Reja dhe përdorur Autobusë qyteti IVECO në shitje - Truck1 Shqipëri

Autobusë qyteti IVECO

11
Shihni ofertat me leasing -
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
IVECO
Iveco Crossway LE 4x2 46 SEATS + 31 STANDING / AC / AUXILIARY HEATING - Autobus qyteti: foto 1
Iveco Crossway LE 4x2 46 SEATS + 31 STANDING / AC / AUXILIARY HEATING - Autobus qyteti: foto 2
Iveco Crossway LE 4x2 46 SEATS + 31 STANDING / AC / AUXILIARY HEATING - Autobus qyteti: foto 3
Iveco Crossway LE 4x2 46 SEATS + 31 STANDING / AC / AUXILIARY HEATING - Autobus qyteti: foto 4
Iveco Crossway LE 4x2 46 SEATS + 31 STANDING / AC / AUXILIARY HEATING - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Iveco Crossway LE 4x2 46 SEATS + 31 STANDING / AC / AUXILIARY HEATING

Autobus qyteti
2012620426 km4x2Euro 5Numri i ndenjëseve: 46
Estoni, Lääne-Harju vald
Botuar: 1m 5dNumri i referencës M721-4593

21 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 2 195 409 ALL
 • ≈ 23 842 USD
2012620426 km4x2Euro 5Numri i ndenjëseve: 46
Estoni, Lääne-Harju vald
Kontakto shitësin
IVECO URBANWAY - Autobus qyteti: foto 1
IVECO URBANWAY - Autobus qyteti: foto 2
IVECO URBANWAY - Autobus qyteti: foto 3
IVECO URBANWAY - Autobus qyteti: foto 4
IVECO URBANWAY - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (11)

IVECO URBANWAY

Autobus qyteti
2019140000 kmEuro 6Numri i ndenjëseve: 26
Itali, Olgiate Comasco
Botuar: 1m 19d
Pyet për çmimin
2019140000 kmEuro 6Numri i ndenjëseve: 26
Itali, Olgiate Comasco
Kontakto shitësin
HeuliezBus Iveco GX 327 - Autobus qyteti: foto 1
HeuliezBus Iveco GX 327 - Autobus qyteti: foto 2
HeuliezBus Iveco GX 327 - Autobus qyteti: foto 3
HeuliezBus Iveco GX 327 - Autobus qyteti: foto 4
HeuliezBus Iveco GX 327 - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (25)

HeuliezBus Iveco GX 327

Autobus qyteti
2011507000 km4x2Euro 5Numri i ndenjëseve: 42
Poloni, ALEJA BRZOZOWA 16 89-600 CHOJNICE, POLAND
Botuar: 1m 22d

10 400EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 042 568 ALL
 • ≈ 11 322 USD
2011507000 km4x2Euro 5Numri i ndenjëseve: 42
Poloni, ALEJA BRZOZOWA 16 89-600 CHOJNICE, POLAND
Iveco KAPENA THESI 3 PCS AVAILABLE / CNG ! / 27 SEATS + 5 STANDING / AC - Autobus qyteti: foto 1
Iveco KAPENA THESI 3 PCS AVAILABLE / CNG ! / 27 SEATS + 5 STANDING / AC - Autobus qyteti: foto 2
Iveco KAPENA THESI 3 PCS AVAILABLE / CNG ! / 27 SEATS + 5 STANDING / AC - Autobus qyteti: foto 3
Iveco KAPENA THESI 3 PCS AVAILABLE / CNG ! / 27 SEATS + 5 STANDING / AC - Autobus qyteti: foto 4
Iveco KAPENA THESI 3 PCS AVAILABLE / CNG ! / 27 SEATS + 5 STANDING / AC - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Iveco KAPENA THESI 3 PCS AVAILABLE / CNG ! / 27 SEATS + 5 STANDING / AC

Autobus qyteti
2015832222 km4x2Euro 6Numri i ndenjëseve: 27
Estoni, Lääne-Harju vald
Botuar: 2m 14dNumri i referencës M719-8523

7 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 751 852 ALL
 • ≈ 8 165 USD
2015832222 km4x2Euro 6Numri i ndenjëseve: 27
Estoni, Lääne-Harju vald
Kontakto shitësin
IVECO DAILY A50C17 / 23 MIEJSCA + STOJĄCE / EEV - Autobus qyteti: foto 1
IVECO DAILY A50C17 / 23 MIEJSCA + STOJĄCE / EEV - Autobus qyteti: foto 2
IVECO DAILY A50C17 / 23 MIEJSCA + STOJĄCE / EEV - Autobus qyteti: foto 3
IVECO DAILY A50C17 / 23 MIEJSCA + STOJĄCE / EEV - Autobus qyteti: foto 4
IVECO DAILY A50C17 / 23 MIEJSCA + STOJĄCE / EEV - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (13)

IVECO DAILY A50C17 / 23 MIEJSCA + STOJĄCE / EEV

Autobus qyteti
2011195000 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 23
Poloni, BODZENTYN
Botuar: 3m 9d

29 990EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 3 006 407 ALL
 • ≈ 32 650 USD
2011195000 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 23
Poloni, BODZENTYN
Iveco Crossway LE - Autobus qyteti: foto 1
Iveco Crossway LE - Autobus qyteti: foto 2
Iveco Crossway LE - Autobus qyteti: foto 3
Iveco Crossway LE - Autobus qyteti: foto 4
Iveco Crossway LE - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Iveco Crossway LE

Autobus qyteti
2018406680 kmEuro 6Numri i ndenjëseve: 42
Gjermani, Im Rötherfeld 3, 65589 Hadamar, Germany
Botuar: 3m 26d

89 000EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 8 921 983 ALL
 • ≈ 96 895 USD
2018406680 kmEuro 6Numri i ndenjëseve: 42
Gjermani, Im Rötherfeld 3, 65589 Hadamar, Germany
Kontakto shitësin
Iveco Crossway LE - Autobus qyteti: foto 1
Iveco Crossway LE - Autobus qyteti: foto 2
Iveco Crossway LE - Autobus qyteti: foto 3
Iveco Crossway LE - Autobus qyteti: foto 4
Iveco Crossway LE - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Iveco Crossway LE

Autobus qyteti
2013678000 kmNumri i ndenjëseve: 27
Estoni, Kohtla-Järve, Estland
Botuar: 4m 17d

11 500EUR

 • ≈ 1 152 840 ALL
 • ≈ 12 520 USD
2013678000 kmNumri i ndenjëseve: 27
Estoni, Kohtla-Järve, Estland
Kontakto shitësin
IVECO DAILY A50C17 / 23 MIEJSCA + STOJACE / KLIMA - Autobus qyteti: foto 1
IVECO DAILY A50C17 / 23 MIEJSCA + STOJACE / KLIMA - Autobus qyteti: foto 2
IVECO DAILY A50C17 / 23 MIEJSCA + STOJACE / KLIMA - Autobus qyteti: foto 3
IVECO DAILY A50C17 / 23 MIEJSCA + STOJACE / KLIMA - Autobus qyteti: foto 4
IVECO DAILY A50C17 / 23 MIEJSCA + STOJACE / KLIMA - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (27)

IVECO DAILY A50C17 / 23 MIEJSCA + STOJACE / KLIMA

Autobus qyteti
2011195000 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 23
Poloni, BODZENTYN
Botuar: 4m 21d

29 990EUR

 • ≈ 3 006 407 ALL
 • ≈ 32 650 USD
2011195000 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 23
Poloni, BODZENTYN
Iveco 70C CITY 37+1 G&G CITY - Autobus qyteti: foto 1
Iveco 70C CITY 37+1 G&G CITY - Autobus qyteti: foto 2
Iveco 70C CITY 37+1 G&G CITY - Autobus qyteti: foto 3
Iveco 70C CITY 37+1 G&G CITY - Autobus qyteti: foto 4
Iveco 70C CITY 37+1 G&G CITY - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (14)

Iveco 70C CITY 37+1 G&G CITY

Autobus qyteti
E re2022450 kmEuro 6Numri i ndenjëseve: 25
Gjermani, Kattenriede 4 31275 Lehrte OT Hämelerwald, Germany
Botuar: 11m 10d

159 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 16 029 495 ALL
 • ≈ 174 084 USD
E re2022450 kmEuro 6Numri i ndenjëseve: 25
Gjermani, Kattenriede 4 31275 Lehrte OT Hämelerwald, Germany
Kontakto shitësin
Iveco Crossway LE // 8x units // EEV - Autobus qyteti: foto 1
Iveco Crossway LE // 8x units // EEV - Autobus qyteti: foto 2
Iveco Crossway LE // 8x units // EEV - Autobus qyteti: foto 3
Iveco Crossway LE // 8x units // EEV - Autobus qyteti: foto 4
Iveco Crossway LE // 8x units // EEV - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Iveco Crossway LE // 8x units // EEV

Autobus qyteti
2009575000 km
Estoni, Lääne-Harju vald
Botuar: 1v 2mNumri i referencës M225-9550

7 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 791 951 ALL
 • ≈ 8 600 USD
2009575000 km
Estoni, Lääne-Harju vald
Kontakto shitësin
Iveco Crossway LE 4x busses - Autobus qyteti: foto 1
Iveco Crossway LE 4x busses - Autobus qyteti: foto 2
Iveco Crossway LE 4x busses - Autobus qyteti: foto 3
Iveco Crossway LE 4x busses - Autobus qyteti: foto 4
Iveco Crossway LE 4x busses - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Iveco Crossway LE 4x busses

Autobus qyteti
2010840800 kmEuro 5
Estoni, Lääne-Harju vald
Botuar: 1v 2mNumri i referencës M295-9750

7 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 791 951 ALL
 • ≈ 8 600 USD
2010840800 kmEuro 5
Estoni, Lääne-Harju vald
Kontakto shitësin
T1 new listing page - Autobusë qyteti IVECO
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.