Reja dhe përdorur Autobusë suburbanë SOLARIS në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Autobusë suburbanë SOLARIS


Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Solaris Urbino 12H Bus Euro 5 Rampe Standklima  - Autobus suburban
 19
9 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
387 823 km
Numri i ndenjëseve: 41

Botuar: 6m 17d

Autopark-A5

4

Gjermani, Atzenhain

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Buses - Suburban buses - SOLARIS
t1 old