Reja dhe përdorur Autobusë qyteti IRISBUS në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Autobusë qyteti IRISBUS

8
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
IRISBUS
Irisbus - Autobus qyteti: foto 1
Irisbus - Autobus qyteti: foto 2
Irisbus - Autobus qyteti: foto 3
Irisbus - Autobus qyteti: foto 4
Irisbus - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (29)

Autobus qyteti Irisbus

2008607000 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 46
Poloni
Botuar: 1m 24d

15 770EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 634 702 ALL
 • ≈ 17 096 USD
2008607000 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 46
Poloni
Irisbus CROSSWAY - Autobus qyteti: foto 1
Irisbus CROSSWAY - Autobus qyteti: foto 2
Irisbus CROSSWAY - Autobus qyteti: foto 3
Irisbus CROSSWAY - Autobus qyteti: foto 4
Irisbus CROSSWAY - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (27)

Autobus qyteti Irisbus CROSSWAY

2008448000 kmNumri i ndenjëseve: 56
Poloni
Botuar: 1m 24d

16 210EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 680 312 ALL
 • ≈ 17 573 USD
2008448000 kmNumri i ndenjëseve: 56
Poloni
IRISBUS LE - Autobus qyteti: foto 1
IRISBUS LE - Autobus qyteti: foto 2
IRISBUS LE - Autobus qyteti: foto 3
IRISBUS LE - Autobus qyteti: foto 4
IRISBUS LE - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (29)

Autobus qyteti IRISBUS LE

2008607000 kmEuro 5
Poloni
Botuar: 3m 21d

16 800EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 741 471 ALL
 • ≈ 18 213 USD
2008607000 kmEuro 5
Poloni
Irisbus CROSSWAY LE CITY, RETARDER,107 SEATS - Autobus qyteti: foto 1
Irisbus CROSSWAY LE CITY, RETARDER,107 SEATS - Autobus qyteti: foto 2
Irisbus CROSSWAY LE CITY, RETARDER,107 SEATS - Autobus qyteti: foto 3
Irisbus CROSSWAY LE CITY, RETARDER,107 SEATS - Autobus qyteti: foto 4
Irisbus CROSSWAY LE CITY, RETARDER,107 SEATS - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Autobus qyteti Irisbus CROSSWAY LE CITY, RETARDER,107 SEATS

2012443736 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 107
Republika Çeke, Praha
Botuar: 5m 8d

13 600EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 409 762 ALL
 • ≈ 14 744 USD
2012443736 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 107
Republika Çeke, Praha
Kontakto shitësin
Irisbus ARES - Autobus qyteti: foto 1
Irisbus ARES - Autobus qyteti: foto 2
Irisbus ARES - Autobus qyteti: foto 3
Irisbus ARES - Autobus qyteti: foto 4
Irisbus ARES - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (18)

Autobus qyteti Irisbus ARES

2004479000 kmEuro 3Numri i ndenjëseve: 62
Poloni
Botuar: 5m 24d

15 770EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 634 702 ALL
 • ≈ 17 096 USD
2004479000 kmEuro 3Numri i ndenjëseve: 62
Poloni
Iveco Irisbus Crossway LE (Euro 5) - Autobus qyteti: foto 1
Iveco Irisbus Crossway LE (Euro 5) - Autobus qyteti: foto 2
Iveco Irisbus Crossway LE (Euro 5) - Autobus qyteti: foto 3
Iveco Irisbus Crossway LE (Euro 5) - Autobus qyteti: foto 4
Iveco Irisbus Crossway LE (Euro 5) - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (21)

Autobus qyteti Iveco Irisbus Crossway LE (Euro 5)

2010470000 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 50
Gjermani, Hamburg
Botuar: 6m 33dNumri i referencës Crossway 806

32 000EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 3 317 088 ALL
 • ≈ 34 691 USD
2010470000 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 50
Gjermani, Hamburg
Iveco Irisbus Crossway LE (EEV) - Autobus qyteti: foto 1
Iveco Irisbus Crossway LE (EEV) - Autobus qyteti: foto 2
Iveco Irisbus Crossway LE (EEV) - Autobus qyteti: foto 3
Iveco Irisbus Crossway LE (EEV) - Autobus qyteti: foto 4
Iveco Irisbus Crossway LE (EEV) - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (22)

Autobus qyteti Iveco Irisbus Crossway LE (EEV)

2012454000 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 31
Gjermani, Hamburg
Botuar: 6m 33dNumri i referencës Crossway 620

34 000EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 3 524 406 ALL
 • ≈ 36 860 USD
2012454000 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 31
Gjermani, Hamburg
Iveco Irisbus Crossway LE (EEV) - Autobus qyteti: foto 1
Iveco Irisbus Crossway LE (EEV) - Autobus qyteti: foto 2
Iveco Irisbus Crossway LE (EEV) - Autobus qyteti: foto 3
Iveco Irisbus Crossway LE (EEV) - Autobus qyteti: foto 4
Iveco Irisbus Crossway LE (EEV) - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Autobus qyteti Iveco Irisbus Crossway LE (EEV)

2012455000 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 31
Gjermani, Hamburg
Botuar: 6m 33dNumri i referencës Crossway 590

34 000EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 3 524 406 ALL
 • ≈ 36 860 USD
2012455000 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 31
Gjermani, Hamburg
T1 new listing page - Autobusë qyteti IRISBUS
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.