Autobus qyteti Mercedes-Benz O 530 G Citaro 54 Sitz & 108 Stehplätze 1.Hand nga Gjermani, 6900 EUR në shitje - ID: 7291201
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

6 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 691 987 ALL
 • ≈ 7 489 USD

Mercedes-Benz O 530 G Citaro 54 Sitz & 108 Stehplätze 1.Hand

Autobus qytetiMercedes-Benz O 530 G Citaro 54 Sitz & 108 Stehplätze 1.Hand
2003|889412 km|6x2|Euro 4|54

6 900EUR

Çmimi pa. TVSH

Autobus qyteti Mercedes-Benz O 530 G Citaro 54 Sitz & 108 Stehplätze 1.Hand

Botuar: 1v

PDF
Autobus qyteti Mercedes-Benz O 530 G Citaro 54 Sitz & 108 Stehplätze 1.Hand: foto 1
Autobus qyteti Mercedes-Benz O 530 G Citaro 54 Sitz & 108 Stehplätze 1.Hand: foto 2
Autobus qyteti Mercedes-Benz O 530 G Citaro 54 Sitz & 108 Stehplätze 1.Hand: foto 3
Autobus qyteti Mercedes-Benz O 530 G Citaro 54 Sitz & 108 Stehplätze 1.Hand: foto 4
Autobus qyteti Mercedes-Benz O 530 G Citaro 54 Sitz & 108 Stehplätze 1.Hand: foto 5
Autobus qyteti Mercedes-Benz O 530 G Citaro 54 Sitz & 108 Stehplätze 1.Hand: foto 6
Autobus qyteti Mercedes-Benz O 530 G Citaro 54 Sitz & 108 Stehplätze 1.Hand: foto 7
Autobus qyteti Mercedes-Benz O 530 G Citaro 54 Sitz & 108 Stehplätze 1.Hand: foto 8
Autobus qyteti Mercedes-Benz O 530 G Citaro 54 Sitz & 108 Stehplätze 1.Hand: foto 9
Autobus qyteti Mercedes-Benz O 530 G Citaro 54 Sitz & 108 Stehplätze 1.Hand: foto 10
Autobus qyteti Mercedes-Benz O 530 G Citaro 54 Sitz & 108 Stehplätze 1.Hand: foto 11
Autobus qyteti Mercedes-Benz O 530 G Citaro 54 Sitz & 108 Stehplätze 1.Hand: foto 12
Autobus qyteti Mercedes-Benz O 530 G Citaro 54 Sitz & 108 Stehplätze 1.Hand: foto 13
Autobus qyteti Mercedes-Benz O 530 G Citaro 54 Sitz & 108 Stehplätze 1.Hand: foto 14
Autobus qyteti Mercedes-Benz O 530 G Citaro 54 Sitz & 108 Stehplätze 1.Hand: foto 15
Ask for all available pictures

Botuar: 1v

PDF

6 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 691 987 ALL
 • ≈ 7 489 USD
Numri i referencës

7004216
Viti i prodhimit

2003
Kilometrazhi

889412 km
Data e regjistrimit të parë

01.09.2003
Pesha bruto

27400 kg
Ngarkesa e dobishme

11100 kg
Vendndodhja

Gjermani, Hertzstraße 2, D-27367 Sottrum, Germany

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Motori/linja e ngarjes
klasa e shkarkimeve

karburanti

zhvendosja

11967 cc
rendimenti i fuqisë

298 hp
kutia e marsheve

automatike
DPF - filtër i veçantë

Shasia/pezullimi
pezullimi

ajër
konfigurimi i aksit

numri i akseve

3-aks
ABS

Kabina/pjesa e brendshme
kabina

ngrohësi i parkimit

drejtimi servo

numri i ndenjëseve

54
ngrohje e ndenjëseve

kompjuter bordi

Më shumë informacion

Interieurtyp: Stoff

Türen: 6

Umweltplakette


Interne Fahrzeugnr.: 7004216, Standort: Nutzfahrzeuge 2000 GmbH in Sottrum (PLZ 27367), Hertzstr. 2, * Deutsches Fahrzeug

 • 2 x vorhanden
 • 1. Hand
 • 54 Fahrgastplätze
 • 108 Stehplätze
 • Rollstuhl - Kinderwagen Platz mit Rampe
 • Bordsteinabsenkung
 • Automatikgetriebe
 • HALTESTELLENBREMSE
 • Zusatzheizung
 • Matrixanzeigen vorne und seitlich rechts
 • Notausschalter
 • Vier Notausstiege im Dach
 • El.-Fenster Fahrerplatz
 • Sonnenrollo
 • elektrische Spiegel beheizbar
 • Fahrersitz Komfort, luftgefedert
 • Sitzheizung
 • ABS (Antiblockiersystem)
 • Antriebs-Schlupfregelung (ASR)
 • 7 Klappfenster im Fahrgastraum
 • Feuerlöscher
 • Voll-Luftgefedert
 • Fahrzeugmaße: L=17.990 x B=2.550 x H=3.100 mm
 • zGG: 27.400 kg
 • Nutzlast: 11.100 kg
 • Euro4/ Grüne Plakette durch eingebauten Dieselpartikelfilter

Falls neue TÜV-Abnahme erwünscht, unterbreiten wir Ihnen gerne ein Angebot unserer Partnerwerkstätten.

Unser Angebot ist generell OHNE neuer TÜV Abnahme, ohne neue DGUV, ohne neue SP, ohne neue UVV. 

Weitere LKW finden Sie auf unserer Homepage unter www.Truck-2000.de

Wir sprechen folgende Sprachen: Deutsch, Englisch, Polnisch, Türkisch

Hinweis: 

Wir bieten und empfehlen dringend eine Besichtigung und Prüfung der Ware, damit über die Beschaffenheit und Eignung beim Käufer keine falschen Vorstellungen entstehen.  Besichtigung und Prüfungen sind jederzeit nach Terminabsprache möglich und ausdrücklich erwünscht.

 

Alle Angaben sind ohne Gewähr. Für Irrtümer und fehlerhafte Angaben im Angebot wird nicht gehaftet. Der Käufer ist verpflichtet sich selbstständig von Zustand und Ausstattung der Ware /Fahrzeuge zu überzeugen.

Änderungen, Zwischenverkauf und Irrtümer vorbehalten.


.
 Email  Call

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

6 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 691 987 ALL
 • ≈ 7 489 USD

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Bus
t1 test unit - Nutzfahrzeuge-2000 GmbH