Autobus suburban Solaris Urbino 12H Bus Euro 5 Rampe Standklima

picture_as_pdf

12 900 EUR

Çmimi pa. TVSH

Tipi

Autobus suburban

Viti

2012

Shteti

Gjermani

Telefoni

+49 06401 ......

SOLARIS me leasing

Botuar: 4m 28d
picture_as_pdf
 • Karakteristika
 • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaSOLARIS
Viti i prodhimit2012
Kilometrazhi387823 km
E dëmtuar
Motori/linja e ngarjes
Klasa e shkarkimeveEuro 5
Karburantidizel
Zhvendosja9186 cc
Rendimenti i fuqisë314 hp
Kutia e marsheveautomatike
Shasia/pezullimi
ABS
Kabina/pjesa e brendshme
Kondicioner
Numri i ndenjëseve41
Përshkrimi
 • Solaris Urbino 12H
 • Linienbus
 • ABS
 • Standklimaanlage
 • Normale Sitzplätze: 40
 • Stehplätze: 18
 • Rollstuhlplatz: 1
 • Unfall
 • Fahrzeug vorne Beschädigt
 • Sofort Verfügbar
 • Irrtümer Vorbehalten

Wir bieten an:

Nettokauf für Firmen aus der EU mit USt-IdNr, VAT Nummer sowie Kunden aus dem Drittland.

Leasing und Finanzierung.

Erledigung sämtlicher Zollformalitäten.

Erstellung von Kurzzeit- sowie Ausfuhrkennzeichen

Transport zum Hafen.

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

Autopark-A5

Autopark-A5

4.6 
starstarstarstarstar
location_on

Germany, Gottesrain 7, 35325 Mücke, Germany

phone_iphone
language

www.autopark-a5.de

access_time

Ora lokale e shitësit — 17:20


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit Autopark-A5

t1 test unit Autobus

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.