Reja dhe përdorur Autobusë qyteti në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Autobusë qyteti


   Faqja 1 e 29 1/29   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
VOLVO B7RLE 8700; RAMP; 38 seats; 12m; EURO5 - Autobus qyteti
 20
9 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
507 110 km
Numri i ndenjëseve: 38 +driver

P-Trucks OU

4

Estoni, 85008

Numri i referencës 1788

Mercedes-Benz O530 /Citaro C2 - Autobus qyteti
 20
40 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
460 000 km
Numri i ndenjëseve: 34

Dedic GmbH

1

Gjermani, Hamburg

Scania K305 - Autobus qyteti
 1
9 480 EUR
2012
1 906 269 km

TruckParts Eesti OÜ

4

Estoni, Tallinn

Numri i referencës 1735651

 Mercedes-Benz - O 530 Ü Citaro C2/ Fahrschulbus/ Euro 6/ Klima - Autobus qyteti
 15
129 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
534 253 km
Numri i ndenjëseve: 47

Botuar: 1orë 50min

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

11

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9986

 Mercedes-Benz - O 530 Ü Citaro C2/ Fahrschulbus/ Euro 6/ Klima - Autobus qyteti
 15
79 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
713 040 km
Numri i ndenjëseve: 47

Botuar: 1orë 50min

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

11

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9981

 Mercedes-Benz - O 530 Ü Citaro C2/ Fahrschulbus/ Euro 6/ Klima - Autobus qyteti
 15
109 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
590 976 km
Numri i ndenjëseve: 46

Botuar: 1orë 50min

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

11

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9985

VOLVO B7RLE VEST CENTER H 12,22m; 37 seats; Euro 3 - Autobus qyteti: foto 1
VOLVO B7RLE VEST CENTER H 12,22m; 37 seats; Euro 3 - Autobus qyteti: foto 2
VOLVO B7RLE VEST CENTER H 12,22m; 37 seats; Euro 3 - Autobus qyteti: foto 3
VOLVO B7RLE VEST CENTER H 12,22m; 37 seats; Euro 3 - Autobus qyteti: foto 4
VOLVO B7RLE VEST CENTER H 12,22m; 37 seats; Euro 3 - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (16)
VOLVO B7RLE VEST CENTER H 12,22m; 37 seats; Euro 3 - Autobus qyteti: foto 1
VOLVO B7RLE VEST CENTER H 12,22m; 37 seats; Euro 3 - Autobus qyteti: foto 2

VOLVO B7RLE VEST CENTER H 12,22m; 37 seats; Euro 3

2006 712 900 km Numri i ndenjëseve: 37 +driver
Estoni, 85008
Botuar: 20orë 32min Numri i referencës 1545

9 000 EUR

Çmimi pa. TVSH

star
2006 712 900 km Numri i ndenjëseve: 37 +driver
Estoni, 85008
4.9
7 komente
Trego të gjitha ofertat: 51
email Kontakto shitësin
SCANIA OMNILINK K230UB 4X2 LB; 12m; 39 seats; EURO 5; 3 UNITS - Autobus qyteti
 20
10 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2009
603 454 km
Numri i ndenjëseve: 39 +driver

Botuar: 20orë 32min

P-Trucks OU

4

Estoni, 85008

Numri i referencës 1733

SCANIA OMNILINK K230UB 4X2 LB; 12m; 39 seats; EURO 5; 3 UNITS - Autobus qyteti
 18
10 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2009
554 729 km
Numri i ndenjëseve: 39 +driver

Botuar: 20orë 32min

P-Trucks OU

4

Estoni, 85008

Numri i referencës 1735

Solaris Urbino 15 LE CNG/Erdgas/Klima/EURO5/Citaro L - Autobus qyteti
 15
9 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
721 000 km
Numri i ndenjëseve: 48

Botuar: 1d

Sarwary Omnibushandel KG

8

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës 690

Solaris URBINO 12 - Autobus qyteti
 11
Pyet për çmimin
2011
629 920 km
Numri i ndenjëseve: 30

Botuar: 1d

BASCO Srl

9

Itali, Olgiate Comasco

Mercedes-Benz SPRINTER CITY 65 - Autobus qyteti
 11
Pyet për çmimin
2015
301 995 km
Numri i ndenjëseve: 12

Botuar: 1d

BASCO Srl

9

Itali, Olgiate Comasco

Mercedes-Benz O530 G - Autobus qyteti
 10
Pyet për çmimin
2008
750 242 km
Numri i ndenjëseve: 49

Botuar: 1d

BASCO Srl

9

Itali, Olgiate Comasco

IVECO CROSSWAY LE - Autobus qyteti
 11
Pyet për çmimin
2014
Numri i ndenjëseve: 49

Botuar: 1d

BASCO Srl

9

Itali, Olgiate Comasco

Scania OMNICITY CN270 - Autobus qyteti
 12
Pyet për çmimin
2007
515 888 km
Numri i ndenjëseve: 20

Botuar: 1d

BASCO Srl

9

Itali, Olgiate Comasco

MAN Lion's City - Autobus qyteti
 11
Pyet për çmimin
2014
419 959 km
Numri i ndenjëseve: 82+44

Botuar: 1d

BASCO Srl

9

Itali, Olgiate Comasco

Irisbus HEULIEZ GX 427 - Autobus qyteti
 10
Pyet për çmimin
2010
822 656 km
Numri i ndenjëseve: 140

Botuar: 1d

BASCO Srl

9

Itali, Olgiate Comasco

MAN LION'S CITY A37 - Autobus qyteti
 11
Pyet për çmimin
2012
574 766 km

Botuar: 1d

BASCO Srl

9

Itali, Olgiate Comasco

MAN A21 - Autobus qyteti
 11
Pyet për çmimin
2010
217 861 km
Numri i ndenjëseve: 35

Botuar: 1d

BASCO Srl

9

Itali, Olgiate Comasco

HeuliezBus GX127 - Autobus qyteti
 11
Pyet për çmimin
2007
620 000 km
Numri i ndenjëseve: 20

Botuar: 1d

BASCO Srl

9

Itali, Olgiate Comasco

Mercedes-Benz O 530 G - Autobus qyteti
 11
Pyet për çmimin
2008
752 530 km
Numri i ndenjëseve: 55

Botuar: 1d

BASCO Srl

9

Itali, Olgiate Comasco

Mercedes-Benz CITARO - Autobus qyteti
 7
3 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi
2009
610 000 km
Numri i ndenjëseve: 33 75

Botuar: 1d

AGORASTORE

7

Francë, MONTREUIL SOUS BOIS

Numri i referencës 296207

FIAT FIAT CITY 21 - Autobus qyteti
 13
2 757 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi
2012
181 329 km
Numri i ndenjëseve: 10 + 1

Botuar: 1d

AGORASTORE

7

Francë, MONTREUIL SOUS BOIS

Numri i referencës 296013

1 2 3 29   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Buses - City buses
t1 old