Autobus me kabinë të dyfishtë NEOPLAN Skyliner

picture_as_pdf

12 000 EUR

Çmimi neto

Tipi

Autobus me kabinë të dyfishtë

Viti

1994

Shteti

Itali

Telefoni

+39 333997......

Botuar: 25d
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaNEOPLAN
Numri i referencës122
Viti i prodhimit1994
Kilometrazhi840000 km
Gjendjae mirë
Gjatësia12000 mm
Gjerësia2500 mm
Lartësia4000 mm
Shpejtësia maks100 km/orë
Ngjyrae bardhë
Motori/linja e ngarjes
Klasa e shkarkimeveEuro 1
Karburantidizel
Zhvendosja14618 cc
Cilindrat e motorit8
Rendimenti i fuqisë503 hp
MotoriMercedes Benz
Bllokimi i diferencialit
Kutia e marsheveautomatike
Ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
ASR
Frena e motorit
Shasia/pezullimi
Pezullimiajër
Konfigurimi i aksit6x2
Numri i akseve3-aks
Frenatdisku/tamburi
Frenat e ajrit
ABS
Goma rezervë
Goma dyshe
Bashkuesi i rimorkios
Pjesë shtesë
Numri i pronarëve të mëparshëm1
Përshkrimi

ENGINE ZERO KM (NEW)

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

CAPPONI MARIO EREDI DI MICHELE E UMBERTO CAPPONI SNC

CAPPONI MARIO EREDI DI MICHELE E UMBERTO CAPPONI SNC

location_on

Italy, via Bramante 19 IT-61025 Montelabbate (PESARO-URBINO) , Italy

phone_iphone
language

www.capponiviaggi.it

access_time

Ora lokale e shitësit — 22:52


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit CAPPONI MARIO EREDI DI MICHELE E UMBERTO CAPPONI SNC

t1 test unit Autobus

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.