Autobus qyteti Solaris Urbino 12 nga Gjermani, 9900 EUR në shitje - ID: 7924575
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu
SHITUR
Hapni katalogun

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
Solaris Urbino 12 - Autobus qyteti: foto 1
Solaris Urbino 12 - Autobus qyteti: foto 2
Solaris Urbino 12 - Autobus qyteti: foto 3

Autobus qyteti Solaris Urbino 12

20096000 km
Poloni
Botuar: 12d
Pyet për çmimin
20096000 km
Poloni
Kontakto shitësin
Solaris URBINO 12 - Autobus qyteti: foto 1
Solaris URBINO 12 - Autobus qyteti: foto 2
Solaris URBINO 12 - Autobus qyteti: foto 3
Solaris URBINO 12 - Autobus qyteti: foto 4
Solaris URBINO 12 - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (11)

Autobus qyteti Solaris URBINO 12

2011629920 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 30
Itali
Botuar: 3m 16d
Pyet për çmimin
2011629920 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 30
Itali
Kontakto shitësin
SOLARIS Urbino 15 - Autobus qyteti: foto 1
SOLARIS Urbino 15 - Autobus qyteti: foto 2
SOLARIS Urbino 15 - Autobus qyteti: foto 3

Autobus qyteti SOLARIS Urbino 15

20098000 km
Poloni
Botuar: 12d
Pyet për çmimin
20098000 km
Poloni
Kontakto shitësin
Solaris Urbino 12 (EEV, TÜV 02/2024) - Autobus qyteti: foto 1
Solaris Urbino 12 (EEV, TÜV 02/2024) - Autobus qyteti: foto 2
Solaris Urbino 12 (EEV, TÜV 02/2024) - Autobus qyteti: foto 3
Solaris Urbino 12 (EEV, TÜV 02/2024) - Autobus qyteti: foto 4
Solaris Urbino 12 (EEV, TÜV 02/2024) - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (28)

Autobus qyteti Solaris Urbino 12 (EEV, TÜV 02/2024)

2009618000 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 37
Gjermani, Hamburg
Botuar: 8m 16dNumri i referencës urbino 857

6 000EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 621 954 ALL
 • ≈ 6 504 USD
2009618000 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 37
Gjermani, Hamburg
Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG - Autobus qyteti: foto 1
Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG - Autobus qyteti: foto 2
Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG - Autobus qyteti: foto 3
Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG - Autobus qyteti: foto 4
Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (30)

Autobus qyteti Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG

2013620000 km
Gjermani, Hamburg
Botuar: 1m 28d
Pyet për çmimin
2013620000 km
Gjermani, Hamburg
Kontakto shitësin
Solaris URBINO 8.9 - Autobus qyteti: foto 1
Solaris URBINO 8.9 - Autobus qyteti: foto 2
Solaris URBINO 8.9 - Autobus qyteti: foto 3
Solaris URBINO 8.9 - Autobus qyteti: foto 4
Solaris URBINO 8.9 - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (11)

Autobus qyteti Solaris URBINO 8.9

2012279515 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 27+59
Itali
Botuar: 5m 33d
Pyet për çmimin
2012279515 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 27+59
Itali
Kontakto shitësin
Solaris URBINO 8.6 - Autobus qyteti: foto 1
Solaris URBINO 8.6 - Autobus qyteti: foto 2
Solaris URBINO 8.6 - Autobus qyteti: foto 3
Solaris URBINO 8.6 - Autobus qyteti: foto 4
Solaris URBINO 8.6 - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (11)

Autobus qyteti Solaris URBINO 8.6

2009532607 kmNumri i ndenjëseve: 16
Itali
Botuar: 5m 33d
Pyet për çmimin
2009532607 kmNumri i ndenjëseve: 16
Itali
Kontakto shitësin
Solaris Urbino 8.6 - Autobus qyteti: foto 1
Solaris Urbino 8.6 - Autobus qyteti: foto 2
Solaris Urbino 8.6 - Autobus qyteti: foto 3
Solaris Urbino 8.6 - Autobus qyteti: foto 4
Solaris Urbino 8.6 - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (11)

Autobus qyteti Solaris Urbino 8.6

2008542783 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 14
Itali
Botuar: 5m 33d
Pyet për çmimin
2008542783 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 14
Itali
Kontakto shitësin
Solaris URBINO LE KLIMA - Autobus qyteti: foto 1
Solaris URBINO LE KLIMA - Autobus qyteti: foto 2
Solaris URBINO LE KLIMA - Autobus qyteti: foto 3
Solaris URBINO LE KLIMA - Autobus qyteti: foto 4
Solaris URBINO LE KLIMA - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (18)

Autobus qyteti Solaris URBINO LE KLIMA

2010580000 km6x2Euro 5Numri i ndenjëseve: 48
Lituani
Botuar: 1m 17d

10 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 129 883 ALL
 • ≈ 11 816 USD
2010580000 km6x2Euro 5Numri i ndenjëseve: 48
Lituani
Kontakto shitësin
Solaris Urbino 15H - Autobus qyteti: foto 1
Solaris Urbino 15H - Autobus qyteti: foto 2
Solaris Urbino 15H - Autobus qyteti: foto 3
Solaris Urbino 15H - Autobus qyteti: foto 4
Solaris Urbino 15H - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (28)

Autobus qyteti Solaris Urbino 15H

2012550000 kmNumri i ndenjëseve: 45
Poloni
Botuar: 13d

13 680EUR

 • ≈ 1 418 055 ALL
 • ≈ 14 830 USD
2012550000 kmNumri i ndenjëseve: 45
Poloni

Autobus qyteti Solaris Urbino 12

Botuar: 3m 8d

Hmm, duket se artikulli është shitur
Autobus qyteti Solaris Urbino 12: foto 1

Gjeni oferta të reja në katalog

Hapni katalogun
zoom in
Autobus qyteti Solaris Urbino 12: foto 1
See what's in stock now

Botuar: 3m 8d

SHITUR

9 900EUR

 • ≈ 1 026 224 ALL
 • ≈ 10 732 USD

1 Janar 2024

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Marka

Numri i referencës

8204
Viti i prodhimit

2006
Kilometrazhi

795609 km
Vendndodhja

Gjermani, Rudolf-Diesel-Str. 7, DE-95369 Untersteinach bei Kulmbach, Germany
Motori/linja e ngarjes
karburanti

kutia e marsheve

automatike
Shasia/pezullimi
konfigurimi i aksit

Kabina/pjesa e brendshme
drejtimi servo

Më shumë informacion

Type: Interurbain

Motor: DAF

Schadstoffklasse: 5

Getriebe: 4-Gang-Automatik

KM Stand laut Tacho

Sitzplätze: 36+1+4 HochFest

Stehplätze: 53

Sicherheit

Retarder

ABS, ASR

Nebelscheinwerfer

Rückfahrkamera

Fahrgastraum

Standheizung

Klimaautomatik

Fahrermikrophon

Kinderwagenstellplatz

Rollstuhlrampe

Rollstuhlplatz

Exterieur

Matrix

Doppelbreite Tür

Hebe- / Senkanlage

Servolenkung

Fahrtenschreiber mit Scheibe

Sonnenblende

Außenspiegel elektrisch

Dachluken, Ventilatoren, Dachlüfter

Sonstiges

deutsche Fahrzeugpapiere

Fahrzeugmaße: Länge: 12,00m, Breite: 2,55m, Höhe: 2,85m

Zwillingsbereifung

Bereifung: VA 50% – HA 50 %

Unsere interne Fahrzeugnummer: 8204

Irrtümer vorbehalten. Bilder und Text können vom Fahrzeug abweichen. Ständig über 300 Fahrzeuge im Angebot.

SHITUR

9 900EUR

 • ≈ 1 026 224 ALL
 • ≈ 10 732 USD

1 Janar 2024

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test archive
t1 test archive - Bus
t1 test archive - OMR Omnibushandel Mario Röttgen GmbH