Autobus me kabinë të dyfishtë Neoplan N 1122/3L/Nightliner/328/Tourliner/Party-Wohnm.

Online: 1m 9d

Marka NEOPLAN
ID 6896
Viti i prodhimit 2004
Kilometrazhi 1 096 719 km
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Telefoni +49 (0)922...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 3
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 12 816 cc
 • rendimenti i fuqisë: 460 hp (343 KW)
 • kutia e marsheve: manuale
 • ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
 • DPF - filtër i veçantë
Shasia/pezullimi
 • ABS
 • bashkuesi i rimorkios
Kabina/pjesa e brendshme
 • kondicioner
 • ngrohësi i parkimit
 • kontrolli i shpejtësisë
 • numri i ndenjëseve: 19
 • numri i shtretërve: 1
 • WC
 • kuzhinë
 • frigorifer
49000 EUR
49 000
EUR
 • 6 015 828 ALL
 • 54 254 USD

Çmimi neto

Lizingu

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH
Shitësi
OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH
Gjermani
I besueshëm
7 Më shumë se 7 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
07:12
49 000
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije
Kërko llogaritjen manuale të dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Autobus me kabinë të dyfishtë Neoplan Neoplan N122L Nightliner /328 / 1122 / Tourliner
Neoplan Neoplan N122L Nightliner /328 / 1122 / Tourliner
2000, 694 871 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
19 000 EUR
Autobus me kabinë të dyfishtë Neoplan Neoplan N122L Nightliner /328 / 1122 / Tourliner, 2000
Autobus me kabinë të dyfishtë Neoplan N 122 / Party / Event / Austellung / Promotion
Neoplan N 122 / Party / Event / Austellung / Promotion
1993, 585 802 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
79 000 EUR
Autobus me kabinë të dyfishtë Neoplan N 122 / Party / Event / Austellung / Promotion, 1993
Autobus me kabinë të dyfishtë Neoplan N 4026 / 3L
Neoplan N 4026 / 3L
1997, 715 639 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
15 000 EUR
Autobus me kabinë të dyfishtë Neoplan N 4026 / 3L, 1997
Autobus me kabinë të dyfishtë Neoplan N 426 Cabrio / 4426 / 4026 /1122 / 431
Neoplan N 426 Cabrio / 4426 / 4026 /1122 / 431
1996, 616 492 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
39 000 EUR
Autobus me kabinë të dyfishtë Neoplan N 426 Cabrio / 4426 / 4026 /1122 / 431, 1996
Autobus me kabinë të dyfishtë Setra S328DT/Nightliner/Astromega/Synergy
Setra S328DT/Nightliner/Astromega/Synergy
2001, 660 888 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
39 000 EUR
Autobus me kabinë të dyfishtë Setra S328DT/Nightliner/Astromega/Synergy, 2001
Autobus me kabinë të dyfishtë Neoplan N 4426/3 L Centroliner / Orginal km / 97 Sitze
Neoplan N 4426/3 L Centroliner / Orginal km / 97 Sitze
2003, 518 989 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
49 000 EUR
Autobus me kabinë të dyfishtë Neoplan N 4426/3 L Centroliner / Orginal km / 97 Sitze, 2003
Autobus me kabinë të dyfishtë Neoplan N 4426/3 Centroliner/4026/431
Neoplan N 4426/3 Centroliner/4026/431
2001, 1 126 556 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
28 500 EUR
Autobus me kabinë të dyfishtë Neoplan N 4426/3 Centroliner/4026/431, 2001
Autobus me kabinë të dyfishtë Neoplan N 4426/3 Centroliner/4026/Skyliner/431
Neoplan N 4426/3 Centroliner/4026/Skyliner/431
2001, 546 253 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
49 000 EUR
Autobus me kabinë të dyfishtë Neoplan N 4426/3 Centroliner/4026/Skyliner/431, 2001
Autobus me kabinë të dyfishtë Neoplan N 4026 Cabrio / 4426 / Skyliner
Neoplan N 4026 Cabrio / 4426 / Skyliner
1997, 682 711 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
39 000 EUR
Autobus me kabinë të dyfishtë Neoplan N 4026 Cabrio / 4426 / Skyliner, 1997
Autobus me kabinë të dyfishtë VDL Synergy / S 431 / 1122 / Skyliner / Astromega
VDL Synergy / S 431 / 1122 / Skyliner / Astromega
2011, 689 155 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
99 000 EUR
Autobus me kabinë të dyfishtë VDL Synergy / S 431 / 1122 / Skyliner / Astromega, 2011
Autobus me kabinë të dyfishtë VDL BOVA Synergy / S 431 / 1122 / Skyliner / Astromega
VDL BOVA Synergy / S 431 / 1122 / Skyliner / Astromega
2011, 675 000 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
99 000 EUR
Autobus me kabinë të dyfishtë VDL BOVA Synergy / S 431 / 1122 / Skyliner / Astromega, 2011
Autobus me kabinë të dyfishtë Neoplan P 05 Skyliner / 431 / Astromega / Synergy
Neoplan P 05 Skyliner / 431 / Astromega / Synergy
2013, 503 696 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
169 000 EUR
Autobus me kabinë të dyfishtë Neoplan P 05 Skyliner / 431 / Astromega / Synergy, 2013

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.