Autobus qyteti Solaris Urbino / Hybrino 18 Gelenkbus nga Gjermani, 1890 EUR në shitje - ID: 6375402
Shqipëri - Shqiptar | EUR
0
Identifikohu ose regjistrohu
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: Solaris Urbino / Hybrino 18 Gelenkbus

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
Hapni katalogun

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
Solaris Urbino 12 - Autobus qyteti: foto 1
Solaris Urbino 12 - Autobus qyteti: foto 2
Solaris Urbino 12 - Autobus qyteti: foto 3
Solaris Urbino 12 - Autobus qyteti: foto 4
Solaris Urbino 12 - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Solaris Urbino 12

2007721724 km6x6
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Botuar: 14dNumri i referencës 10069

9 900EUR

 • ≈ 1 005 206 ALL
 • ≈ 10 693 USD
star
2007721724 km6x6
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
emailKontakto shitësin
Solaris Urbino 12 - Autobus qyteti: foto 1
Solaris Urbino 12 - Autobus qyteti: foto 2
Solaris Urbino 12 - Autobus qyteti: foto 3

Solaris Urbino 12

20096000 km
Poloni
Botuar: 6m 7d
Pyet për çmimin
star
20096000 km
Poloni
emailKontakto shitësin
SOLARIS Urbino 15 - Autobus qyteti: foto 1
SOLARIS Urbino 15 - Autobus qyteti: foto 2
SOLARIS Urbino 15 - Autobus qyteti: foto 3

SOLARIS Urbino 15

20098000 km
Poloni
Botuar: 6m 7d
Pyet për çmimin
star
20098000 km
Poloni
emailKontakto shitësin
Solaris Urbino 12 - Autobus qyteti: foto 1
Solaris Urbino 12 - Autobus qyteti: foto 2
Solaris Urbino 12 - Autobus qyteti: foto 3
Solaris Urbino 12 - Autobus qyteti: foto 4
Solaris Urbino 12 - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Solaris Urbino 12

2008977960 km6x6
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Botuar: 14dNumri i referencës 10086

8 900EUR

 • ≈ 903 670 ALL
 • ≈ 9 613 USD
star
2008977960 km6x6
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
emailKontakto shitësin
Solaris Urbino 12 - Autobus qyteti: foto 1
Solaris Urbino 12 - Autobus qyteti: foto 2
Solaris Urbino 12 - Autobus qyteti: foto 3
Solaris Urbino 12 - Autobus qyteti: foto 4
Solaris Urbino 12 - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Solaris Urbino 12

2014670970 km8x2
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Botuar: 14dNumri i referencës 8536

59 000EUR

 • ≈ 5 990 624 ALL
 • ≈ 63 727 USD
star
2014670970 km8x2
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
emailKontakto shitësin
Solaris Urbino 12 - Autobus qyteti: foto 1
Solaris Urbino 12 - Autobus qyteti: foto 2
Solaris Urbino 12 - Autobus qyteti: foto 3
Solaris Urbino 12 - Autobus qyteti: foto 4
Solaris Urbino 12 - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (21)

Solaris Urbino 12

2008941279 km6x6
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Botuar: 14dNumri i referencës 10082

8 900EUR

 • ≈ 903 670 ALL
 • ≈ 9 613 USD
star
2008941279 km6x6
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
emailKontakto shitësin
Solaris Urbino 12 - Autobus qyteti: foto 1
Solaris Urbino 12 - Autobus qyteti: foto 2
Solaris Urbino 12 - Autobus qyteti: foto 3
Solaris Urbino 12 - Autobus qyteti: foto 4
Solaris Urbino 12 - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (18)

Solaris Urbino 12

2008995307 km6x6
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Botuar: 14dNumri i referencës 10083

8 900EUR

 • ≈ 903 670 ALL
 • ≈ 9 613 USD
star
2008995307 km6x6
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
emailKontakto shitësin
Solaris Urbino 12 - Autobus qyteti: foto 1
Solaris Urbino 12 - Autobus qyteti: foto 2
Solaris Urbino 12 - Autobus qyteti: foto 3
Solaris Urbino 12 - Autobus qyteti: foto 4
Solaris Urbino 12 - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (22)

Solaris Urbino 12

2012757535 km6x6
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Botuar: 14dNumri i referencës 8374

22 000EUR

 • ≈ 2 233 792 ALL
 • ≈ 23 762 USD
star
2012757535 km6x6
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
emailKontakto shitësin
Solaris Urbino 12 - Autobus qyteti: foto 1
Solaris Urbino 12 - Autobus qyteti: foto 2
Solaris Urbino 12 - Autobus qyteti: foto 3
Solaris Urbino 12 - Autobus qyteti: foto 4
Solaris Urbino 12 - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (18)

Solaris Urbino 12

2006795609 km6x6
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Botuar: 14dNumri i referencës 8204

9 900EUR

 • ≈ 1 005 206 ALL
 • ≈ 10 693 USD
star
2006795609 km6x6
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
emailKontakto shitësin
Solaris Urbino 12 - Autobus qyteti: foto 1
Solaris Urbino 12 - Autobus qyteti: foto 2
Solaris Urbino 12 - Autobus qyteti: foto 3
Solaris Urbino 12 - Autobus qyteti: foto 4
Solaris Urbino 12 - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (19)

Solaris Urbino 12

20081011728 km6x6
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
Botuar: 14dNumri i referencës 10084

8 900EUR

 • ≈ 903 670 ALL
 • ≈ 9 613 USD
star
20081011728 km6x6
Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach
emailKontakto shitësin
Solaris URBINO 12 - Autobus qyteti: foto 1
Solaris URBINO 12 - Autobus qyteti: foto 2
Solaris URBINO 12 - Autobus qyteti: foto 3
Solaris URBINO 12 - Autobus qyteti: foto 4
Solaris URBINO 12 - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (11)

Solaris URBINO 12

2011629920 kmEuro 530
Itali
Botuar: 22d
Pyet për çmimin
star
2011629920 kmEuro 530
Itali
emailKontakto shitësin
Solaris URBINO 8.9 - Autobus qyteti: foto 1
Solaris URBINO 8.9 - Autobus qyteti: foto 2
Solaris URBINO 8.9 - Autobus qyteti: foto 3
Solaris URBINO 8.9 - Autobus qyteti: foto 4
Solaris URBINO 8.9 - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (11)

Solaris URBINO 8.9

2012279515 kmEuro 527+59
Itali
Botuar: 3m 9d
Pyet për çmimin
star
2012279515 kmEuro 527+59
Itali
emailKontakto shitësin

Autobus qyteti Solaris Urbino / Hybrino 18 Gelenkbus

Botuar: 1v 6m

Hmm, duket se artikulli është shitur
Autobus qyteti Solaris Urbino / Hybrino 18 Gelenkbus: foto 1

Gjeni oferta të reja në katalog

Hapni katalogun
zoom in
Autobus qyteti Solaris Urbino / Hybrino 18 Gelenkbus: foto 1
See what's in stock now

Botuar: 1v 6m

SHITUR

1 890EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 191 903 ALL
 • ≈ 2 041 USD

14 Janar 2022

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: Solaris Urbino / Hybrino 18 Gelenkbus

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
Marka

Numri i referencës

pn1326
Viti i prodhimit

2007
Kilometrazhi

385000 km
Ngjyra

e verdhë
Vendndodhja

Gjermani, Im Steierfeld 10, DE-36151 Burghaun/Gruben, Germany
Motori/linja e ngarjes
klasa e shkarkimeve

karburanti

zhvendosja

8849 cc
rendimenti i fuqisë

330 hp
kutia e marsheve

automatike
Shasia/pezullimi
ABS

Kabina/pjesa e brendshme
ngrohësi i parkimit

numri i ndenjëseve

48
Më shumë informacion

Fahrzeug nicht fahrbereit.

1. Hand, elektr. Aussenspiegel, Automatik-Getriebe, 3 x Schiebedach, luftgefederter Fahrer-Schwingsitz, Euro 4, Standheizung, Klimaanlage, 3 x Doppeltür, Rollstuhlrampe, Kühlschrank, Bordcomputer, Luftfederung, Klappfenster, 48 Sitzplätze, 97 Stehplätze, Reifen: 1. Achse 11 mm, 2. Achse 14 mm, 3. Achse 10 mm, Auf Wunsch unterbreiten wir Ihnen ein Leasing- oder Finanzierungsangebot der Mercedes-Benz-Bank., Herr Ebert (Tel. 06652/9666-0) betreut Sie gerne., Weitere Informationen finden Sie auf unserer Homepage., Irrtümer und Zwischenverkauf vorbehalten!

SHITUR

1 890EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 191 903 ALL
 • ≈ 2 041 USD

14 Janar 2022

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: Solaris Urbino / Hybrino 18 Gelenkbus

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test archive
t1 test archive - Bus
t1 test archive - Stefan Ebert GmbH