniekskavator

1998
3 500 km
Mitsubishi CANTER 7C18 4X2 NEW NEU WITH CRANE - vinç mobil
 1
I arkivuar

Vinç mobil

2010
259 km
182 hp
Mitsubishi BD2GII - makinë niveluese
 1
I arkivuar

Makinë niveluese

Mitsubishi MM 55SR - miniekskavator
 1
I arkivuar

Miniekskavator

1997
2 900 orët
Pesha neto: 5 000 kg
Mitsubishi MM55SR - miniekskavator
 1
I arkivuar

Miniekskavator

1998
2 900 orët
Pesha neto: 5 000 kg
Mitsubishi WS300 - fadromë me goma
 1
I arkivuar

Fadromë me goma

1997
Mitsubishi WS300 - fadromë me goma
 1
I arkivuar

Fadromë me goma

Mitsubishi BD2g - buldozer
 1
I arkivuar

Buldozer

2000
Mitsubishi BD2G - buldozer
 1
I arkivuar

Buldozer

2000
Mitsubishi MS 120 - ekskavator me zinxhirë
 1
I arkivuar

Ekskavator me zinxhirë

1991
14 000 orët
Mitsubishi WS 310-2 - fadromë me goma
 1
I arkivuar

Fadromë me goma

1999
Mitsubishi Fuso Canter 6C18 (3-zijdige kipper + kraan) - vinç mobil
 1
I arkivuar

Vinç mobil

2008
7 100 km
Ngarkesa e dobishme: 1 730 kg
175 hp
Mitsubishi T15F - makineri ndërtimi
 1
I arkivuar

Makineri ndërtimi

Mitsubishi MS180-2 - ekskavator me zinxhirë
 1
I arkivuar

Ekskavator me zinxhirë

1981
Mitsubishi mitsubishi MG430 - makinë niveluese
 1
I arkivuar

Makinë niveluese

1996
6 000 orët
Mitsubishi MM20CR - miniekskavator
 1
I arkivuar

Miniekskavator

1998
2 762 orët
Pesha neto: 2 000 kg
Mitsubishi 12,5 KVA GENERATOR. - set gjeneratori
 1
I arkivuar
MITSUBISHI 0m MS 180 - ekskavator me zinxhirë
 1
I arkivuar

Ekskavator me zinxhirë

1985
818 orët
Mitsubishi MM40 - miniekskavator
 1
I arkivuar

Miniekskavator

1996
4 420 orët
Pesha neto: 4 000 kg
Mitsubishi BD2G-II - buldozer
 1
I arkivuar

Buldozer

1998
1 211 orët
Mitsubishi LD700 - shkarkues i palëvizshëm
 1
I arkivuar

Shkarkues i palëvizshëm

2000
5 178 orët
Ngarkesa e dobishme: 7 000 kg
Mitsubishi S16NPT - 1.000 kVA - set gjeneratori
 1
I arkivuar

Set gjeneratori

1982
500 orët
Mitsubishi S16NPTA - 1.000 kVA - set gjeneratori
 1
I arkivuar

Set gjeneratori

1988
500 orët
MITSUBISHI K 302 KL - vinç i të gjithë terreneve
 1
I arkivuar

Vinç i të gjithë terreneve

1979
Ngarkesa e dobishme: 30 000 kg
MITSUBISHI MG 230 grader - makinë niveluese
 1
I arkivuar

Makinë niveluese

1994
5 500 orët
Mitsubishi L200 2.5D - set gjeneratori
 1
I arkivuar

Set gjeneratori

2007
Mitsubishi FB631  - vinç mobil
 1
I arkivuar

Vinç mobil

1998
151 000 km
116 hp
Mitsubishi  - set gjeneratori
 1
I arkivuar

Set gjeneratori

2000
Mitsubishi 1000 kVA - S12NPTA2 - set gjeneratori
 1
I arkivuar

Set gjeneratori

1990
Mitsubishi CANTER FE659 - makineri ndërtimi
 1
I arkivuar

Makineri ndërtimi

2001
Mitsubishi 2527 Mixer 6x4 /2 pcs/  - përzierës betoni
 1
I arkivuar

Përzierës betoni

1996
250 000 km
mitsubishi MG330 - makinë niveluese
 1
I arkivuar

Makinë niveluese

1998
Mitsubishi Stamford - 65 kVA | DPX-1107 - set gjeneratori
 1
I arkivuar
Mitsubishi MM30B - miniekskavator
 1
I arkivuar

Miniekskavator

2 902 orët
Mitsubishi MM45B - miniekskavator
 1
I arkivuar

Miniekskavator

3 932 orët
Mitsubishi MMCR30CR-2 - miniekskavator
I arkivuar

Miniekskavator

 NIVELADORA MITSUBISHI MG 430 2008 - makinë niveluese
 1
I arkivuar

Makinë niveluese

2008
10 000 orët
Mitsubishi BS3G - fadromë me zinxhir
 1
I arkivuar

Fadromë me zinxhir

Mitsubishi Fuso KC-FV419JD 6X4 - përzierës betoni
 1
I arkivuar

Përzierës betoni

1996
168 288 km
MITSUBISHI MG-330  - makinë niveluese
 1
I arkivuar

Makinë niveluese

1997
4 500 orët
Mitsubishi LD1000C - shkarkues
I arkivuar

Shkarkues

1997
Mitsubishi TMT2 4X2 - pajisje ndërtimi
 1
I arkivuar

Pajisje ndërtimi

1998
Mitsubishi BS3F - fadromë me zinxhir
 1
I arkivuar

Fadromë me zinxhir

Mitsubishi 730 - makinë niveluese
I arkivuar

Makinë niveluese

2002
1 2 3 10   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.