Autobus qyteti MAN Lions City A21 (NL263) 38 Sitz- & 52 Stehplätze nga Gjermani, 4400 EUR në shitje - ID: 7291186
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

4 400EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 441 267 ALL
 • ≈ 4 775 USD

MAN Lions City A21 (NL263) 38 Sitz- & 52 Stehplätze

Autobus qytetiMAN Lions City A21 (NL263) 38 Sitz- & 52 Stehplätze
2004|884340 km|4x2|Euro 3|38

4 400EUR

Çmimi pa. TVSH

Autobus qyteti MAN Lions City A21 (NL263) 38 Sitz- & 52 Stehplätze

Botuar: 1v

PDF
Autobus qyteti MAN Lions City A21 (NL263) 38 Sitz- & 52 Stehplätze: foto 1
Autobus qyteti MAN Lions City A21 (NL263) 38 Sitz- & 52 Stehplätze: foto 2
Autobus qyteti MAN Lions City A21 (NL263) 38 Sitz- & 52 Stehplätze: foto 3
Autobus qyteti MAN Lions City A21 (NL263) 38 Sitz- & 52 Stehplätze: foto 4
Autobus qyteti MAN Lions City A21 (NL263) 38 Sitz- & 52 Stehplätze: foto 5
Autobus qyteti MAN Lions City A21 (NL263) 38 Sitz- & 52 Stehplätze: foto 6
Autobus qyteti MAN Lions City A21 (NL263) 38 Sitz- & 52 Stehplätze: foto 7
Autobus qyteti MAN Lions City A21 (NL263) 38 Sitz- & 52 Stehplätze: foto 8
Autobus qyteti MAN Lions City A21 (NL263) 38 Sitz- & 52 Stehplätze: foto 9
Autobus qyteti MAN Lions City A21 (NL263) 38 Sitz- & 52 Stehplätze: foto 10
Autobus qyteti MAN Lions City A21 (NL263) 38 Sitz- & 52 Stehplätze: foto 11
Autobus qyteti MAN Lions City A21 (NL263) 38 Sitz- & 52 Stehplätze: foto 12
Autobus qyteti MAN Lions City A21 (NL263) 38 Sitz- & 52 Stehplätze: foto 13
Autobus qyteti MAN Lions City A21 (NL263) 38 Sitz- & 52 Stehplätze: foto 14
Autobus qyteti MAN Lions City A21 (NL263) 38 Sitz- & 52 Stehplätze: foto 15
Ask for all available pictures

Botuar: 1v

PDF

4 400EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 441 267 ALL
 • ≈ 4 775 USD
Marka

Numri i referencës

7004092
Viti i prodhimit

2004
Kilometrazhi

884340 km
Data e regjistrimit të parë

01.10.2004
Pesha bruto

18000 kg
Ngarkesa e dobishme

6650 kg
Vendndodhja

Gjermani, Hertzstraße 2, D-27367 Sottrum, Germany

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Motori/linja e ngarjes
klasa e shkarkimeve

karburanti

zhvendosja

11967 cc
rendimenti i fuqisë

259 hp
kutia e marsheve

automatike
ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm

Shasia/pezullimi
pezullimi

ajër
konfigurimi i aksit

numri i akseve

2-aks
ABS

Kabina/pjesa e brendshme
kabina

pasqyra elektrike

ngrohësi i parkimit

drejtimi servo

numri i ndenjëseve

38
kompjuter bordi

Më shumë informacion

Interieurtyp: Stoff

Türen: 2

Metallic

Umweltplakette


Interne Fahrzeugnr.: 7004092, Standort: Nutzfahrzeuge 2000 GmbH in Sottrum (PLZ 27367), Hertzstr. 2, * Deutsches Fahrzeug

 • Aus 1. Hand
 • ***2 Mal vorhanden***
 • 36 Fahrgastplätze und 2 Klappsitze
 • 52 Stehplätze
 • Rollstuhl - Kinderwagen Platz mit Rampe
 • Bordsteinabsenkung
 • Automatikgetriebe
 • HALTESTELLENBREMSE
 • Retarder
 • Zusatzheizung
 • 2 Doppeltüren
 • Matrixanzeigen vorne und seitlich rechts
 • Notausschalter
 • Zwei Notausstiege im Dach
 • Schiebefenster Fahrerplatz
 • Sonnenrollo
 • El.-Spiegel beheizbar
 • Komfort Fahrersitz luftgefedert
 • ABS (Antiblockiersystem)
 • Antriebs-Schlupfregelung (ASR)
 • 5 Klappfenster im Fahrgastraum
 • Feuerlöscher
 • Voll-Luftgefedert
 • Fahrzeugmaße: L=11.950 x B=2.500 x H=2.880 mm
 • zGG: 18.000 kg
 • Nutzlast: 6.650 kg

Falls neue TÜV-Abnahme erwünscht, unterbreiten wir Ihnen gerne ein Angebot unserer Partnerwerkstätten.

Unser Angebot ist generell OHNE neuer TÜV Abnahme, ohne neue DGUV, ohne neue SP, ohne neue UVV. 

Weitere LKW finden Sie auf unserer Homepage unter www.Truck-2000.de

Wir sprechen folgende Sprachen: Deutsch, Englisch, Polnisch, Türkisch

Hinweis: 

Wir bieten und empfehlen dringend eine Besichtigung und Prüfung der Ware, damit über die Beschaffenheit und Eignung beim Käufer keine falschen Vorstellungen entstehen.  Besichtigung und Prüfungen sind jederzeit nach Terminabsprache möglich und ausdrücklich erwünscht.

 

Alle Angaben sind ohne Gewähr. Für Irrtümer und fehlerhafte Angaben im Angebot wird nicht gehaftet. Der Käufer ist verpflichtet sich selbstständig von Zustand und Ausstattung der Ware /Fahrzeuge zu überzeugen.

Änderungen, Zwischenverkauf und Irrtümer vorbehalten.


.
 Email  Call

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

4 400EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 441 267 ALL
 • ≈ 4 775 USD

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Bus
t1 test unit - Nutzfahrzeuge-2000 GmbH