Autobus qyteti MAN A26 Lion´s City/Euro4/Klima/O 530/3316/org.KM/2x

Online: 7m 19d

Marka MAN
ID 6898
Viti i prodhimit 2005
Kilometrazhi 416 021 km
Ngjyra e kuqe
Vendndodhja Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Telefoni +49 (0)922...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 4
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 11 967 cc
 • rendimenti i fuqisë: 360 hp (268 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
 • ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
Shasia/pezullimi
 • ABS
Kabina/pjesa e brendshme
 • kondicioner
 • ngrohësi i parkimit
 • numri i ndenjëseve: 46
9900 EUR
9 900
EUR
 • 1 229 946 ALL
 • 10 994 USD

Çmimi neto

Shitësi
OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH
OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH Gjermani
I besueshëm
8 Më shumë se 8 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
05:23
9 900
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Autobus qyteti MAN A 37 Lion's City / 3 türig / A20 / A21 / org. km
MAN A 37 Lion's City / 3 türig / A20 / A21 / org. km
2005, 342 766 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
19 500 EUR
Autobus qyteti MAN A 37 Lion's City / 3 türig / A20 / A21 / org. km, 2005
Autobus qyteti MAN A 23 Lion`s City G / O 530 / Urbino 18
MAN A 23 Lion`s City G / O 530 / Urbino 18
2005, 600 235 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
22 000 EUR
Autobus qyteti MAN A 23 Lion`s City G / O 530 / Urbino 18, 2005
Autobus qyteti MAN A 23 / O 530 G / CNG / EEV / Klima /org. KM
MAN A 23 / O 530 G / CNG / EEV / Klima /org. KM
2011, 831 164 km, LPG
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
39 000 EUR
Autobus qyteti MAN A 23 / O 530 G / CNG / EEV / Klima /org. KM, 2011
Autobus qyteti MAN A 23 Lion`s City G / O 530 / Urbino 18 / Klima
MAN A 23 Lion`s City G / O 530 / Urbino 18 / Klima
2006, 718 136 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
28 000 EUR
Autobus qyteti MAN A 23 Lion`s City G / O 530 / Urbino 18 / Klima, 2006
Autobus qyteti MAN A 23 Lion's City G / O 530 G / Urbino 18
MAN A 23 Lion's City G / O 530 G / Urbino 18
2005, 570 534 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
24 500 EUR
Autobus qyteti MAN A 23 Lion's City G / O 530 G / Urbino 18, 2005
Autobus qyteti MAN A 20 Lion's City / A21 / 530 / Citaro / 415
MAN A 20 Lion's City / A21 / 530 / Citaro / 415
2005, 838 240 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
9 900 EUR
Autobus qyteti MAN A 20 Lion's City / A21 / 530 / Citaro / 415, 2005
Autobus qyteti MAN A 20 Lion`s City / A 21 / 530 / Citaro / 415
MAN A 20 Lion`s City / A 21 / 530 / Citaro / 415
2005, 951 971 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
9 900 EUR
Autobus qyteti MAN A 20 Lion`s City / A 21 / 530 / Citaro / 415, 2005
Autobus qyteti MAN A 20 Lion`s City / A 21 / 530 / Citaro / 415
MAN A 20 Lion`s City / A 21 / 530 / Citaro / 415
2005, 860 486 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
9 900 EUR
Autobus qyteti MAN A 20 Lion`s City / A 21 / 530 / Citaro / 415, 2005
Autobus qyteti Solaris Urbino 18 / A23 / O 530 G / Lion´s City
Solaris Urbino 18 / A23 / O 530 G / Lion´s City
2005, 854 042 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
7 900 EUR
Autobus qyteti Solaris Urbino 18 / A23 / O 530 G / Lion´s City, 2005
Autobus qyteti Solaris Urbino 18 / A23 / O 530 G / Lion´s City
Solaris Urbino 18 / A23 / O 530 G / Lion´s City
2005, 820 829 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
7 900 EUR
Autobus qyteti Solaris Urbino 18 / A23 / O 530 G / Lion´s City, 2005
Autobus qyteti VDL Berkhof Ambassador 200 / O 530 / A 20 / Lion´s City
VDL Berkhof Ambassador 200 / O 530 / A 20 / Lion´s City
2005, 1 025 491 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
5 900 EUR
Autobus qyteti VDL Berkhof Ambassador 200 / O 530 / A 20 / Lion´s City, 2005
Autobus qyteti MAN A 20 CNG / 3x verfügbar / Lion's City / O 530
MAN A 20 CNG / 3x verfügbar / Lion's City / O 530
2004, 771 791 km, LPG
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
5 900 EUR
Autobus qyteti MAN A 20 CNG / 3x verfügbar / Lion's City / O 530, 2004

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.