Hmm, duket se artikulli është shitur

Autobus qyteti Solaris Urbino 12, EEV, Klima, Rampe, Lawo

autobus qyteti Solaris Urbino 12, EEV, Klima, Rampe, Lawo

Kontakto shitësin

Politika e privatësisë
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaSOLARIS
Numri i referencësSI82088
Viti i prodhimit2012
Kilometrazhi686134 km
Ngjyragri
Motori/linja e ngarjes
Klasa e shkarkimeveEuro 5
Karburantidizel
Rendimenti i fuqisë314 hp
Kutia e marsheveautomatike
Ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
Shasia/pezullimi
ABS
Kabina/pjesa e brendshme
Kondicioner
Ngrohësi i parkimit
Numri i ndenjëseve41
Përshkrimi

grüne Umweltplakette, Euro V EEV Motor, Getriebetyp Voith, ABS, ASR, Kneeling, Retarder, digitaler Tachograf, Klimaanlage, Zusatzheizung Webasto, Lautsprecher, Stehplätze: 39, Anzahl der Sitzplätze: 36 + 1, Klappsitze 4, Art der Sitzbezüge Velour, 1 x Kinderwagenstellplatz, 1 x Rollstuhlplatz, Haltestange, 2 x Klappfenster je Seite, Einfachverglasung, Lufttür vorne, Lufttür mitte, Rollstuhl-Auffahrrampe, Lawo Luminator Matrix, 2 x Dachluke, Außenspiegel elektr. verstellbar, Fahrzeug kann mit Werbung beklebt und/oder beschriftet sein.

Unser Angebot ist generell ohne neue TÜV-Abnahme. Falls neue TÜV-Abnahme erwünscht, unterbreiten wir Ihnen gerne ein Angebot unserer Partnerwerkstätten! Fahrzeug kann mit Werbung beklebt und/oder beschriftet sein. Es gelten unsere allgemeinen Liefer- und Zahlungsbedingungen.

Gerne erstellen wir Ihnen für dieses Objekt ein Finanzierungs- oder Leasingangebot.

Bitte sprechen Sie uns an!

Kontakto shitësin
Politika e privatësisë

t1 test archive alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

t1 test archive Autobus

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.