Reklamat e arkivit: rimorkiot KNAPEN

Ke hapur një arkiv të reklamave të hequra në kategorinë "rimorkiot KNAPEN".

Mund të gjesh ofertat aktuale të shitjeve në këtë faqe:

Rimorkiot KNAPEN shitet

23
Rezultate të gjetura
KNAPEN KOWF 300-1 - rimorkio me vagonetë të mbyllur
 1
I arkivuar

Rimorkio me vagonetë të mbyllur për transportimin e materialeve rifuxho

1995
Ngarkesa e dobishme: 12 000 kg
Pesha bruto: 30 000 kg
KNAPEN KOWF 280-A - rimorkio
 1
I arkivuar

Rimorkio

1993
Ngarkesa e dobishme: 24 000 kg
KNAPEN K 200 - shasia e rimorkios
 1
I arkivuar

Shasia e rimorkios

2006
Knapen (NL) 3 ACHS HACKSCHNITZELANHÄNGER 72 M³ - rimorkio vetëshkarkuese
 1
I arkivuar

Rimorkio vetëshkarkuese

1996
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 17 240 kg
Pesha bruto: 24 000 kg
Knapen 42m³ AluKipper SteelSuspension KAH-201 - rimorkio vetëshkarkuese
 1
I arkivuar

Rimorkio vetëshkarkuese

1994
2-aks
Pesha bruto: 28 000 kg
Knapen KAH280 48m³ AluKipper Liftachse - rimorkio vetëshkarkuese
 1
I arkivuar

Rimorkio vetëshkarkuese

1990
Ngarkesa e dobishme: 21 240 kg
Pesha bruto: 28 000 kg
Knapen KAH280 43m³ AluKipper Liftachse - rimorkio vetëshkarkuese
 1
I arkivuar

Rimorkio vetëshkarkuese

1990
Ngarkesa e dobishme: 21 240 kg
Pesha bruto: 28 000 kg
Knapen 3 Achs -Rückwärtskipper 78 m³ 7365 - rimorkio vetëshkarkuese
 1
I arkivuar

Rimorkio vetëshkarkuese

1992
3-aks
Pesha bruto: 24 000 kg
Knapen 3 Achs -Rückwärtskipper 78 m³ 7365 - rimorkio vetëshkarkuese
 1
I arkivuar

Rimorkio vetëshkarkuese

1992
3-aks
Pesha bruto: 24 000 kg
Knapen KCW Walkingfloor med nytt tak - rimorkio
 12
I arkivuar
Knapen Trailers KOCF 10L - rimorkio
 5
I arkivuar

Rimorkio

2000
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 40 700 kg
Pesha bruto: 48 000 kg
Knapen K200 - rimorkio me vagonetë të mbyllur
 5
I arkivuar

Rimorkio me vagonetë të mbyllur

2007
7552 3 Achs Schubbodenanhänger Knapen KAC200 - rimorkio
 10
I arkivuar

Rimorkio

2008
3-aks
Pesha bruto: 24 000 kg
Knapen 45m3 Liftachse Alu-Kipper KAHK-200 - rimorkio me perde anësore
 5
I arkivuar

Rimorkio me perde anësore

1999
Ngarkesa e dobishme: 21 120 kg
Pesha bruto: 28 000 kg
Knapen 3 Achs Schubboden 73 m3 - rimorkio me vagonetë të mbyllur
 6
I arkivuar

Rimorkio me vagonetë të mbyllur

2007
3-aks
Pesha bruto: 24 000 kg
Knapen Walkingfloor m/hydr. - rimorkio
 20
I arkivuar
Knapen 4 aksl. - rimorkio me vagonetë të mbyllur
 8
I arkivuar

Rimorkio me vagonetë të mbyllur

2008
4-aks
3 Achs Schubbodenanhänger Knapen KAC200 7638 - rimorkio
 6
I arkivuar

Rimorkio

2018
3-aks
Pesha bruto: 24 000 kg
Knapen Walkingfloor henger - rimorkio
 20
I arkivuar
KNAPEN, KAHWF 100, Cargo Floor,Restlosentleerung - rimorkio me vagonetë të mbyllur
 15
I arkivuar

Rimorkio me vagonetë të mbyllur

2000
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 12 560 kg
Pesha bruto: 18 000 kg
Knapen K502 - rimorkio
 20
I arkivuar

Rimorkio

2017
 KNAPEN KAHK 200 43m3 Alu Tipper - rimorkio vetëshkarkuese
 6
I arkivuar

Rimorkio vetëshkarkuese

2002
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 13 920 kg
Pesha bruto: 20 000 kg
Knapen Trailers KAH 280 3 ASSIGE KIPPER - rimorkio vetëshkarkuese
 20
I arkivuar

Rimorkio vetëshkarkuese

1997
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 21 220 kg
Pesha bruto: 28 000 kg
Reklamat e arkivit
Rimorkiot ACKERMANN ACTM AGADOS AJK ALF ALPSAN AMT ATM BARTHAU BECO BENALU BERGER BIRRER BLOMENRÖHR BLOMERT BÖCKMANN BORCO-HÖHNS BORO BRENDERUP BRIAB BRIAN JAMES TRAILERS BROSHUIS BRUNS BURG CARNEHL CHEREAU CONTAR D-TEC DANSON DAPA DE ANGELIS DESOT DINAPOLIS DINKEL DOLL DRACO EGGERS EKERI ES-GE ESSELMANN EXCALIBUR FAYMONVILLE FELDBINDER FGM FINKL FLIEGL FLOOR FRECH-HOCH FRUEHAUF GENERAL TRAILER GERGEN GESER GHEYSEN & VERPOORT GK GRÜNENFELDER GOLDHOFER GROENEWEGEN GS MEPPEL HANGLER HAPERT HFR HILSE HKM HOFFMANN HRD HUBIERE HÜFFERMANN HUMBAUR HUMER IFOR WILLIAMS INVEPE ISTRAIL JAKO JILKO JUMBO JUNGE KA-BA KAISER KÄSSBOHRER KEL-BERG KEMPF KNAPEN KÖGEL KOTTE KRAKER KRÖGER KRONE KRUKENMEIER LAG LAMBERET LANGENDORF LANGFELD LANZ+MARTI LECIÑENA LECITRAILER LEGRAS LIDER LIGTHART LOHR MAGYAR MASSON MAUR McKEE MEILLER MENCI MENKE-JANZEN MERSCH METACO MEUSBURGER MOL MONTENEGRO MÖSLEIN MÜLLER MITTELTAL NÄRKO NICOLAS NIEWIADÓW NOOTEBOOM NOPA NOR SLEP NORFRIG NOVATECH NUGENT OBERMAIER ORTEN OVA OZGUL PACTON PANAV PARATOR PEKI PEZZAIOLI PF TRAILERS PIACENZA POLKON PONGRATZ PRONAR REISCH RENDERS ROLFO SAMRO SARIS SAXAS SCHEUERLE SCHEUWIMMER SCHMITZ SCHRÖDER SCHUTZ SCHWARZMÜLLER SCHWERINER SCORPION SDC SEACOM SOMMER SOR SPITZER STAS STEMA SVAN TALSON TOPLIFT TRACON TRAILER-BYGG TRAILOR TRAX TRAYLONA TREBBINER TROUILLET TSR TURBO'S HOET TYLLIS UNSINN VAN ECK VAN HOOL VEENHUIS VEZEKO VM TARM VOGELZANG WACKENHUT WARK WEB TRAILER WELLMEYER WESTFALIA WESTRICK WIELTON WILLIG WIOLA ZORZI Të tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.