Autobus qyteti SOLARIS Urbino10 / 2X Stück

picture_as_pdf

20 000 EUR

Çmimi pa. TVSH

Tipi

Autobus qyteti

Viti

2009

Shteti

Gjermani

Telefoni

+494025497......

Botuar: 1m 25d
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaSOLARIS
Viti i prodhimit2009
Kilometrazhi634000 km
Data e regjistrimit të parë01.09.2009
Pesha neto10550 kg
Pesha bruto16000 kg
Ngjyrae kuqe
Motori/linja e ngarjes
Klasa e shkarkimeveEuro 5
Karburantidizel
Rendimenti i fuqisë238 hp
MotoriCummins
Kutia e marsheveautomatike
Ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm
Shasia/pezullimi
Pezullimiajër
Frenatdisku
ABS
Kabina/pjesa e brendshme
Ngrohësi
Numri i ndenjëseve21/50
Përshkrimi

Climatisation: A/C (man.)

ESP

Full Service History

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

Dedic GmbH

Dedic GmbH

4.7 
starstarstarstarstar
location_on

Germany, Reinfeld

phone_iphone
language

dedic-gmbh.de

access_time

Ora lokale e shitësit — 17:57


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit Dedic GmbH

t1 test unit Autobus

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.