Oferta të ngjashme

Autobus me kabinë të dyfishtë Vanhool Astromega TDX 27/S 431/Synergy/Skyliner/Euro 5
Vanhool Astromega TDX 27/S 431/Synergy/Skyliner/Euro 5
2014, 770 006 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
119 000 EUR
Autobus me kabinë të dyfishtë Vanhool Astromega TDX 27/S 431/Synergy/Skyliner/Euro 5, 2014
Autobus me kabinë të dyfishtë Vanhool Astromega TDX25/ GLASDACH/EURO 5 EEV/74 Sitze/WC
Vanhool Astromega TDX25/ GLASDACH/EURO 5 EEV/74 Sitze/WC
2012, 587 179 km, Dizel
Gjermani, Hamburg
99 900 EUR
Autobus me kabinë të dyfishtë Vanhool Astromega TDX25/ GLASDACH/EURO 5 EEV/74 Sitze/WC, 2012
Autobus me kabinë të dyfishtë VDL Berkhof Synergy / 431 / Astromega / Original-KM!!!
VDL Berkhof Synergy / 431 / Astromega / Original-KM!!!
2011, 408 040 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
59 000 EUR
Autobus me kabinë të dyfishtë VDL Berkhof Synergy / 431 / Astromega / Original-KM!!!, 2011
Autobus me kabinë të dyfishtë DAF SEMI open top Daf DB250 Double Decker
DAF SEMI open top Daf DB250 Double Decker
Mbretëria e Bashkuar, Warrington
9 970 EUR
Autobus me kabinë të dyfishtë DAF SEMI open top Daf DB250 Double Decker
Autobus me kabinë të dyfishtë Scania Astromega TDX 27/S 431/Synergy/Skyliner/Euro 5
Scania Astromega TDX 27/S 431/Synergy/Skyliner/Euro 5
2014, 770 006 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
119 000 EUR
Autobus me kabinë të dyfishtë Scania Astromega TDX 27/S 431/Synergy/Skyliner/Euro 5, 2014
Autobus me kabinë të dyfishtë Bristol VR open top bus
Bristol VR open top bus
2-aks
Mbretëria e Bashkuar, Warrington
11 080 EUR
Autobus me kabinë të dyfishtë Bristol VR open top bus
Autobus me kabinë të dyfishtë VOLVO open top sightseeing bus
VOLVO open top sightseeing bus
Mbretëria e Bashkuar, Warrington
11 080 EUR
Autobus me kabinë të dyfishtë VOLVO open top sightseeing bus
Autobus me kabinë të dyfishtë Daimler Fleeline open top bus
Daimler Fleeline open top bus
2-aks
Mbretëria e Bashkuar, Warrington
5 539 EUR
Autobus me kabinë të dyfishtë Daimler Fleeline open top bus
Autobus me kabinë të dyfishtë BRITISH BUS Tourist City Sightseeing open top traditional & modern London bu
BRITISH BUS Tourist City Sightseeing open top traditional & modern London bu
2-aks
Mbretëria e Bashkuar, Lydney
Autobus me kabinë të dyfishtë BRITISH BUS Tourist City Sightseeing open top traditional & modern London bu
Autobus me kabinë të dyfishtë MAN SD 202 Cabrio/Sightseeing/Eventbus/neuer Motor
MAN SD 202 Cabrio/Sightseeing/Eventbus/neuer Motor
1987, 1 164 587 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
9 900 EUR
Autobus me kabinë të dyfishtë MAN SD 202 Cabrio/Sightseeing/Eventbus/neuer Motor, 1987
Autobus me kabinë të dyfishtë Leyland PD3 British Double Decker Bus Open Top Deck Pub Bar Hospitality
Leyland PD3 British Double Decker Bus Open Top Deck Pub Bar Hospitality
2-aks
Mbretëria e Bashkuar, Lydney
Autobus me kabinë të dyfishtë Leyland PD3 British Double Decker Bus Open Top Deck Pub Bar Hospitality
Autobus me kabinë të dyfishtë AYATS BRAVO DOUBLE DECK COACH
AYATS BRAVO DOUBLE DECK COACH
2006, 3-aks
Mbretëria e Bashkuar, Warrington
33 230 EUR
Autobus me kabinë të dyfishtë AYATS BRAVO DOUBLE DECK COACH, 2006

Autobus me kabinë të dyfishtë Vanhool Astromega TD 927 Motor DAF .Top Zustand

Marka VAN HOOL
Viti i prodhimit 2006
Kilometrazhi 1 151 000 km
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Gjermani, Velten
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 4
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 12 580 cc
 • rendimenti i fuqisë: 483 hp (360 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
 • ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
 • DPF - filtër i veçantë
Shasia/pezullimi
 • ABS
 • ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit
 • bashkuesi i rimorkios
Kabina/pjesa e brendshme
 • kondicioner
 • ngrohësi i parkimit
 • kontrolli i shpejtësisë
 • numri i ndenjëseve: 91
 • numri i shtretërve: 1
 • ndenjëset e fjetjes
 • TV
 • sistemi i lundrimit
 • WC
 • kuzhinë
 • frigorifer
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: autobus me kabinë të dyfishtë Vanhool Astromega TD 927 Motor DAF .Top Zustand

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Dërgo reklamën "Po kërkoj...": autobus me kabinë të dyfishtë Vanhool Astromega TD 927 Motor DAF .Top Zustand

Zgjidh kategorinë: çfarë po kërkon?

 • Kamioni
 • Gjysmë-kamion
 • Gjysmë rimorkio
 • Rimorkio
 • Kamioncine
 • Autobus
 • Kamper
 • Makineri ndërtimi
 • Pajisje për trajtimin e materialeve
 • Makineri bujqësore
 • Pajisje pylltarie
 • Mjet bujqësor/special
 • Kokë
 • Karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 • Pjesë këmbimi
 • Makineritë e tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.