Reja dhe përdorur Autobusë qyteti TOYOTA në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Autobusë qyteti TOYOTA

17
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
TOYOTA
Toyota Coaster - Autobus qyteti: foto 1
Toyota Coaster - Autobus qyteti: foto 2
Toyota Coaster - Autobus qyteti: foto 3
Toyota Coaster - Autobus qyteti: foto 4
Toyota Coaster - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Autobus qyteti Toyota Coaster

Euro 4Numri i ndenjëseve: 21
Kinë
Botuar: 25d

9 046EUR

 • ≈ 939 237 ALL
 • ≈ 9 817 USD
Euro 4Numri i ndenjëseve: 21
Kinë
Kontakto shitësin
Toyota Coaster - Autobus qyteti: foto 1
Toyota Coaster - Autobus qyteti: foto 2
Toyota Coaster - Autobus qyteti: foto 3
Toyota Coaster - Autobus qyteti: foto 4
Toyota Coaster - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

Autobus qyteti Toyota Coaster

Euro 4Numri i ndenjëseve: 21
Kinë
Botuar: 25d

9 416EUR

 • ≈ 977 653 ALL
 • ≈ 10 218 USD
Euro 4Numri i ndenjëseve: 21
Kinë
Kontakto shitësin
Toyota Coaster - Autobus qyteti: foto 1
Toyota Coaster - Autobus qyteti: foto 2
Toyota Coaster - Autobus qyteti: foto 3
Toyota Coaster - Autobus qyteti: foto 4
Toyota Coaster - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

Autobus qyteti Toyota Coaster

Euro 4Numri i ndenjëseve: 21
Kinë
Botuar: 25d

9 416EUR

 • ≈ 977 653 ALL
 • ≈ 10 218 USD
Euro 4Numri i ndenjëseve: 21
Kinë
Kontakto shitësin
Toyota Coaster - Autobus qyteti: foto 1
Toyota Coaster - Autobus qyteti: foto 2
Toyota Coaster - Autobus qyteti: foto 3
Toyota Coaster - Autobus qyteti: foto 4
Toyota Coaster - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Autobus qyteti Toyota Coaster

Numri i ndenjëseve: 25
Kinë
Botuar: 25d

8 308EUR

 • ≈ 862 611 ALL
 • ≈ 9 016 USD
Numri i ndenjëseve: 25
Kinë
Kontakto shitësin
Toyota Diesel 15b coaster - Autobus qyteti: foto 1
Toyota Diesel 15b coaster - Autobus qyteti: foto 2
Toyota Diesel 15b coaster - Autobus qyteti: foto 3
Toyota Diesel 15b coaster - Autobus qyteti: foto 4
Toyota Diesel 15b coaster - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Autobus qyteti Toyota Diesel 15b coaster

Euro 3Numri i ndenjëseve: 21
Kinë
Botuar: 25d

12 739EUR

 • ≈ 1 322 677 ALL
 • ≈ 13 824 USD
Euro 3Numri i ndenjëseve: 21
Kinë
Kontakto shitësin
Toyota Coaster - Autobus qyteti: foto 1
Toyota Coaster - Autobus qyteti: foto 2
Toyota Coaster - Autobus qyteti: foto 3
Toyota Coaster - Autobus qyteti: foto 4
Toyota Coaster - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Autobus qyteti Toyota Coaster

Euro 4Numri i ndenjëseve: 21
Kinë
Botuar: 25d

9 231EUR

 • ≈ 958 445 ALL
 • ≈ 10 017 USD
Euro 4Numri i ndenjëseve: 21
Kinë
Kontakto shitësin
Toyota - Autobus qyteti: foto 1
Toyota - Autobus qyteti: foto 2
Toyota - Autobus qyteti: foto 3
Toyota - Autobus qyteti: foto 4
Toyota - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Autobus qyteti Toyota

Euro 3
Kinë
Botuar: 25d

9 231EUR

 • ≈ 958 445 ALL
 • ≈ 10 017 USD
Euro 3
Kinë
Kontakto shitësin
Toyota Coaster - Autobus qyteti: foto 1
Toyota Coaster - Autobus qyteti: foto 2
Toyota Coaster - Autobus qyteti: foto 3
Toyota Coaster - Autobus qyteti: foto 4
Toyota Coaster - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

Autobus qyteti Toyota Coaster

Euro 4Numri i ndenjëseve: 21
Kinë
Botuar: 25d

9 139EUR

 • ≈ 948 893 ALL
 • ≈ 9 918 USD
Euro 4Numri i ndenjëseve: 21
Kinë
Kontakto shitësin
Toyota Coaster - Autobus qyteti: foto 1
Toyota Coaster - Autobus qyteti: foto 2
Toyota Coaster - Autobus qyteti: foto 3
Toyota Coaster - Autobus qyteti: foto 4
Toyota Coaster - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

Autobus qyteti Toyota Coaster

Euro 4Numri i ndenjëseve: 21
Kinë
Botuar: 25d

10 000EUR

 • ≈ 1 038 289 ALL
 • ≈ 10 852 USD
Euro 4Numri i ndenjëseve: 21
Kinë
Kontakto shitësin
Toyota diesel Coaster - Autobus qyteti: foto 1
Toyota diesel Coaster - Autobus qyteti: foto 2
Toyota diesel Coaster - Autobus qyteti: foto 3
Toyota diesel Coaster - Autobus qyteti: foto 4
Toyota diesel Coaster - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

Autobus qyteti Toyota diesel Coaster

Euro 3Numri i ndenjëseve: 21
Kinë
Botuar: 26d

9 231EUR

 • ≈ 958 445 ALL
 • ≈ 10 017 USD
Euro 3Numri i ndenjëseve: 21
Kinë
Kontakto shitësin
Toyota Coaster - Autobus qyteti: foto 1
Toyota Coaster - Autobus qyteti: foto 2
Toyota Coaster - Autobus qyteti: foto 3
Toyota Coaster - Autobus qyteti: foto 4
Toyota Coaster - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Autobus qyteti Toyota Coaster

Euro 4Numri i ndenjëseve: 21
Kinë
Botuar: 26d

9 046EUR

 • ≈ 939 237 ALL
 • ≈ 9 817 USD
Euro 4Numri i ndenjëseve: 21
Kinë
Kontakto shitësin
Toyota Coaster - Autobus qyteti: foto 1
Toyota Coaster - Autobus qyteti: foto 2
Toyota Coaster - Autobus qyteti: foto 3
Toyota Coaster - Autobus qyteti: foto 4
Toyota Coaster - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Autobus qyteti Toyota Coaster

Euro 4Numri i ndenjëseve: 21
Kinë
Botuar: 26d

9 785EUR

 • ≈ 1 015 966 ALL
 • ≈ 10 619 USD
Euro 4Numri i ndenjëseve: 21
Kinë
Kontakto shitësin
Toyota Coaster - Autobus qyteti: foto 1
Toyota Coaster - Autobus qyteti: foto 2
Toyota Coaster - Autobus qyteti: foto 3
Toyota Coaster - Autobus qyteti: foto 4
Toyota Coaster - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Autobus qyteti Toyota Coaster

Euro 3Numri i ndenjëseve: 30
Kinë
Botuar: 26d

8 308EUR

 • ≈ 862 611 ALL
 • ≈ 9 016 USD
Euro 3Numri i ndenjëseve: 30
Kinë
Kontakto shitësin
TOYOTA Coaster - Autobus qyteti: foto 1
TOYOTA Coaster - Autobus qyteti: foto 2
TOYOTA Coaster - Autobus qyteti: foto 3
TOYOTA Coaster - Autobus qyteti: foto 4

Autobus qyteti TOYOTA Coaster

2018
Kinë, Shanghai
Botuar: 2m 15d
Pyet për çmimin
2018
Kinë, Shanghai
Kontakto shitësin
Toyota 29 SEATS COASTER - Autobus qyteti: foto 1
Toyota 29 SEATS COASTER - Autobus qyteti: foto 2
Toyota 29 SEATS COASTER - Autobus qyteti: foto 3
Toyota 29 SEATS COASTER - Autobus qyteti: foto 4
Toyota 29 SEATS COASTER - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Autobus qyteti Toyota 29 SEATS COASTER

2004275648 kmEuro 3
Kinë
Botuar: 5m 7d

10 728EUR

 • ≈ 1 113 877 ALL
 • ≈ 11 642 USD
2004275648 kmEuro 3
Kinë
Toyota 29 SEATS COASTER - Autobus qyteti: foto 1
Toyota 29 SEATS COASTER - Autobus qyteti: foto 2
Toyota 29 SEATS COASTER - Autobus qyteti: foto 3
Toyota 29 SEATS COASTER - Autobus qyteti: foto 4
Toyota 29 SEATS COASTER - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Autobus qyteti Toyota 29 SEATS COASTER

201835711 kmEuro 3Numri i ndenjëseve: 29
Kinë
Botuar: 5m 7d

11 057EUR

 • ≈ 1 148 037 ALL
 • ≈ 11 999 USD
201835711 kmEuro 3Numri i ndenjëseve: 29
Kinë
TOYOTA Coaster mini bus passenger van coach - Autobus qyteti: foto 1
TOYOTA Coaster mini bus passenger van coach - Autobus qyteti: foto 2
TOYOTA Coaster mini bus passenger van coach - Autobus qyteti: foto 3
TOYOTA Coaster mini bus passenger van coach - Autobus qyteti: foto 4
TOYOTA Coaster mini bus passenger van coach - Autobus qyteti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

Autobus qyteti TOYOTA Coaster mini bus passenger van coach

89800 km4x2Euro 4
Kinë, Hefei
Botuar: 5m 31d
Pyet për çmimin
89800 km4x2Euro 4
Kinë, Hefei
T1 new listing page - Autobusë qyteti TOYOTA
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.