Reja dhe përdorur autobusë me kabinë të dyfishtë në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Catalogue
Shes
Vendosni një reklamë

Autobusë me kabinë të dyfishtë


Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 Van Hool - TDX27 Astromega/ 531/ 431/ Skikoffer/ Skyliner - autobus me kabinë të dyfishtë
 15
159 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
1 034 152 km
Numri i ndenjëseve: 69

Botuar: 1d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9452

 Setra - S431 DT/ Skyliner/ Astromega/ Euro 6/ Klima - autobus me kabinë të dyfishtë
 15
209 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
863 837 km
Numri i ndenjëseve: 81

Botuar: 3d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 8832

 VDL - Futura FDD2 141/510 Synergy/Skyliner/531/269tkm - autobus me kabinë të dyfishtë
 15
269 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
269 946 km
Numri i ndenjëseve: 89

Botuar: 8d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9398

SETRA S228 DT Dubbeldekker voor ombouw tot camper / woonbus - autobus me kabinë të dyfishtë
 4
15 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
821 000 km

Botuar: 10d

Zuid Nederland Reizen B.V.

Holandë, Susteren

 Setra - S 431 DT Nightliner/ Tourliner/ Schlafbus - autobus me kabinë të dyfishtë
 15
119 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
1 572 465 km
Numri i ndenjëseve: 10

Botuar: 10d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9395

 Setra - S 431 DT/ Nightliner/ Tourliner/ Schlafbus - autobus me kabinë të dyfishtë
 15
119 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
1 468 931 km
Numri i ndenjëseve: 10

Botuar: 14d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9389

 Setra - S 431 DT Nightliner/ Tourliner/ Euro 5/16 Betten - autobus me kabinë të dyfishtë
 15
129 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
1 216 015 km
Numri i ndenjëseve: 18

Botuar: 16d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9390

Van Hool TD929 ASTROBEL SCANIA K 400 6X2 87 SEATS - autobus me kabinë të dyfishtë
 20
38 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
1 213 809 km
6x2
Numri i ndenjëseve: 87

Botuar: 22d

KB Auto Eesti OU

M

Estoni, Lääne-Harju vald

Setra S 328 DT Kässbohrer - autobus me kabinë të dyfishtë
 20
9 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2001
1 112 586 km
6x2
Numri i ndenjëseve: 76

Botuar: 22d

KB Auto Eesti OU

M

Estoni, Lääne-Harju vald

Van Hool TD929 Astrobel Scania K 400 - autobus me kabinë të dyfishtë
 20
38 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
1 150 000 km
6x2
Numri i ndenjëseve: 87

Botuar: 22d

KB Auto Eesti OU

M

Estoni, Lääne-Harju vald

VDL Synergy SDD 130-510 wenig km - autobus me kabinë të dyfishtë
 12
98 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
480 000 km
Numri i ndenjëseve: 80

Botuar: 25d

Scania Deutschland GmbH Scania Used Bus Center Bremen

S

Gjermani, Bremen

Numri i referencës H020043

VANHOOL Scania Astromega TDX 27 14.1m - autobus me kabinë të dyfishtë
 15
152 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
945 500 km
Numri i ndenjëseve: 79

Botuar: 25d

Scania Deutschland GmbH Scania Used Bus Center Bremen

S

Gjermani, Bremen

Numri i referencës 1897093

VOLVO B7 double decker bus - autobus me kabinë të dyfishtë
 6
6 819 EUR
Çmimi pa. TVSH
Numri i ndenjëseve: 71

Botuar: 1m 1d

USED COACH SALES LTD

6

Mbretëria e Bashkuar, Warrington Cheshire

 AEC DOUBLE DECKER REGENT V WAS 6974ND - autobus me kabinë të dyfishtë
 12
5 683 EUR

Botuar: 1m 1d

USED COACH SALES LTD

6

Mbretëria e Bashkuar, Warrington Cheshire

 Exhibition or roadshow bus - autobus me kabinë të dyfishtë
 15
11 370 EUR
Çmimi pa. TVSH

Botuar: 1m 1d

USED COACH SALES LTD

6

Mbretëria e Bashkuar, Warrington Cheshire

Leyland OLYMPIAN - autobus me kabinë të dyfishtë
 6
9 660 EUR
1992

Botuar: 1m 1d

USED COACH SALES LTD

6

Mbretëria e Bashkuar, Warrington Cheshire

 MAN - A 39/ 4426/ Berliner Doppeldecker/ N122/ Euro 4 - autobus me kabinë të dyfishtë
 15
19 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2007
942 446 km
Numri i ndenjëseve: 83

Botuar: 1m 2d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 8962

 Van Hool - Astromega TDX27/ VIP/ Skyliner - autobus me kabinë të dyfishtë
 15
155 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
987 661 km
Numri i ndenjëseve: 80

Botuar: 1m 2d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9063

 Van Hool - TDX27 Astromega/ Skyliner/ S 431/ S 531/ Euro 6 - autobus me kabinë të dyfishtë
 15
159 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
1 011 006 km
Numri i ndenjëseve: 90

Botuar: 1m 2d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9003

 Van Hool - TDX27 Astromega/ S 431 DT/ Verfügbar ab 15.03.23 - autobus me kabinë të dyfishtë
 15
139 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
1 299 287 km
Numri i ndenjëseve: 76

Botuar: 1m 2d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9324

1 2 3 4   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old