Autobus qyteti Solaris Urbino 12 / Citaro / A20 / A21 / 530 / Euro 6

picture_as_pdf

59 000 EUR

Çmimi neto

Tipi

Autobus qyteti

Viti

2014

Shteti

Gjermani

Telefoni

+49 09225 ......

Botuar: 5m 27d
picture_as_pdf
 • Karakteristika
 • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaSOLARIS
Numri i referencës8536
Viti i prodhimit2014
Kilometrazhi670970 km
Ngjyrae bardhë
Motori/linja e ngarjes
Klasa e shkarkimeveEuro 6
Karburantidizel
Zhvendosja10837 cc
Rendimenti i fuqisë286 hp
Kutia e marsheveautomatike
Ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
Shasia/pezullimi
ABS
ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit
Kabina/pjesa e brendshme
Kondicioner
Ngrohësi i parkimit
Numri i ndenjëseve38
Përshkrimi

+++ Vermietung und Finanzierung möglich +++

Motor: Paccar

Schadstoffklasse: 6 mit Ad Blue

Getriebe: 5-Gang Automatik ZF KM Stand laut Tacho

Sitzplätze: 35+2+1 mit Beckengurten

Stehplätze: 43

Sicherheit *** Retarder

 • ABS, ESP, EBS
 • Nebelscheinwerfer

Fahrgastraum *** Standheizung

 • Klimaanlage
 • Fahrermikrophon
 • Kinderwagenstellplatz
 • Rollstuhlplatz
 • Rollstuhlrampe

Exterieur *** Gorba

 • Doppelbreite Tür
 • Hebe -/ Senkanlage
 • Servolenkung
 • Fahrtenschreiber mit Karte
 • Sonnenblende
 • Außenspiegel elektrisch
 • Dachluken, Ventilatoren, Dachlüfter

Sonstiges *** deutscher Fahrzeugbrief

 • Fahrzeugmaße: Länge: 12,00m, Breite: 2,55m, Höhe: 2,85m
 • Zwillingsbereift
 • Bereifung ca. VA.: 80%, HA.: 60%
 • Unsere interne Fahrzeugnummer: 8536

Irrtümer vorbehalten. Bilder und Text können vom Fahrzeug abweichen. Ständig über 300 Fahrzeuge im Angebot.

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

4.3 
starstarstarstarstar
location_on

Germany, Rudolf-Diesel-Str. 7, DE-95369 Untersteinach bei Kulmbach, Germany

phone_iphone
language

www.bushandel-roettgen.de

access_time

Ora lokale e shitësit — 10:57


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

t1 test unit Autobus

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.