Autobus qyteti Volvo 8700 B7RLE

picture_as_pdf

6 800 EUR

Tipi

Autobus qyteti

Viti

2007

Shteti

Estoni

Telefoni

+372 58058......

Botuar: 3m 4d
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaVOLVO
Viti i prodhimit2007
Kilometrazhi730000 km
Motori/linja e ngarjes
Klasa e shkarkimeveEuro 5
Karburantidizel
Rendimenti i fuqisë290 hp
Kutia e marsheveautomatike
TransmisioniAutomaat
Shasia/pezullimi
Pezullimiajër
ABS
Kabina/pjesa e brendshme
Sistemi i uljes-ngritjes
Ngrohësi i parkimit
Numri i ndenjëseve39
Ndenjësja pneumatike e shoferit
Kompjuter bordi
Përshkrimi

Winter tires

Outer dimensions: 12x2,55 m

50 standing places

2 doors

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

Busland OÜ

Busland OÜ

location_on

Estonia, Estland, Tallinn

phone_iphone
language

www.Busland.ee

access_time

Ora lokale e shitësit — 23:55


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit Busland OÜ

t1 test unit Autobus

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.