Autobus qyteti Solaris Urbino 18/Gelenkbus A 23,530 G

picture_as_pdf

30 900 EUR

Çmimi neto

Tipi

Autobus qyteti

Viti

2009

Shteti

Gjermani

Telefoni

+494063857......

Botuar: 3m 24d
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaSOLARIS
Numri i referencëssolaris urbino 18 09
Viti i prodhimit2009
Kilometrazhi264000 km
Ngjyrae bardhë
Motori/linja e ngarjes
Klasa e shkarkimeveEuro 5
Karburantidizel
Zhvendosja9186 cc
Rendimenti i fuqisë362 hp
Kutia e marsheveautomatike
Ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
Shasia/pezullimi
ABS
ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit
Kabina/pjesa e brendshme
Kondicioner
Ngrohësi i parkimit
Kontrolli i shpejtësisë
Numri i ndenjëseve50
Pjesë shtesë
Libri i servisit
Përshkrimi

Solaris Urbino 18 Gelenkbus, 1. Hand Deutsches-Fahrzeug, 50 Sitz / 102 Stehplätze, Automatik, Klimaanalge, EEV Norm.

Netto: 34.500 Euro.

vom Optischen und Technischen Zustand überzeugen Sie sich selbst vor Ort.

Wir unterstützen Sie beim Export Originale Datenbestätigung zur Länder-Homolagation, Lieferantenerklärung, Erstellung der Ausfuhrpapiere, Zollkennzeichen wenn erforderlich

-eine Besichtigung und Probefahrt ist jederzeit, auch am Wochenende, nach telefonischer Absprache möglich! Inzahlungnahme und Fahrzeugüberführung auf Anfrage

Besuchen sie unsere Facebook seite.

https://www.facebook.com/Globusonline.de/

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

Globus Omnibushandel

Globus Omnibushandel

location_on

Germany, Andreas Meyer Strasse 1 DE - 22113 Hamburg, Germany

phone_iphone
language

www.globusonline.de

access_time

Ora lokale e shitësit — 10:45


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit Globus Omnibushandel

t1 test unit Autobus

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.