Autobus qyteti Solaris Urbino 12 (EEV, TÜV 02/2024) nga Gjermani, 6000 EUR në shitje - ID: 7410296
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu
SHITUR
Hapni katalogun

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
Solaris Urbino 12 - Autobus qyteti: foto 1
Solaris Urbino 12 - Autobus qyteti: foto 2
Solaris Urbino 12 - Autobus qyteti: foto 3

Solaris Urbino 12

Autobus qyteti
20096000 km
Poloni, Balicka 100, Krakow, 30-149, Poland
Botuar: 2m 7d
Pyet për çmimin
20096000 km
Poloni, Balicka 100, Krakow, 30-149, Poland
Kontakto shitësin
SOLARIS Urbino 15 - Autobus qyteti: foto 1
SOLARIS Urbino 15 - Autobus qyteti: foto 2
SOLARIS Urbino 15 - Autobus qyteti: foto 3

SOLARIS Urbino 15

Autobus qyteti
20098000 km
Poloni, Balicka 100, Krakow, 30-149, Poland
Botuar: 2m 7d
Pyet për çmimin
20098000 km
Poloni, Balicka 100, Krakow, 30-149, Poland
Kontakto shitësin
Solaris URBINO 8.6 - Autobus qyteti: foto 1
Solaris URBINO 8.6 - Autobus qyteti: foto 2
Solaris URBINO 8.6 - Autobus qyteti: foto 3
Solaris URBINO 8.6 - Autobus qyteti: foto 4
Solaris URBINO 8.6 - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (11)

Solaris URBINO 8.6

Autobus qyteti
2009532607 kmNumri i ndenjëseve: 16
Itali, Olgiate Comasco
Botuar: 7m 27d
Pyet për çmimin
2009532607 kmNumri i ndenjëseve: 16
Itali, Olgiate Comasco
Kontakto shitësin
Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG - Autobus qyteti: foto 1
Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG - Autobus qyteti: foto 2
Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG - Autobus qyteti: foto 3
Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG - Autobus qyteti: foto 4
Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (30)

Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG

Autobus qyteti
2013620000 km
Gjermani, Billstraße 180, 20539 Hamburg, Germany
Botuar: 3m 22d
Pyet për çmimin
2013620000 km
Gjermani, Billstraße 180, 20539 Hamburg, Germany
Kontakto shitësin
Solaris Urbino 15H - Autobus qyteti: foto 1
Solaris Urbino 15H - Autobus qyteti: foto 2
Solaris Urbino 15H - Autobus qyteti: foto 3
Solaris Urbino 15H - Autobus qyteti: foto 4
Solaris Urbino 15H - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (28)

Solaris Urbino 15H

Autobus qyteti
2012550000 kmNumri i ndenjëseve: 45
Poloni, Grodzisk Mazowiecki
Botuar: 2m 7d

13 630EUR

 • ≈ 1 380 228 ALL
 • ≈ 14 534 USD
2012550000 kmNumri i ndenjëseve: 45
Poloni, Grodzisk Mazowiecki
Solaris URBINO 8.9 - Autobus qyteti: foto 1
Solaris URBINO 8.9 - Autobus qyteti: foto 2
Solaris URBINO 8.9 - Autobus qyteti: foto 3
Solaris URBINO 8.9 - Autobus qyteti: foto 4
Solaris URBINO 8.9 - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (11)

Solaris URBINO 8.9

Autobus qyteti
2012279515 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 27+59
Itali, Olgiate Comasco
Botuar: 7m 27d
Pyet për çmimin
2012279515 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 27+59
Itali, Olgiate Comasco
Kontakto shitësin
Solaris Urbino 8.6 - Autobus qyteti: foto 1
Solaris Urbino 8.6 - Autobus qyteti: foto 2
Solaris Urbino 8.6 - Autobus qyteti: foto 3
Solaris Urbino 8.6 - Autobus qyteti: foto 4
Solaris Urbino 8.6 - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (11)

Solaris Urbino 8.6

Autobus qyteti
2008542783 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 14
Itali, Olgiate Comasco
Botuar: 7m 27d
Pyet për çmimin
2008542783 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 14
Itali, Olgiate Comasco
Kontakto shitësin
Solaris Urbino 12H Bus Euro 5 Rampe Standklima - Autobus qyteti: foto 1
Solaris Urbino 12H Bus Euro 5 Rampe Standklima - Autobus qyteti: foto 2
Solaris Urbino 12H Bus Euro 5 Rampe Standklima - Autobus qyteti: foto 3
Solaris Urbino 12H Bus Euro 5 Rampe Standklima - Autobus qyteti: foto 4
Solaris Urbino 12H Bus Euro 5 Rampe Standklima - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (19)

Solaris Urbino 12H Bus Euro 5 Rampe Standklima

Autobus qyteti
2012387823 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 41
Gjermani, Gottesrain 7, 35325 Mücke, Germany
Botuar: 28d

9 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 002 513 ALL
 • ≈ 10 557 USD
2012387823 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 41
Gjermani, Gottesrain 7, 35325 Mücke, Germany
Kontakto shitësin
Solaris MAN Urbino 12 40 Sitz-& 63 Stehplätze Dachklima - Autobus qyteti: foto 1
Solaris MAN Urbino 12 40 Sitz-& 63 Stehplätze Dachklima - Autobus qyteti: foto 2
Solaris MAN Urbino 12 40 Sitz-& 63 Stehplätze Dachklima - Autobus qyteti: foto 3
Solaris MAN Urbino 12 40 Sitz-& 63 Stehplätze Dachklima - Autobus qyteti: foto 4
Solaris MAN Urbino 12 40 Sitz-& 63 Stehplätze Dachklima - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

Solaris MAN Urbino 12 40 Sitz-& 63 Stehplätze Dachklima

Autobus qyteti
2005853906 km4x2Euro 4Numri i ndenjëseve: 40
Gjermani, Hertzstraße 2, D-27367 Sottrum, Germany
Botuar: 11m 17dNumri i referencës 7004200

4 950EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 501 256 ALL
 • ≈ 5 278 USD
2005853906 km4x2Euro 4Numri i ndenjëseve: 40
Gjermani, Hertzstraße 2, D-27367 Sottrum, Germany
Kontakto shitësin
MAN Solaris Urbino 40 Sitz-& 63 Stehplätze Dachklima - Autobus qyteti: foto 1
MAN Solaris Urbino 40 Sitz-& 63 Stehplätze Dachklima - Autobus qyteti: foto 2
MAN Solaris Urbino 40 Sitz-& 63 Stehplätze Dachklima - Autobus qyteti: foto 3
MAN Solaris Urbino 40 Sitz-& 63 Stehplätze Dachklima - Autobus qyteti: foto 4
MAN Solaris Urbino 40 Sitz-& 63 Stehplätze Dachklima - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

MAN Solaris Urbino 40 Sitz-& 63 Stehplätze Dachklima

Autobus qyteti
2005853906 km4x2Euro 4Numri i ndenjëseve: 40
Gjermani, Hertzstraße 2, D-27367 Sottrum, Germany
Botuar: 1v 2mNumri i referencës 5004731

6 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 698 721 ALL
 • ≈ 7 358 USD
2005853906 km4x2Euro 4Numri i ndenjëseve: 40
Gjermani, Hertzstraße 2, D-27367 Sottrum, Germany
Kontakto shitësin

Autobus qyteti Solaris Urbino 12 (EEV, TÜV 02/2024)

Botuar: 10m 10d

Hmm, duket se artikulli është shitur
Autobus qyteti Solaris Urbino 12 (EEV, TÜV 02/2024): foto 1

Gjeni oferta të reja në katalog

Hapni katalogun
zoom in
Autobus qyteti Solaris Urbino 12 (EEV, TÜV 02/2024): foto 1
See what's in stock now

Botuar: 10m 10d

SHITUR

6 000EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 607 584 ALL
 • ≈ 6 398 USD

9 Mars 2024

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Marka

Numri i referencës

urbino 857
Viti i prodhimit

2009
Kilometrazhi

618000 km
Ngjyra

e bardhë
Vendndodhja

Gjermani, Andreas Meyer Strasse 1 DE - 22113 Hamburg, Germany
Motori/linja e ngarjes
klasa e shkarkimeve

karburanti

zhvendosja

9186 cc
rendimenti i fuqisë

314 hp
kutia e marsheve

automatike
ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm

Shasia/pezullimi
ABS

ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit

Kabina/pjesa e brendshme
ngrohësi i parkimit

kontrolli i shpejtësisë

numri i ndenjëseve

37
Pjesë shtesë
libri i servisit

Më shumë informacion

Solaris Urbino 12 aus 1. Hand, Deutsches-Fahrzeug , Automatik, 37 Sitzplätze/ 61 Stehplätze, Euro 5.

Innzahlungnahme möglich.

Netto: 14.900 Euro

vom Optischen und Technischen Zustand überzeugen Sie sich selbst vor Ort.

Wir unterstützen Sie beim Export Originale Datenbestätigung zur Länder-Homolagation, Lieferantenerklärung, Erstellung der Ausfuhrpapiere, Zollkennzeichen wenn erforderlich

-eine Besichtigung und Probefahrt ist jederzeit, auch am Wochenende, nach telefonischer Absprache möglich ! Inzahlungnahme und Fahrzeugüberführung auf Anfrage.

Besuchen sie unsere Facebook seite.

https://www.facebook.com/Globusonline.de/

SHITUR

6 000EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 607 584 ALL
 • ≈ 6 398 USD

9 Mars 2024

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test archive
t1 test archive - Bus
t1 test archive - Hakimi Omnibushandel Inh. Khalid Hakimi