Autobus qyteti Mercedes-Benz O 530 G Citaro/A 23 /Lions City/Urbino 18/Euro5

Online: 1m 9d

Marka MERCEDES-BENZ
Modeli Citaro
ID 6912
Viti i prodhimit 2008
Kilometrazhi 625 360 km
Ngjyra e kuqe
Vendndodhja Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Telefoni +49 (0)922...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 5
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 11 967 cc
 • rendimenti i fuqisë: 299 hp (222 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
 • ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
Shasia/pezullimi
 • ABS
Kabina/pjesa e brendshme
 • kondicioner
 • ngrohësi i parkimit
 • numri i ndenjëseve: 43
79500 EUR
79 500
EUR
 • 9 760 374 ALL
 • 88 025 USD

Çmimi neto

Lizingu

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH
Shitësi
OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH
Gjermani
I besueshëm
7 Më shumë se 7 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
06:33
79 500
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije
Kërko llogaritjen manuale të dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Autobus qyteti Mercedes-Benz O 530 G Citaro/A 23 /Lions City/Urbino 18/Euro5
Mercedes-Benz O 530 G Citaro/A 23 /Lions City/Urbino 18/Euro5
2008, 635 070 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
79 500 EUR
Autobus qyteti Mercedes-Benz O 530 G Citaro/A 23 /Lions City/Urbino 18/Euro5, 2008
Autobus qyteti Mercedes-Benz O 530 G Citaro/A 23 /Lions City/Urbino 18/Euro5
Mercedes-Benz O 530 G Citaro/A 23 /Lions City/Urbino 18/Euro5
2008, 686 209 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
79 500 EUR
Autobus qyteti Mercedes-Benz O 530 G Citaro/A 23 /Lions City/Urbino 18/Euro5, 2008
Autobus qyteti Mercedes-Benz O 530 G/A 23/Lions City/Urbino 18/Euro5
Mercedes-Benz O 530 G/A 23/Lions City/Urbino 18/Euro5
2008, 692 981 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
79 500 EUR
Autobus qyteti Mercedes-Benz O 530 G/A 23/Lions City/Urbino 18/Euro5, 2008
Autobus qyteti Mercedes-Benz O 530G/A 23/Lions City/Urbino 18/Euro5
Mercedes-Benz O 530G/A 23/Lions City/Urbino 18/Euro5
2008, 663 593 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
79 500 EUR
Autobus qyteti Mercedes-Benz O 530G/A 23/Lions City/Urbino 18/Euro5, 2008
Autobus qyteti Mercedes-Benz O 530G/A 23/Lions City/Urbino 18/Euro5
Mercedes-Benz O 530G/A 23/Lions City/Urbino 18/Euro5
2008, 596 644 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
79 500 EUR
Autobus qyteti Mercedes-Benz O 530G/A 23/Lions City/Urbino 18/Euro5, 2008
Autobus qyteti Mercedes-Benz O 530 G Citaro / A 23 / Lion´s City / Urbino 18
Mercedes-Benz O 530 G Citaro / A 23 / Lion´s City / Urbino 18
2007, 696 883 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
59 000 EUR
Autobus qyteti Mercedes-Benz O 530 G Citaro / A 23 / Lion´s City / Urbino 18, 2007
Autobus qyteti Mercedes-Benz O 530 G Citaro / A 23 / Lions City / Org.KM!!!
Mercedes-Benz O 530 G Citaro / A 23 / Lions City / Org.KM!!!
2000, 412 577 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
3 900 EUR
Autobus qyteti Mercedes-Benz O 530 G Citaro / A 23 / Lions City / Org.KM!!!, 2000
Autobus qyteti Mercedes-Benz O 530 G/A 23/Unfaller/Urbino 18/Euro5
Mercedes-Benz O 530 G/A 23/Unfaller/Urbino 18/Euro5
2007, 811 815 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
19 500 EUR
Autobus qyteti Mercedes-Benz O 530 G/A 23/Unfaller/Urbino 18/Euro5, 2007
Autobus qyteti Solaris Urbino 18/530 G/Lion´s City/A23/7700/Euro 5
Solaris Urbino 18/530 G/Lion´s City/A23/7700/Euro 5
2008, 829 862 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
19 500 EUR
Autobus qyteti Solaris Urbino 18/530 G/Lion´s City/A23/7700/Euro 5, 2008
Autobus qyteti Solaris Urbino 18/530 G/Lion´s City/A23/7700/Euro 5
Solaris Urbino 18/530 G/Lion´s City/A23/7700/Euro 5
2008, 784 292 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
19 500 EUR
Autobus qyteti Solaris Urbino 18/530 G/Lion´s City/A23/7700/Euro 5, 2008
Autobus qyteti Mercedes-Benz O 530 G Citaro / A23 / Lion's City
Mercedes-Benz O 530 G Citaro / A23 / Lion's City
2005, 828 458 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
13 000 EUR
Autobus qyteti Mercedes-Benz O 530 G Citaro / A23 / Lion's City, 2005
Autobus qyteti Solaris Urbino 18 / A23 / O 530 G / Lion´s City
Solaris Urbino 18 / A23 / O 530 G / Lion´s City
2005, 854 042 km, Dizel
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
9 900 EUR
Autobus qyteti Solaris Urbino 18 / A23 / O 530 G / Lion´s City, 2005

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.