Autobus qyteti Solaris URBINO 12 nga Itali në shitje - ID: 7894820
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Solaris URBINO 12

Autobus qytetiSolaris URBINO 12
2011|629920 km|Euro 5|30
Kontakto shitësin

Autobus qyteti Solaris URBINO 12

Botuar: 3m 16d

Shtoni në të preferuarat
PDF
Autobus qyteti Solaris URBINO 12: foto 1
Autobus qyteti Solaris URBINO 12: foto 2
Autobus qyteti Solaris URBINO 12: foto 3
Autobus qyteti Solaris URBINO 12: foto 4
Autobus qyteti Solaris URBINO 12: foto 5
Autobus qyteti Solaris URBINO 12: foto 6
Autobus qyteti Solaris URBINO 12: foto 7
Autobus qyteti Solaris URBINO 12: foto 8
Autobus qyteti Solaris URBINO 12: foto 9
Autobus qyteti Solaris URBINO 12: foto 10
Autobus qyteti Solaris URBINO 12: foto 11
Ask for all available pictures

Botuar: 3m 16d

Shtoni në të preferuarat
PDF
Kontakto shitësin
Marka

Viti i prodhimit

2011
Kilometrazhi

629920 km
Data e regjistrimit të parë

2011-00-00
Vendndodhja

Itali, Olgiate Comasco

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Më telefono
Motori/linja e ngarjes
klasa e shkarkimeve

karburanti

zhvendosja

9186 cc
cilindrat e motorit

6
rendimenti i fuqisë

309 hp
motori

DAF
kutia e marsheve

automatike
transmisioni

automatic
ASR

Shasia/pezullimi
ABS

gomat

275/70 R22.5
Kabina/pjesa e brendshme
numri i ndenjëseve

30
Kërko informacion të detajuar
Më shumë informacion

Quantità: 9

Classe: I

Posti totali: 82

Numero posti in piedi: 50

Numero posti del personale: 1

Posizione di guida: Sinistra

Posti disabile: 1

Numero di porte: 2+2+2

Tipologia porte: Doppia

Tachigrafo: Digital

Alimentazione: Diesel

chilometraggio: Da 629.920 a 749.205

Pedana disabili

Preriscaldatore

Rallentatore

Limitatore

Microfono

Telecamera posteriore

Vetri doppi

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Itali, 22077 Olgiate Comasco, S.P. Lomazzo Bizzarone, 43, Italy
Ora lokale e shitësit:
08:20
4.2
58 komente
I besueshëm
10 Më shumë se 10 vjet me Truck1

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Bus
t1 test unit - BASCO Srl