Autobus qyteti Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG nga Gjermani në shitje - ID: 8048158
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG

Autobus qytetiSolaris 6X Urbino 12 LE /CNG
2013|620000 km

Autobus qyteti Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG

Botuar: 4m 23d

PDF
Autobus qyteti Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG: foto 1
Autobus qyteti Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG: foto 2
Autobus qyteti Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG: foto 3
Autobus qyteti Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG: foto 4
Autobus qyteti Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG: foto 5
Autobus qyteti Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG: foto 6
Autobus qyteti Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG: foto 7
Autobus qyteti Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG: foto 8
Autobus qyteti Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG: foto 9
Autobus qyteti Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG: foto 10
Autobus qyteti Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG: foto 11
Autobus qyteti Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG: foto 12
Autobus qyteti Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG: foto 13
Autobus qyteti Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG: foto 14
Autobus qyteti Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG: foto 15
Autobus qyteti Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG: foto 16
Autobus qyteti Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG: foto 17
Autobus qyteti Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG: foto 18
Autobus qyteti Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG: foto 19
Autobus qyteti Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG: foto 20
Autobus qyteti Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG: foto 21
Autobus qyteti Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG: foto 22
Autobus qyteti Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG: foto 23
Autobus qyteti Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG: foto 24
Autobus qyteti Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG: foto 25
Autobus qyteti Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG: foto 26
Autobus qyteti Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG: foto 27
Autobus qyteti Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG: foto 28
Autobus qyteti Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG: foto 29
Autobus qyteti Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG: foto 30
Ask for all available pictures

Botuar: 4m 23d

PDF
Marka

Viti i prodhimit

2013
Kilometrazhi

620000 km
Vendndodhja

Gjermani, Werner-Siemens-Straße 100, 22113 Hamburg, Germany

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Motori/linja e ngarjes
karburanti

rendimenti i fuqisë

320 hp
kutia e marsheve

automatike
ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm

Shasia/pezullimi
ABS

ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit

Kabina/pjesa e brendshme
Pjesë shtesë
libri i servisit

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Bus
t1 test unit - Dedic GmbH