Autobus qyteti SOLARIS Urbino 15 nga Poloni në shitje - ID: 6872261
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu
SHITUR
Hapni katalogun

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
Solaris Urbino 15H - Autobus qyteti: foto 1
Solaris Urbino 15H - Autobus qyteti: foto 2
Solaris Urbino 15H - Autobus qyteti: foto 3
Solaris Urbino 15H - Autobus qyteti: foto 4
Solaris Urbino 15H - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (28)

Solaris Urbino 15H

Autobus qyteti
2012550000 kmNumri i ndenjëseve: 45
Poloni, Grodzisk Mazowiecki
Botuar: 3m 8d

13 870EUR

 • ≈ 1 391 091 ALL
 • ≈ 15 014 USD
2012550000 kmNumri i ndenjëseve: 45
Poloni, Grodzisk Mazowiecki
Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG - Autobus qyteti: foto 1
Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG - Autobus qyteti: foto 2
Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG - Autobus qyteti: foto 3
Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG - Autobus qyteti: foto 4
Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (30)

Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG

Autobus qyteti
2013620000 km
Gjermani, Werner-Siemens-Straße 100, 22113 Hamburg, Germany
Botuar: 4m 23d
Pyet për çmimin
2013620000 km
Gjermani, Werner-Siemens-Straße 100, 22113 Hamburg, Germany
Kontakto shitësin
MAN Solaris Urbino 40 Sitz-& 63 Stehplätze Dachklima - Autobus qyteti: foto 1
MAN Solaris Urbino 40 Sitz-& 63 Stehplätze Dachklima - Autobus qyteti: foto 2
MAN Solaris Urbino 40 Sitz-& 63 Stehplätze Dachklima - Autobus qyteti: foto 3
MAN Solaris Urbino 40 Sitz-& 63 Stehplätze Dachklima - Autobus qyteti: foto 4
MAN Solaris Urbino 40 Sitz-& 63 Stehplätze Dachklima - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

MAN Solaris Urbino 40 Sitz-& 63 Stehplätze Dachklima

Autobus qyteti
2005853906 km4x2Euro 4Numri i ndenjëseve: 40
Gjermani, Hertzstraße 2, D-27367 Sottrum, Germany
Botuar: 1v 3mNumri i referencës 5004731

6 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 692 035 ALL
 • ≈ 7 469 USD
2005853906 km4x2Euro 4Numri i ndenjëseve: 40
Gjermani, Hertzstraße 2, D-27367 Sottrum, Germany
Kontakto shitësin
Solaris Urbino 12H Bus Euro 5 Rampe Standklima - Autobus qyteti: foto 1
Solaris Urbino 12H Bus Euro 5 Rampe Standklima - Autobus qyteti: foto 2
Solaris Urbino 12H Bus Euro 5 Rampe Standklima - Autobus qyteti: foto 3
Solaris Urbino 12H Bus Euro 5 Rampe Standklima - Autobus qyteti: foto 4
Solaris Urbino 12H Bus Euro 5 Rampe Standklima - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (19)

Solaris Urbino 12H Bus Euro 5 Rampe Standklima

Autobus qyteti
2012387823 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 41
Gjermani, Gottesrain 7, 35325 Mücke, Germany
Botuar: 1m 28d

9 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 992 920 ALL
 • ≈ 10 717 USD
2012387823 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 41
Gjermani, Gottesrain 7, 35325 Mücke, Germany
Kontakto shitësin
Solaris MAN Urbino 12 40 Sitz-& 63 Stehplätze Dachklima - Autobus qyteti: foto 1
Solaris MAN Urbino 12 40 Sitz-& 63 Stehplätze Dachklima - Autobus qyteti: foto 2
Solaris MAN Urbino 12 40 Sitz-& 63 Stehplätze Dachklima - Autobus qyteti: foto 3
Solaris MAN Urbino 12 40 Sitz-& 63 Stehplätze Dachklima - Autobus qyteti: foto 4
Solaris MAN Urbino 12 40 Sitz-& 63 Stehplätze Dachklima - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

Solaris MAN Urbino 12 40 Sitz-& 63 Stehplätze Dachklima

Autobus qyteti
2005853906 km4x2Euro 4Numri i ndenjëseve: 40
Gjermani, Hertzstraße 2, D-27367 Sottrum, Germany
Botuar: 1vNumri i referencës 7004200

5 950EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 596 755 ALL
 • ≈ 6 441 USD
2005853906 km4x2Euro 4Numri i ndenjëseve: 40
Gjermani, Hertzstraße 2, D-27367 Sottrum, Germany
Kontakto shitësin
Toyota Diesel 15b coaster - Autobus qyteti: foto 1
Toyota Diesel 15b coaster - Autobus qyteti: foto 2
Toyota Diesel 15b coaster - Autobus qyteti: foto 3
Toyota Diesel 15b coaster - Autobus qyteti: foto 4
Toyota Diesel 15b coaster - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Toyota Diesel 15b coaster

Autobus qyteti
Euro 3Numri i ndenjëseve: 21
Kinë, Nanjing
Botuar: 3m 21d

12 747EUR

 • ≈ 1 278 460 ALL
 • ≈ 13 799 USD
Euro 3Numri i ndenjëseve: 21
Kinë, Nanjing
Kontakto shitësin
Scania Irizar - Autobus qyteti: foto 1
Scania Irizar - Autobus qyteti: foto 2
Scania Irizar - Autobus qyteti: foto 3
Scania Irizar - Autobus qyteti: foto 4
Scania Irizar - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (22)

Scania Irizar

Autobus qyteti
2009490000 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 57
Gjermani, Werner-Siemens-Straße 100, 22113 Hamburg, Germany
Botuar: 4m 25d
Pyet për çmimin
2009490000 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 57
Gjermani, Werner-Siemens-Straße 100, 22113 Hamburg, Germany
Kontakto shitësin
MAN A66 - Autobus qyteti: foto 1
MAN A66 - Autobus qyteti: foto 2
MAN A66 - Autobus qyteti: foto 3
MAN A66 - Autobus qyteti: foto 4
MAN A66 - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (11)

MAN A66

Autobus qyteti
2009456140 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 22
Itali, Olgiate Comasco
Botuar: 5d
Pyet për çmimin
2009456140 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 22
Itali, Olgiate Comasco
Kontakto shitësin
Mercedes-Benz O 530 - Autobus qyteti: foto 1
Mercedes-Benz O 530 - Autobus qyteti: foto 2
Mercedes-Benz O 530 - Autobus qyteti: foto 3
Mercedes-Benz O 530 - Autobus qyteti: foto 4
Mercedes-Benz O 530 - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

Mercedes-Benz O 530

Autobus qyteti
2009731200 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 26 + 61
Francë, 20 RUE VOLTAIRE, 93100 MONTREUIL SOUS BOIS, FRANCE
Botuar: 6dNumri i referencës 326734

6 000EUR

Ankandi
 • ≈ 601 770 ALL
 • ≈ 6 495 USD
2009731200 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 26 + 61
Francë, 20 RUE VOLTAIRE, 93100 MONTREUIL SOUS BOIS, FRANCE
Kontakto shitësin
Man Lions City A26 CNG - Autobus qyteti: foto 1
Man Lions City A26 CNG - Autobus qyteti: foto 2
Man Lions City A26 CNG - Autobus qyteti: foto 3
Man Lions City A26 CNG - Autobus qyteti: foto 4
Man Lions City A26 CNG - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Man Lions City A26 CNG

Autobus qyteti
200996930 kmNumri i ndenjëseve: 43
Suedi, Stockholm
Botuar: 2m 22dNumri i referencës ALM762
Pyet për çmimin
200996930 kmNumri i ndenjëseve: 43
Suedi, Stockholm
Kontakto shitësin

Autobus qyteti SOLARIS Urbino 15

Botuar: 3m 7d

Hmm, duket se artikulli është shitur
Autobus qyteti SOLARIS Urbino 15: foto 1

Gjeni oferta të reja në katalog

Hapni katalogun
zoom in
Autobus qyteti SOLARIS Urbino 15: foto 1
See what's in stock now

Botuar: 3m 7d

SHITUR

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Marka

Viti i prodhimit

2009
Kilometrazhi

8000 km
Vendndodhja

Poloni, Balicka 100, Krakow, 30-149, Poland
Më shumë informacion

We have a used bus for sale, in good condition, which was used at the airport. For more information, please contact us by phone + 48 726 130 600.

SHITUR

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test archive
t1 test archive - Bus
t1 test archive - AERO-GSE Sp. z o.o. Sp. K.