Autobus qyteti Solaris URBINO 8.6 nga Itali në shitje - ID: 7640331
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: Solaris URBINO 8.6

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
Hapni katalogun
Oferta të ngjashme:
Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG - Autobus qyteti: foto 1
Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG - Autobus qyteti: foto 2
Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG - Autobus qyteti: foto 3
Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG - Autobus qyteti: foto 4
Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (30)

Solaris 6X Urbino 12 LE /CNG

Autobus qyteti
2013620000 km
Gjermani, Werner-Siemens-Straße 100, 22113 Hamburg, Germany
Botuar: 4m 23d
Pyet për çmimin
2013620000 km
Gjermani, Werner-Siemens-Straße 100, 22113 Hamburg, Germany
Kontakto shitësin
Solaris Urbino 15H - Autobus qyteti: foto 1
Solaris Urbino 15H - Autobus qyteti: foto 2
Solaris Urbino 15H - Autobus qyteti: foto 3
Solaris Urbino 15H - Autobus qyteti: foto 4
Solaris Urbino 15H - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (28)

Solaris Urbino 15H

Autobus qyteti
2012550000 kmNumri i ndenjëseve: 45
Poloni, Grodzisk Mazowiecki
Botuar: 3m 8d

13 870EUR

 • ≈ 1 390 994 ALL
 • ≈ 15 054 USD
2012550000 kmNumri i ndenjëseve: 45
Poloni, Grodzisk Mazowiecki
MAN Solaris Urbino 40 Sitz-& 63 Stehplätze Dachklima - Autobus qyteti: foto 1
MAN Solaris Urbino 40 Sitz-& 63 Stehplätze Dachklima - Autobus qyteti: foto 2
MAN Solaris Urbino 40 Sitz-& 63 Stehplätze Dachklima - Autobus qyteti: foto 3
MAN Solaris Urbino 40 Sitz-& 63 Stehplätze Dachklima - Autobus qyteti: foto 4
MAN Solaris Urbino 40 Sitz-& 63 Stehplätze Dachklima - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

MAN Solaris Urbino 40 Sitz-& 63 Stehplätze Dachklima

Autobus qyteti
2005853906 km4x2Euro 4Numri i ndenjëseve: 40
Gjermani, Hertzstraße 2, D-27367 Sottrum, Germany
Botuar: 1v 3mNumri i referencës 5004731

6 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 691 987 ALL
 • ≈ 7 489 USD
2005853906 km4x2Euro 4Numri i ndenjëseve: 40
Gjermani, Hertzstraße 2, D-27367 Sottrum, Germany
Kontakto shitësin
Solaris Urbino 12H Bus Euro 5 Rampe Standklima - Autobus qyteti: foto 1
Solaris Urbino 12H Bus Euro 5 Rampe Standklima - Autobus qyteti: foto 2
Solaris Urbino 12H Bus Euro 5 Rampe Standklima - Autobus qyteti: foto 3
Solaris Urbino 12H Bus Euro 5 Rampe Standklima - Autobus qyteti: foto 4
Solaris Urbino 12H Bus Euro 5 Rampe Standklima - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (19)

Solaris Urbino 12H Bus Euro 5 Rampe Standklima

Autobus qyteti
2012387823 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 41
Gjermani, Gottesrain 7, 35325 Mücke, Germany
Botuar: 1m 28d

9 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 992 851 ALL
 • ≈ 10 745 USD
2012387823 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 41
Gjermani, Gottesrain 7, 35325 Mücke, Germany
Kontakto shitësin
Solaris MAN Urbino 12 40 Sitz-& 63 Stehplätze Dachklima - Autobus qyteti: foto 1
Solaris MAN Urbino 12 40 Sitz-& 63 Stehplätze Dachklima - Autobus qyteti: foto 2
Solaris MAN Urbino 12 40 Sitz-& 63 Stehplätze Dachklima - Autobus qyteti: foto 3
Solaris MAN Urbino 12 40 Sitz-& 63 Stehplätze Dachklima - Autobus qyteti: foto 4
Solaris MAN Urbino 12 40 Sitz-& 63 Stehplätze Dachklima - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

Solaris MAN Urbino 12 40 Sitz-& 63 Stehplätze Dachklima

Autobus qyteti
2005853906 km4x2Euro 4Numri i ndenjëseve: 40
Gjermani, Hertzstraße 2, D-27367 Sottrum, Germany
Botuar: 1vNumri i referencës 7004200

5 950EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 596 713 ALL
 • ≈ 6 458 USD
2005853906 km4x2Euro 4Numri i ndenjëseve: 40
Gjermani, Hertzstraße 2, D-27367 Sottrum, Germany
Kontakto shitësin
Iveco Crossway LE // 8x units // EEV - Autobus qyteti: foto 1
Iveco Crossway LE // 8x units // EEV - Autobus qyteti: foto 2
Iveco Crossway LE // 8x units // EEV - Autobus qyteti: foto 3
Iveco Crossway LE // 8x units // EEV - Autobus qyteti: foto 4
Iveco Crossway LE // 8x units // EEV - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Iveco Crossway LE // 8x units // EEV

Autobus qyteti
2009575000 km
Estoni, Lääne-Harju vald
Botuar: 1vNumri i referencës M225-9550

7 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 792 275 ALL
 • ≈ 8 574 USD
2009575000 km
Estoni, Lääne-Harju vald
Kontakto shitësin
Scania Irizar - Autobus qyteti: foto 1
Scania Irizar - Autobus qyteti: foto 2
Scania Irizar - Autobus qyteti: foto 3
Scania Irizar - Autobus qyteti: foto 4
Scania Irizar - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (22)

Scania Irizar

Autobus qyteti
2009490000 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 57
Gjermani, Werner-Siemens-Straße 100, 22113 Hamburg, Germany
Botuar: 4m 25d
Pyet për çmimin
2009490000 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 57
Gjermani, Werner-Siemens-Straße 100, 22113 Hamburg, Germany
Kontakto shitësin
MAN A66 - Autobus qyteti: foto 1
MAN A66 - Autobus qyteti: foto 2
MAN A66 - Autobus qyteti: foto 3
MAN A66 - Autobus qyteti: foto 4
MAN A66 - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (11)

MAN A66

Autobus qyteti
2009456140 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 22
Itali, Olgiate Comasco
Botuar: 5d
Pyet për çmimin
2009456140 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 22
Itali, Olgiate Comasco
Kontakto shitësin
Volvo B12M 8500 6x2 58 SATS / 18 STANDING / EURO 5 - Autobus qyteti: foto 1
Volvo B12M 8500 6x2 58 SATS / 18 STANDING / EURO 5 - Autobus qyteti: foto 2
Volvo B12M 8500 6x2 58 SATS / 18 STANDING / EURO 5 - Autobus qyteti: foto 3
Volvo B12M 8500 6x2 58 SATS / 18 STANDING / EURO 5 - Autobus qyteti: foto 4
Volvo B12M 8500 6x2 58 SATS / 18 STANDING / EURO 5 - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Volvo B12M 8500 6x2 58 SATS / 18 STANDING / EURO 5

Autobus qyteti
20091198348 km6x2Euro 5Numri i ndenjëseve: 58
Estoni, Lääne-Harju vald
Botuar: 2m 8dNumri i referencës M889-8574

6 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 691 987 ALL
 • ≈ 7 489 USD
20091198348 km6x2Euro 5Numri i ndenjëseve: 58
Estoni, Lääne-Harju vald
Kontakto shitësin
Mercedes-Benz O 530 - Autobus qyteti: foto 1
Mercedes-Benz O 530 - Autobus qyteti: foto 2
Mercedes-Benz O 530 - Autobus qyteti: foto 3
Mercedes-Benz O 530 - Autobus qyteti: foto 4
Mercedes-Benz O 530 - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

Mercedes-Benz O 530

Autobus qyteti
2009731200 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 26 + 61
Francë, 20 RUE VOLTAIRE, 93100 MONTREUIL SOUS BOIS, FRANCE
Botuar: 6dNumri i referencës 326734

6 000EUR

Ankandi
 • ≈ 601 728 ALL
 • ≈ 6 512 USD
2009731200 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 26 + 61
Francë, 20 RUE VOLTAIRE, 93100 MONTREUIL SOUS BOIS, FRANCE
Kontakto shitësin

Autobus qyteti Solaris URBINO 8.6

Botuar: 8m 28d

Hmm, duket se artikulli është shitur
Autobus qyteti Solaris URBINO 8.6: foto 1

Gjeni oferta të reja në katalog

Hapni katalogun
zoom in
Autobus qyteti Solaris URBINO 8.6: foto 1
See what's in stock now

Botuar: 8m 28d

SHITUR

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: Solaris URBINO 8.6

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
Marka

Viti i prodhimit

2009
Kilometrazhi

532607 km
Data e regjistrimit të parë

2009-00-00
Ngjyra

e bardhë
Vendndodhja

Itali, Olgiate Comasco
Motori/linja e ngarjes
zhvendosja

6692 cc
cilindrat e motorit

6
rendimenti i fuqisë

241 hp
motori

Cummins
kutia e marsheve

automatike
transmisioni

automatic
Shasia/pezullimi
numri i akseve

2-aks
ABS

Kabina/pjesa e brendshme
numri i ndenjëseve

16
Më shumë informacion

Quantità: 1

Classe: 1

Posti totali: 64

Numero posti in piedi: 48

Numero posti del personale: 1

Posizione di guida: Sinistra

Posti disabile: 1

Numero di porte: 1+2

Tipologia porte: Singola/doppia

Tachigrafo: Digital

Alimentazione: DIESEL

euro: EURO 5 EEV

Pedana disabili

Preriscaldatore

Rallentatore

Limitatore

SHITUR

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: Solaris URBINO 8.6

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test archive
t1 test archive - Bus
t1 test archive - BASCO Srl