Reja dhe përdorur autobusë suburbanë në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Catalogue
Shes
Vendosni një reklamë

Autobusë suburbanë


   Faqja 1 e 11 1/11   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
SETRA 315 UL (5 PIECES) - autobus suburban
6 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
MERCEDES - BENZ INTEGRO O550 UE, 12m - autobus suburban
9 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
MERCEDES-BENZ O530 LE MÜ - autobus suburban
 19
49 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
720 000 km
Numri i ndenjëseve: 50

Dedic GmbH

Gjermani, Reinfeld

Volvo B12M (01.99-) - autobus suburban
 18
10 680 EUR
2008

TruckParts Eesti OÜ

Estoni, Tallinn

Numri i referencës 1731345

Mercedes-Benz Citaro, Evobus Überland, 46+48 Plätze - autobus suburban
 20
3 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2000
869 347 km
Numri i ndenjëseve: 46

Botuar: 5orë 57min

CAMION IMPEX GmbH

8

Gjermani, Hagenow

Mercedes-Benz O 303 - autobus suburban
 17
3 600 EUR
1988
925 km
Numri i ndenjëseve: 74

Botuar: 11orë 38min

Auction Baltic UAB

Lituani, Vilnius

MERCEDES-BENZ INTOURO - autobus suburban
 2
4 514 EUR
Ankandi
2007
450 000 km

Botuar: 12orë 4min

AGORASTORE

7

Francë, MONTREUIL SOUS BOIS

Numri i referencës 276190

LOHR MAN - autobus suburban
 9
3 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi
1998
156 500 km
Numri i ndenjëseve: 26

Botuar: 12orë 7min

AGORASTORE

7

Francë, MONTREUIL SOUS BOIS

Numri i referencës 274663

SETRA S415NF - autobus suburban
 9
2 075 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi
2012
619 000 km
Numri i ndenjëseve: 42

Botuar: 12orë 8min

AGORASTORE

7

Francë, MONTREUIL SOUS BOIS

Numri i referencës 275683

IRISBUS RECREO - autobus suburban
 20
12 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
439 000 km

Botuar: 1d

Grzegorz Zyguła Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe

Poloni, Wolności 3, 26-010 Bodzentyn, Poland

SETRA 315 UL (5 PIECES) - autobus suburban
 9
6 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
1998
950 000 km
Numri i ndenjëseve: 53

Botuar: 1d

CAPPONI MARIO EREDI DI MICHELE E UMBERTO CAPPONI SNC

9

Itali, Montelabbate (PESARO-URBINO)

TEMSA TOURMALIN LIGHT 12 - autobus suburban
 20
15 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
275 000 km

Botuar: 1d

Grzegorz Zyguła Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe

Poloni

Setra S 415 UL - autobus suburban
 15
Pyet për çmimin
2013
603 424 km
Numri i ndenjëseve: 50

Botuar: 2d

AUTO-MERKEL GMBH & CO. KG

Gjermani, Iffezheim

MAN LIONS REGIO R12 KLIMA 2x verfügbar - autobus suburban
 15
Pyet për çmimin
2012
396 000 km
Numri i ndenjëseve: 50

Botuar: 2d

AUTO-MERKEL GMBH & CO. KG

Gjermani, Iffezheim

Setra 3x S 415 UL KLIMA  WENIG KILOMETER - autobus suburban
 15
Pyet për çmimin
2012
360 000 km
Numri i ndenjëseve: 50

Botuar: 2d

AUTO-MERKEL GMBH & CO. KG

Gjermani, Iffezheim

 Setra - S 417 UL/2 Business/ 319 UL/ 550/ Original KM - autobus suburban
 15
99 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
406 214 km
Numri i ndenjëseve: 56

Botuar: 2d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9415

Setra 419 UL-GT (Klima, Schaltung) - autobus suburban
 17
49 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2009
632 000 km
Numri i ndenjëseve: 70

Botuar: 2d

Hakimi Omnibushandel Inh. Khalid Hakimi

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës S419 UL 392

MERCEDES-BENZ Intouro - autobus suburban
 20
23 480 EUR
Çmimi pa. TVSH
2007
285 000 km
Numri i ndenjëseve: 63

Botuar: 2d

MICHAŁ JEDNORÓG PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "FOX"

Poloni, GŁOGÓWEK

MERCEDES-BENZ Intouro - autobus suburban
 20
18 140 EUR
Çmimi pa. TVSH
2007
430 000 km
Numri i ndenjëseve: 60

Botuar: 2d

MICHAŁ JEDNORÓG PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "FOX"

Poloni, GŁOGÓWEK

SCANIA Touring HD 13.7m-Clubtische - autobus suburban
 11
149 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
Numri i ndenjëseve: 51

Botuar: 3d

Scania Deutschland GmbH Scania Used Bus Center Bremen

S

Gjermani, Bremen

Numri i referencës 1901233

MERCEDES-BENZ O 560 wie INTOURO EURO5 - autobus suburban
 16
17 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
701 673 km
Numri i ndenjëseve: 50

Botuar: 7d

Engel & Engel GmbH

8

Gjermani, Rohrbach/Pfalz

Numri i referencës 20229_617

Setra S 213 UL - autobus suburban
 12
5 800 EUR
1990
484 437 km
Numri i ndenjëseve: 40

Botuar: 7d

Auction Baltic UAB

Lituani, Vilnius

 Setra - S 313 UL/ 354 PS/ 315/ 415/ 50 Sitze - autobus suburban
 15
7 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2003
900 908 km
Numri i ndenjëseve: 50

Botuar: 7d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9410

 Setra - S 415 UL/ Klima/ Euro 5/ 3x vorhanden/ 354 PS - autobus suburban
 15
24 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2006
856 746 km
Numri i ndenjëseve: 54

Botuar: 7d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9412

1 2 3 11   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old