Autobus qyteti Solaris Urbino 12 nga Poloni në shitje - ID: 6872211
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Solaris Urbino 12

Autobus qytetiSolaris Urbino 12
2009|6000 km
Kontakto shitësin

Autobus qyteti Solaris Urbino 12

Botuar: 12d

Shtoni në të preferuarat
PDF
Autobus qyteti Solaris Urbino 12: foto 1
Autobus qyteti Solaris Urbino 12: foto 2
Autobus qyteti Solaris Urbino 12: foto 3
Ask for all available pictures

Botuar: 12d

Shtoni në të preferuarat
PDF
Kontakto shitësin
Marka

Viti i prodhimit

2009
Kilometrazhi

6000 km
Vendndodhja

Poloni, Balicka 100, Krakow, 30-149, Poland

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Më telefono
Kërko informacion të detajuar
Më shumë informacion

We have a used bus for sale, in good condition, which was used at the airport. For more information, please contact us by phone + 48 726 130 600.

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Poloni, Balicka 100, Krakow, 30-149, Poland
Ora lokale e shitësit:
07:52
I besueshëm
3 Më shumë se 3 vjet me Truck1

Personat e kontaktit
Sales team 1
Deutsch, English, Français, Polski, Română, Русский, Українська
Sales team 2
Deutsch, English, Français, Polski, Română, Русский, Українська
Sales team 3
Deutsch, English, Français, Română, Русский, Українська

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Bus
t1 test unit - AERO-GSE Sp. z o.o. Sp. K.