Reklamat e arkivit: rimorkiot CHEREAU

Ke hapur një arkiv të reklamave të hequra në kategorinë "rimorkiot CHEREAU".

Mund të gjesh ofertat aktuale të shitjeve në këtë faqe:

Rimorkiot CHEREAU shitet

77
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 2 1/2   
CHEREAU REMORQUE - rimorkio frigorifer
 1
I arkivuar

Rimorkio frigorifer

2003
CHEREAU 2-Achs Anhänger Tiefkühler mit Rohrbahnen - rimorkio me vagonetë të mbyllur
 1
I arkivuar

Rimorkio me vagonetë të mbyllur

1994
Ngarkesa e dobishme: 11 230 kg
Pesha bruto: 18 000 kg
 CHEREAU + THERMOKING - rimorkio frigorifer
 1
I arkivuar

Rimorkio frigorifer

1986
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 12 630 kg
Pesha bruto: 20 000 kg
Chereau Carrier Phoenix Ultra Bi-Temp - rimorkio frigorifer
 1
I arkivuar

Rimorkio frigorifer

1996
Chereau Carrier Maxima 1200 - rimorkio frigorifer
 1
I arkivuar

Rimorkio frigorifer

2003
Chereau Rohrbahnen SL-100 - rimorkio frigorifer
 1
I arkivuar

Rimorkio frigorifer

2002
2-aks
Pesha bruto: 18 000 kg
Chereau THERMOKING MEATRAILS BPW AXLES - rimorkio frigorifer
 1
I arkivuar

Rimorkio frigorifer

2004
2-aks
Krone AZW 18 Chereau Tiefkühl Fleisch Scheibenbremsen - rimorkio frigorifer
 1
I arkivuar

Rimorkio frigorifer

2007
2-aks
Pesha bruto: 18 000 kg
Chereau KRONE TÜV NEU Tiefkühl Fleisch Rohrbahnen TKühl - rimorkio frigorifer
 1
I arkivuar

Rimorkio frigorifer

2007
2-aks
Pesha bruto: 18 000 kg
CHEREAU 18to 2-Achs Anhänger Tiefkühlkoffer + Rohrbahnen - rimorkio me vagonetë të mbyllur
 1
I arkivuar

Rimorkio me vagonetë të mbyllur

2000
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 11 100 kg
Pesha bruto: 18 000 kg
CHEREAU 18to 2-Achs Anhänger Tiefkühlkoffer + Rohrbahnen - rimorkio frigorifer
 1
I arkivuar

Rimorkio frigorifer

2000
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 11 100 kg
Pesha bruto: 18 000 kg
Chereau 18to 2-Achs Anhänger Tiefkühlkoffer + Rohrbahnen - rimorkio frigorifer
 1
I arkivuar

Rimorkio frigorifer

2000
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 11 100 kg
Pesha bruto: 18 000 kg
Chereau - rimorkio frigorifer
 1
I arkivuar

Rimorkio frigorifer

2004
3-aks
Chereau Semitrailer Dryfreight Standard Tailgate - rimorkio me vagonetë të mbyllur
 1
I arkivuar

Rimorkio me vagonetë të mbyllur

1999
2-aks
Chereau Fleischanh.mit Rohrbahnen FRC TK SL 200 e 50 - rimorkio frigorifer
 1
I arkivuar

Rimorkio frigorifer

2000
2-aks
Pesha bruto: 18 000 kg
Chereau Semitrailer Reefer Standard Doubledeck - rimorkio frigorifer
 1
I arkivuar

Rimorkio frigorifer

1999
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 26 400 kg
Pesha bruto: 36 000 kg
Chereau TECHNOGRAM 3 AXLE - rimorkio frigorifer
 1
I arkivuar

Rimorkio frigorifer

2007
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 15 140 kg
Pesha bruto: 24 000 kg
Chereau ThermoKing SLX 100 FRC: 12.2016 TOP!!! - rimorkio frigorifer
 1
I arkivuar

Rimorkio frigorifer

2011
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 19 140 kg
Pesha bruto: 26 000 kg
Chereau ThermoKing SL 100 FRC / ATP TOP!!! - rimorkio frigorifer
 1
I arkivuar

Rimorkio frigorifer

2008
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 19 100 kg
Pesha bruto: 26 000 kg
Pacton CHEREAU CARRIER - rimorkio frigorifer
 1
I arkivuar

Rimorkio frigorifer

2002
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 13 090 kg
Pesha bruto: 20 000 kg
Chereau Fleischanhänger Rohrbahnen TK SL 200 e 50 - rimorkio frigorifer
 1
I arkivuar

Rimorkio frigorifer

2001
2-aks
Pesha bruto: 18 000 kg
Pacton CHEREAU LOADLIFT - rimorkio me vagonetë të mbyllur
 1
I arkivuar

Rimorkio me vagonetë të mbyllur

2004
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 12 040 kg
Pesha bruto: 18 000 kg
Chereau Semitrailer Reefer Standard - rimorkio frigorifer
 1
I arkivuar

Rimorkio frigorifer

1997
3-aks
Chereau EUROGRAM 247 T/A Drawbar - rimorkio me vagonetë të mbyllur
 1
I arkivuar

Rimorkio me vagonetë të mbyllur

1995
Chereau FRIGO - rimorkio frigorifer
 1
I arkivuar

Rimorkio frigorifer

2003
3-aks
Chereau FRIGO - rimorkio frigorifer
 1
I arkivuar

Rimorkio frigorifer

2003
3-aks
Chereau 2x BPW - rimorkio frigorifer
 1
I arkivuar

Rimorkio frigorifer

1994
2-aks
Pesha bruto: 7 620 kg
Chereau Thermo king LND 2 max + 10 tyres + ROR - rimorkio frigorifer
 1
I arkivuar

Rimorkio frigorifer

1997
3-aks
Pesha bruto: 18 000 kg
Chereau Fleisch / Rohrbahnanhänger Thermo King SL 200 - rimorkio frigorifer
 1
I arkivuar

Rimorkio frigorifer

2002
2-aks
Pesha bruto: 18 000 kg
Chereau MXD 220- 2007 - rimorkio izotermike
 1
I arkivuar

Rimorkio izotermike

1999
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 12 780 kg
Pesha bruto: 20 000 kg
Chereau C218 THERMO KING TS 500E - rimorkio frigorifer
 1
I arkivuar

Rimorkio frigorifer

2006
2-aks
Chereau 3 ASSER - rimorkio me vagonetë të mbyllur
 5
I arkivuar

Rimorkio me vagonetë të mbyllur

1986
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 14 070 kg
Pesha bruto: 21 500 kg
Chereau AVKT 18 5+1 Fleisch-Rohrbahnen T-King SL200e BPW - rimorkio frigorifer
 1
I arkivuar

Rimorkio frigorifer

2005
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 10 650 kg
Pesha bruto: 18 000 kg
Chereau P1003 THERMO KING SLXE 100 - rimorkio frigorifer
 5
I arkivuar

Rimorkio frigorifer

2013
2-aks
Chereau Kjøl/Frysehenger - rimorkio
 20
I arkivuar
Chereau CSD3 Termotralle - rimorkio
 8
I arkivuar
Chereau Inogam Thermo Semi - rimorkio
 17
I arkivuar
Chereau Pacton TS 002 - rimorkio
 6
I arkivuar

Rimorkio

1999
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 29 660 kg
Pesha bruto: 39 000 kg
Chereau S00336 - rimorkio
 6
I arkivuar

Rimorkio

2009
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 29 280 kg
Pesha bruto: 39 000 kg
Chereau Pacton TXC 339 - rimorkio
 5
I arkivuar

Rimorkio

1999
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 34 400 kg
Pesha bruto: 39 000 kg
Chereau CD382HB - rimorkio
 5
I arkivuar

Rimorkio

2008
6-aks
Ngarkesa e dobishme: 29 890 kg
Pesha bruto: 39 000 kg
Chereau S2331H - rimorkio frigorifer
 11
I arkivuar

Rimorkio frigorifer

2009
11-aks
Pesha bruto: 33 000 kg
Chereau - rimorkio frigorifer
 20
I arkivuar

Rimorkio frigorifer

2006
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 13 600 kg
Pesha bruto: 20 000 kg
DRACO MZS218 CHEREAU + LIFT - rimorkio frigorifer
 5
I arkivuar

Rimorkio frigorifer

2006
2-aks
Chereau RW18 + 2axle + lift - rimorkio me vagonetë të mbyllur
 12
I arkivuar

Rimorkio me vagonetë të mbyllur

2002
2-aks
Pesha bruto: 18 000 kg
Chereau Inogam semitralle 2 sone kjøl/frys - rimorkio
 20
I arkivuar
Chereau Inogam 2 sone kjøl/frys 3 sone skap - rimorkio
 20
I arkivuar
Chereau 2 sone kjøl/frysetralle 3 sone skap - rimorkio
 20
I arkivuar
Chereau Inogam Semitralle 2 sone kjøl/frys - rimorkio
 20
I arkivuar
1 2   
Reklamat e arkivit
Rimorkiot ACKERMANN ACTM AGADOS AJK ALF ALPSAN AMT ATM BARTHAU BECO BENALU BERGER BIRRER BLOMENRÖHR BLOMERT BÖCKMANN BORCO-HÖHNS BORO BRENDERUP BRIAB BRIAN JAMES TRAILERS BROSHUIS BRUNS BURG CARNEHL CHEREAU CONTAR D-TEC DANSON DAPA DE ANGELIS DESOT DINAPOLIS DINKEL DOLL DRACO EGGERS EKERI ES-GE ESSELMANN EXCALIBUR FAYMONVILLE FELDBINDER FGM FINKL FLIEGL FLOOR FRECH-HOCH FRUEHAUF GENERAL TRAILER GERGEN GESER GHEYSEN & VERPOORT GK GRÜNENFELDER GOLDHOFER GROENEWEGEN GS MEPPEL HANGLER HAPERT HFR HILSE HKM HOFFMANN HRD HUBIERE HÜFFERMANN HUMBAUR HUMER IFOR WILLIAMS INVEPE ISTRAIL JAKO JILKO JUMBO JUNGE KA-BA KAISER KÄSSBOHRER KEL-BERG KEMPF KNAPEN KÖGEL KOTTE KRAKER KRÖGER KRONE KRUKENMEIER LAG LAMBERET LANGENDORF LANGFELD LANZ+MARTI LECIÑENA LECITRAILER LEGRAS LIDER LIGTHART LOHR MAGYAR MASSON MAUR McKEE MEILLER MENCI MENKE-JANZEN MERSCH METACO MEUSBURGER MOL MONTENEGRO MÖSLEIN MÜLLER MITTELTAL NÄRKO NICOLAS NIEWIADÓW NOOTEBOOM NOPA NOR SLEP NORFRIG NOVATECH NUGENT OBERMAIER ORTEN OVA OZGUL PACTON PANAV PARATOR PEKI PEZZAIOLI PF TRAILERS PIACENZA POLKON PONGRATZ PRONAR REISCH RENDERS ROLFO SAMRO SARIS SAXAS SCHEUERLE SCHEUWIMMER SCHMITZ SCHRÖDER SCHUTZ SCHWARZMÜLLER SCHWERINER SCORPION SDC SEACOM SOMMER SOR SPITZER STAS STEMA SVAN TALSON TOPLIFT TRACON TRAILER-BYGG TRAILOR TRAX TRAYLONA TREBBINER TROUILLET TSR TURBO'S HOET TYLLIS UNSINN VAN ECK VAN HOOL VEENHUIS VEZEKO VM TARM VOGELZANG WACKENHUT WARK WEB TRAILER WELLMEYER WESTFALIA WESTRICK WIELTON WILLIG WIOLA ZORZI Të tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.