Autobus qyteti MAN A 76 / A 47 / A 66 / O 530 / Midi

Online: 1m 9d

Marka MAN
ID 6902
Viti i prodhimit 2006
Kilometrazhi 667 736 km
Ngjyra blu
Vendndodhja Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Telefoni +49 (0)922...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 3
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 6 871 cc
 • rendimenti i fuqisë: 220 hp (164 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
 • ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
Shasia/pezullimi
 • ABS
Kabina/pjesa e brendshme
 • ngrohësi i parkimit
 • numri i ndenjëseve: 24
8900 EUR
8 900
EUR
 • 1 092 671 ALL
 • 9 854 USD

Çmimi neto

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH
Shitësi
OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH
Gjermani
I besueshëm
7 Më shumë se 7 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
06:49
8 900
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije
Kërko llogaritjen manuale të dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Autobus qyteti MAN 12.220 HOCL / A 47 / Midi / MD 9
MAN 12.220 HOCL / A 47 / Midi / MD 9
2000, 966 717 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
5 900 EUR
Autobus qyteti MAN 12.220 HOCL / A 47 / Midi / MD 9, 2000
Autobus qyteti Mercedes-Benz O 530 K Citaro / Midi / Motorproblem / EEV
Mercedes-Benz O 530 K Citaro / Midi / Motorproblem / EEV
2007, 571 070 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
29 500 EUR
Autobus qyteti Mercedes-Benz O 530 K Citaro / Midi / Motorproblem / EEV, 2007
Autobus qyteti MAN A 23 Lion's City / O530 / Urbino 18
MAN A 23 Lion's City / O530 / Urbino 18
2006, 715 455 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
32 000 EUR
Autobus qyteti MAN A 23 Lion's City / O530 / Urbino 18, 2006
Autobus qyteti MAN A 20 Lion´s City / A 21 / 530 / Citaro
MAN A 20 Lion´s City / A 21 / 530 / Citaro
2006, 744 355 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
14 500 EUR
Autobus qyteti MAN A 20 Lion´s City / A 21 / 530 / Citaro, 2006
Autobus qyteti MAN A 23 / O 530 G / CNG / EEV / Klima
MAN A 23 / O 530 G / CNG / EEV / Klima
2011, 782 728 km, LPG
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
49 000 EUR
Autobus qyteti MAN A 23 / O 530 G / CNG / EEV / Klima, 2011
Autobus qyteti MAN A 37 Lion´s City/A20/A21/Citaro/530
MAN A 37 Lion´s City/A20/A21/Citaro/530
2006, 824 993 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
19 500 EUR
Autobus qyteti MAN A 37 Lion´s City/A20/A21/Citaro/530, 2006
Autobus qyteti MAN NL 313 CNG / A20 / A21 / Erdgas / O 530 / Citaro
MAN NL 313 CNG / A20 / A21 / Erdgas / O 530 / Citaro
2007, 422 512 km, LPG
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
14 900 EUR
Autobus qyteti MAN NL 313 CNG / A20 / A21 / Erdgas / O 530 / Citaro, 2007
Autobus qyteti Mercedes-Benz O 530 Citaro / Unfallbus / A21 Lion's City / 415
Mercedes-Benz O 530 Citaro / Unfallbus / A21 Lion's City / 415
2006, 1 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
3 900 EUR
Autobus qyteti Mercedes-Benz O 530 Citaro / Unfallbus / A21 Lion's City / 415, 2006
Autobus qyteti Mercedes-Benz O 530 G Citaro / Neuteile im Wert von 66.000 € v
Mercedes-Benz O 530 G Citaro / Neuteile im Wert von 66.000 € v
2009, 752 447 km
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
79 500 EUR
Autobus qyteti Mercedes-Benz O 530 G Citaro / Neuteile im Wert von 66.000 € v, 2009
Autobus qyteti MAN A 23 Lion´s City G/530/Urbino 18
MAN A 23 Lion´s City G/530/Urbino 18
2006, 762 268 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
25 000 EUR
Autobus qyteti MAN A 23 Lion´s City G/530/Urbino 18, 2006
Autobus qyteti MAN A 23 Lion´s City G/530/Urbino 18
MAN A 23 Lion´s City G/530/Urbino 18
2006, 762 273 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
29 000 EUR
Autobus qyteti MAN A 23 Lion´s City G/530/Urbino 18, 2006
Autobus qyteti MAN A 23 / O 530 G / CNG / EEV / Klima /org. KM
MAN A 23 / O 530 G / CNG / EEV / Klima /org. KM
2011, 831 164 km, LPG
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
49 000 EUR
Autobus qyteti MAN A 23 / O 530 G / CNG / EEV / Klima /org. KM, 2011

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.