Oferta të ngjashme

Autobus me kabinë të dyfishtë VDL Berkhof Synergy / 431 / Astromega / Original-KM!!!
VDL Berkhof Synergy / 431 / Astromega / Original-KM!!!
2011, 408 040 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
59 000 EUR
Autobus me kabinë të dyfishtë VDL Berkhof Synergy / 431 / Astromega / Original-KM!!!, 2011
Autobus me kabinë të dyfishtë Vanhool Astromega TDX 27/S 431/Synergy/Skyliner/Euro 5
Vanhool Astromega TDX 27/S 431/Synergy/Skyliner/Euro 5
2014, 770 006 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
119 000 EUR
Autobus me kabinë të dyfishtë Vanhool Astromega TDX 27/S 431/Synergy/Skyliner/Euro 5, 2014
Autobus me kabinë të dyfishtë Vanhool Astromega TDX25/ GLASDACH/EURO 5 EEV/74 Sitze/WC
Vanhool Astromega TDX25/ GLASDACH/EURO 5 EEV/74 Sitze/WC
2012, 587 179 km, Dizel
Gjermani, Hamburg
99 900 EUR
Autobus me kabinë të dyfishtë Vanhool Astromega TDX25/ GLASDACH/EURO 5 EEV/74 Sitze/WC, 2012
Autobus me kabinë të dyfishtë Neoplan N4026/3L-N/102 Sitze/Klima/WC/original:689218 KM
Neoplan N4026/3L-N/102 Sitze/Klima/WC/original:689218 KM
2001, 689 218 km, Dizel
Gjermani, Hamburg
15 900 EUR
Autobus me kabinë të dyfishtë Neoplan N4026/3L-N/102 Sitze/Klima/WC/original:689218 KM, 2001
Autobus me kabinë të dyfishtë Scania Astromega TDX 27/S 431/Synergy/Skyliner/Euro 5
Scania Astromega TDX 27/S 431/Synergy/Skyliner/Euro 5
2014, 770 006 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
119 000 EUR
Autobus me kabinë të dyfishtë Scania Astromega TDX 27/S 431/Synergy/Skyliner/Euro 5, 2014
Autobus me kabinë të dyfishtë SETRA S 328 DT
SETRA S 328 DT
1999, 6x2, Dizel, 3-aks
Lituani, Vilnius
12 000 EUR
Autobus me kabinë të dyfishtë SETRA S 328 DT, 1999
Autobus me kabinë të dyfishtë SETRA S 328 DT
SETRA S 328 DT
1999, 1 126 831 km, 6x2, Dizel, 3-aks
Lituani, Vilnius
12 500 EUR
Autobus me kabinë të dyfishtë SETRA S 328 DT, 1999
Autobus me kabinë të dyfishtë Setra S 328 DT Doppelstock
Setra S 328 DT Doppelstock
1995, 862 707 km, Dizel
Gjermani, Hagenow
12 500 EUR
Autobus me kabinë të dyfishtë Setra S 328 DT Doppelstock, 1995
Autobus me kabinë të dyfishtë Setra S 431 DT / Synergy / TDX 27 / Euro 6
Setra S 431 DT / Synergy / TDX 27 / Euro 6
2014, 871 056 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
169 000 EUR
Autobus me kabinë të dyfishtë Setra S 431 DT / Synergy / TDX 27 / Euro 6, 2014

Autobus me kabinë të dyfishtë Vanhool Astromega DT925 Original 606451Km

Marka VAN HOOL
Viti i prodhimit 2005
Kilometrazhi 606 451 km
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Gjermani, Velten
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 4
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 12 816 cc
 • rendimenti i fuqisë: 460 hp (343 KW)
 • kutia e marsheve: manuale
 • ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
Shasia/pezullimi
 • ABS
 • ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit
 • bashkuesi i rimorkios
Kabina/pjesa e brendshme
 • kondicioner
 • ngrohësi i parkimit
 • kontrolli i shpejtësisë
 • numri i ndenjëseve: 85
 • numri i shtretërve: 1
 • ndenjëset e fjetjes
 • TV
 • sistemi i lundrimit
 • WC
 • kuzhinë
 • frigorifer
Pjesë shtesë
 • libri i servisit
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: autobus me kabinë të dyfishtë Vanhool Astromega DT925 Original 606451Km

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Dërgo reklamën "Po kërkoj...": autobus me kabinë të dyfishtë Vanhool Astromega DT925 Original 606451Km

Zgjidh kategorinë: çfarë po kërkon?

 • Kamioni
 • Gjysmë-kamion
 • Gjysmë rimorkio
 • Rimorkio
 • Kamioncine
 • Autobus
 • Kamper
 • Makineri ndërtimi
 • Pajisje për trajtimin e materialeve
 • Makineri bujqësore
 • Pajisje pylltarie
 • Mjet bujqësor/special
 • Kokë
 • Karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 • Pjesë këmbimi
 • Makineritë e tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.