Oferta të ngjashme

Autobus qyteti MAN A26 Lion´s City/Euro4/Klima/O 530/3316/org.KM/2x
MAN A26 Lion´s City/Euro4/Klima/O 530/3316/org.KM/2x
2005, 416 021 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
9 900 EUR
Autobus qyteti MAN A26 Lion´s City/Euro4/Klima/O 530/3316/org.KM/2x, 2005
Autobus qyteti MAN A 37 Lion's City / 3 türig / A20 / A21 / org. km
MAN A 37 Lion's City / 3 türig / A20 / A21 / org. km
2005, 342 766 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
19 500 EUR
Autobus qyteti MAN A 37 Lion's City / 3 türig / A20 / A21 / org. km, 2005
Autobus qyteti MAN A 23 Lion`s City G / O 530 / Urbino 18
MAN A 23 Lion`s City G / O 530 / Urbino 18
2005, 600 235 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
22 000 EUR
Autobus qyteti MAN A 23 Lion`s City G / O 530 / Urbino 18, 2005
Autobus qyteti MAN A 23 / O 530 G / CNG / EEV / Klima /org. KM
MAN A 23 / O 530 G / CNG / EEV / Klima /org. KM
2011, 831 164 km, LPG
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
39 000 EUR
Autobus qyteti MAN A 23 / O 530 G / CNG / EEV / Klima /org. KM, 2011
Autobus qyteti MAN A 23 Lion`s City G / O 530 / Urbino 18 / Klima
MAN A 23 Lion`s City G / O 530 / Urbino 18 / Klima
2006, 718 136 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
28 000 EUR
Autobus qyteti MAN A 23 Lion`s City G / O 530 / Urbino 18 / Klima, 2006
Autobus qyteti MAN A 23 Lion's City G / O 530 G / Urbino 18
MAN A 23 Lion's City G / O 530 G / Urbino 18
2005, 570 534 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
24 500 EUR
Autobus qyteti MAN A 23 Lion's City G / O 530 G / Urbino 18, 2005
Autobus qyteti MAN lion´s City A 21 Gelenkbus ( Euro4, Klima )
MAN lion´s City A 21 Gelenkbus ( Euro4, Klima )
2006, 750 000 km, Dizel
Gjermani, Hamburg
29 000 EUR
Autobus qyteti MAN lion´s City A 21 Gelenkbus ( Euro4, Klima ), 2006
Autobus qyteti MAN A 20 Lion's City / A21 / 530 / Citaro / 415
MAN A 20 Lion's City / A21 / 530 / Citaro / 415
2005, 838 240 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
9 900 EUR
Autobus qyteti MAN A 20 Lion's City / A21 / 530 / Citaro / 415, 2005
Autobus qyteti MAN A 20 Lion`s City / A 21 / 530 / Citaro / 415
MAN A 20 Lion`s City / A 21 / 530 / Citaro / 415
2005, 951 971 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
9 900 EUR
Autobus qyteti MAN A 20 Lion`s City / A 21 / 530 / Citaro / 415, 2005
Autobus qyteti MAN A 20 Lion`s City / A 21 / 530 / Citaro / 415
MAN A 20 Lion`s City / A 21 / 530 / Citaro / 415
2005, 860 486 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
9 900 EUR
Autobus qyteti MAN A 20 Lion`s City / A 21 / 530 / Citaro / 415, 2005
Autobus qyteti Solaris Urbino 18 / A23 / O 530 G / Lion´s City
Solaris Urbino 18 / A23 / O 530 G / Lion´s City
2005, 854 042 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
7 900 EUR
Autobus qyteti Solaris Urbino 18 / A23 / O 530 G / Lion´s City, 2005
Autobus qyteti Solaris Urbino 18 / A23 / O 530 G / Lion´s City
Solaris Urbino 18 / A23 / O 530 G / Lion´s City
2005, 820 829 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
7 900 EUR
Autobus qyteti Solaris Urbino 18 / A23 / O 530 G / Lion´s City, 2005

Autobus qyteti MAN A26 Lion´s City/Euro 4/Klima/O530/3316/org.KM/2x

Marka MAN
ID 6897
Viti i prodhimit 2005
Kilometrazhi 404 560 km
Ngjyra e kuqe
Vendndodhja Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 4
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 11 967 cc
 • rendimenti i fuqisë: 360 hp (268 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
 • ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
Shasia/pezullimi
 • ABS
Kabina/pjesa e brendshme
 • kondicioner
 • ngrohësi i parkimit
 • numri i ndenjëseve: 46
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: autobus qyteti MAN A26 Lion´s City/Euro 4/Klima/O530/3316/org.KM/2x

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Dërgo reklamën "Po kërkoj...": autobus qyteti MAN A26 Lion´s City/Euro 4/Klima/O530/3316/org.KM/2x

Zgjidh kategorinë: çfarë po kërkon?

 • Kamioni
 • Gjysmë-kamion
 • Gjysmërimorkio
 • Rimorkio
 • Kamioncine
 • Autobus
 • Kamper
 • Makineri ndërtimi
 • Pajisje për trajtimin e materialeve
 • Makineri bujqësore
 • Pajisje pylltarie
 • Mjet bujqësor/special
 • Kokë
 • Karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 • Pjesë këmbimi
 • Makineritë e tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.