Autobus qyteti Solaris Urbino 10/530K/284 PS/Klima/Midi/2x verfügbar

picture_as_pdf

29 500 EUR

Çmimi pa. TVSH

Tipi

Autobus qyteti

Viti

2010

Shteti

Gjermani

Telefoni

+49 09225 ......

Botuar: 1v 10m
picture_as_pdf
 • Karakteristika
 • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaSOLARIS
Numri i referencës7672
Viti i prodhimit2010
Kilometrazhi568506 km
Ngjyrae kuqe
Motori/linja e ngarjes
Klasa e shkarkimeveEuro 5
Karburantidizel
Zhvendosja6693 cc
Rendimenti i fuqisë284 hp
Kutia e marsheveautomatike
Ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
Shasia/pezullimi
ABS
Kabina/pjesa e brendshme
Kondicioner
Ngrohësi i parkimit
Numri i ndenjëseve21
Përshkrimi

+++ 2 x 3-türige Solaris Urbino 10 in gutem Allgemeinzustand +++

****

+++ 1. Hand / Verkehrsbetrieb +++

****+++ großer Motor +++

****Motor: Cummins

****

Schadstoffklasse: EEV

Getriebe: 4-Gang Automatik

****KM Stand laut Tacho

Sitzplätze: 19+1+1 Notsitze hoch/fest

****

Stehplätze: 45******

****

Sicherheit*** Retarder

 • ABS, ASR, ESP
 • Nebelscheinwerfer
 • Rückfahrkamera

Fahrgastraum*** Standheizung

 • Klimaautomatik
 • Fahrerklima
 • Doppelverglasung
 • Fahrermikrophon
 • Kinderwagenstellplatz
 • Rollstuhlrampe
 • Rollstuhlplatz
 • Fahrscheinautomat
 • Innenkamera

Exterieur*** Matrix LED

 • 2 x doppelbreite Tür
 • Hebe -/ Senkanlage
 • Servolenkung
 • Fahrtenschreiber mit Karte
 • Sonnenblende
 • Außenspiegel elektrisch
 • Dachluken, Ventilatoren, Dachlüfter

Audio [&] Kommunikation*** Radio / CD

Sonstiges*** Radkappen

 • Fahrzeugmaße: Länge: 9,94m, Breite: 2,55m, Höhe: 3,03m
 • Zwillingsbereift
 • Unsere interne Fahrzeugnummer: 7672

Irrtümer vorbehalten. Bilder und Text können vom Fahrzeug abweichen. Ständig über 200 Fahrzeuge im Angebot.

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

4.3 
starstarstarstarstar
location_on

Germany, Rudolf-Diesel-Str. 7, DE-95369 Untersteinach bei Kulmbach, Germany

phone_iphone
language

www.bushandel-roettgen.de

access_time

Ora lokale e shitësit — 18:32


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

t1 test unit Autobus

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.