Reklamat e arkivit: makineritë e tjera ŠKODA

Ke hapur një arkiv të reklamave të hequra në kategorinë "makineritë e tjera ŠKODA".

Mund të gjesh ofertat aktuale të shitjeve në këtë faqe:

Makineritë e tjera ŠKODA shitet

816
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 17 1/17   
SKODA Fabia Praktik 1.4TDI Grüne Plakette 1.Hand Euro4 - veturë
 1
I arkivuar
SKODA Fabia Praktik 1.4TDI Grüne Plakette 1.Hand Euro4 - veturë
 1
I arkivuar
SKODA Fabia Praktik 1.4TDI Grüne Plakette 1.Hand Euro4 - veturë
 1
I arkivuar
SKODA Fabia Praktik 1.4TDI Grüne Plakette 1.Hand Euro4 - veturë
 1
I arkivuar
SKODA Fabia Praktik 1.4TDI Grüne Plakette 1.Hand Euro4 - veturë
 1
I arkivuar
SKODA Superb 2.0 TDI DPF Elegance, Leder - veturë
 1
I arkivuar
Škoda Favorit LX - veturë
 1
I arkivuar

Veturë

1993
69 122 km
SKODA Fabia Praktik 1.4TDI Grüne Plakette 1.Hand Euro4 - veturë
 1
I arkivuar
Škoda Octavia 1.8 TSI Elegance - Neu - veturë
 1
I arkivuar
Škoda 791 Felicia - veturë
 1
I arkivuar

Veturë

1998
253 139 km
Škoda Pick-up 1.3 - veturë
 1
I arkivuar

Veturë

1999
132 500 km
Škoda Octavia Combi 1.9 TDI Ambiente - veturë
 1
I arkivuar

Veturë

2006
85 000 km
Skoda Fabia 1.4 TDI TOP klima - veturë
 1
I arkivuar

Veturë

2007
170 000 km
Škoda Octavia Pierwsza rejestracja 2008 - veturë
 1
I arkivuar
Škoda Felicia 1.3 GLX - veturë
 1
I arkivuar

Veturë

1999
120 000 km
Škoda Octavia - veturë
 1
I arkivuar

Veturë

2007
Škoda Fabia - veturë
 1
I arkivuar

Veturë

2001
Škoda Fabia 1.9 TDI Ambiente, Klima, Alu, scheckheft - veturë
 1
I arkivuar
Škoda Fabia - veturë
 1
I arkivuar

Veturë

2008
144 000 km
Škoda Fabia 1.4 16V Sport - veturë
 1
I arkivuar

Veturë

2007
49 500 km
Škoda Superb 2.0 TDI DSG Elegance - veturë
 1
I arkivuar

Veturë

2009
49 000 km
Škoda Fabia 1.2 HTP Combi COOL Edition - veturë
 1
I arkivuar

Veturë

2008
31 000 km
Škoda Superb 2,5 TDI Tiptronic Laurin&Kleme - veturë
 1
I arkivuar
Škoda Octavia RS 2.0 TFSI - veturë
 1
I arkivuar

Veturë

2007
37 020 km
Škoda Octavia Combi 2.0 TDI DPF Scout 4x4 - veturë
 1
I arkivuar
Škoda Fabia 1.4 TDI - veturë
 1
I arkivuar

Veturë

2008
120 000 km
Škoda Fabia 1,4TDI - veturë
 1
I arkivuar

Veturë

2008
39 000 km
Škoda Superb 2.0 TDI 170KM 12/2008 Krajowy Bezwypadko - veturë
 1
I arkivuar
Škoda Fabia  - veturë
 1
I arkivuar

Veturë

2003
174 000 km
Škoda Superb 2.0 TDI DSG - veturë
 1
I arkivuar

Veturë

2010
25 900 km
Škoda Praktik 1.2 12V - veturë
 1
I arkivuar

Veturë

2009
24 000 km
Škoda Octavia 2.0 TDI DSG - veturë
 1
I arkivuar

Veturë

2009
31 500 km
Škoda Octavia 4x4 1.9 TDI - veturë
 1
I arkivuar

Veturë

2007
136 000 km
Škoda Octavia 4x4 1.9 TDI - veturë
 1
I arkivuar

Veturë

2007
173 000 km
Škoda Octavia 4x4 1.9 TDI - veturë
 1
I arkivuar

Veturë

2007
143 000 km
Škoda Octavia 4x4 1.9 TDI - veturë
 1
I arkivuar

Veturë

2007
153 000 km
Škoda Octavia 4x4 1.9 TDI - veturë
 1
I arkivuar

Veturë

2007
113 000 km
Škoda Octavia 4x4 1.9 TDI - veturë
 1
I arkivuar

Veturë

2007
137 000 km
Skoda Octavia Combi 1.6 FSI - veturë
 1
I arkivuar

Veturë

2009
47 912 km
Škoda Octavia  - veturë
 1
I arkivuar

Veturë

2003
242 569 km
ŠKODA Superb 2,0 TDi ŠKODA
  - veturë
 1
I arkivuar

Veturë

2009
70 769 km
Skoda Felicia 1.9 D - veturë
 1
I arkivuar

Veturë

2000
197 776 km
Skoda Roomster - veturë
 1
I arkivuar

Veturë

2007
74 500 km
Skoda Octavia - veturë
 1
I arkivuar

Veturë

2006
84 400 km
Škoda Superb  - veturë
 1
I arkivuar

Veturë

2010
59 127 km
Skoda Superb 2,5 TDI Automatik Comfort - veturë
 1
I arkivuar

Veturë

2004
222 222 km
Skoda Pick-up - veturë
 1
I arkivuar

Veturë

1997
145 336 km
Skoda Fabia 2.0 GT KLIMA 4X EL.Fensterheber Nur 71TKM - veturë
 1
I arkivuar
Škoda Fabia  - veturë
 1
I arkivuar

Veturë

2006
251 979 km
Skoda Fabia 1.2 HTP Ambiente  - veturë
 1
I arkivuar

Veturë

2009
18 600 km
1 2 3 17   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.