Autobus suburban Iveco Crossway 3x units

picture_as_pdf

Tipi

Autobus suburban

Viti

2010

Shteti

Estoni

Telefoni

+372 53536......

Botuar: 11m 29d
picture_as_pdf
 • Karakteristika
 • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaIVECO
Viti i prodhimit2010
Kilometrazhi540100 km
Data e regjistrimit të parë01.11.2010
Gjatësia11900 mm
Gjerësia2550 mm
Lartësia3450 mm
Motori/linja e ngarjes
Klasa e shkarkimeveEuro 5
Zhvendosja7790 cc
Rendimenti i fuqisë330 hp
MotoriIveco
Bllokimi i diferencialit
Kutia e marsheveautomatike
TransmisioniAutomatikgetriebe
Kabina/pjesa e brendshme
Fshehësi i diellit
Pasqyra elektrike
Kondicioner
Ngrohësi i parkimit
Kontrolli i shpejtësisë
Numri i ndenjëseve45
Radio
Përshkrimi

Additional options and accessories

 • AC automatic
 • Adjustable steering wheel
 • Air conditioning passengers
 • Alco lock
 • Arm rest passengers
 • Cameras
 • Double glass windows
 • Driver seat air-cushioned
 • Driver´s air condition
 • Emergency triangle
 • Fire extinguisher
 • Headlights washer
 • Heated mirrors
 • Line sign
 • Reading lights
 • Seat belts
 • Wheelchair lift

Remarks

Seat belts : 3p

More information

Number of standing places: 20

Please contact Marek Metsis (+3725262323, marek@kbauto.ee) or Margus Rämmi (+3725149918, margus@kbauto.ee) for more information

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

KB Auto Eesti OU

KB Auto Eesti OU

4.5 
starstarstarstarstar
location_on

Estonia, Kooli 10, Rummu alevik, Lääne-Harju vald, 76102, EE

phone_iphone
language

kbauto.ee

access_time

Ora lokale e shitësit — 13:10

Personat e kontaktit
Aigar

Aigar

Eesti, English

Stanislav

Stanislav

Eesti, English

Marek

Marek

Eesti, English


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit KB Auto Eesti OU

t1 test unit Autobus

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.