Autobus i artikuluar Volvo 7700/7000 A nga Gjermani, 9900 EUR në shitje - ID: 7510696
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: Volvo 7700/7000 A

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
Hapni katalogun
Oferta të ngjashme:
MAN Lions City G, A23, Klima, 49 Sitze, Euro 4 - Autobus i artikuluar: foto 1
MAN Lions City G, A23, Klima, 49 Sitze, Euro 4 - Autobus i artikuluar: foto 2
MAN Lions City G, A23, Klima, 49 Sitze, Euro 4 - Autobus i artikuluar: foto 3
MAN Lions City G, A23, Klima, 49 Sitze, Euro 4 - Autobus i artikuluar: foto 4
MAN Lions City G, A23, Klima, 49 Sitze, Euro 4 - Autobus i artikuluar: foto 5
Shiko të gjitha fotot (11)

MAN Lions City G, A23, Klima, 49 Sitze, Euro 4

Autobus i artikuluar
2007826353 kmEuro 4Numri i ndenjëseve: 46
Gjermani, Molkereistrasse 2, D-27419 Sittensen, Germany
Botuar: 3v 7mNumri i referencës SI79933

19 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 954 816 ALL
 • ≈ 21 229 USD
2007826353 kmEuro 4Numri i ndenjëseve: 46
Gjermani, Molkereistrasse 2, D-27419 Sittensen, Germany
MAN Lions City G, A23, Klima, 49 Sitze, Euro 4 - Autobus i artikuluar: foto 1
MAN Lions City G, A23, Klima, 49 Sitze, Euro 4 - Autobus i artikuluar: foto 2
MAN Lions City G, A23, Klima, 49 Sitze, Euro 4 - Autobus i artikuluar: foto 3
MAN Lions City G, A23, Klima, 49 Sitze, Euro 4 - Autobus i artikuluar: foto 4
MAN Lions City G, A23, Klima, 49 Sitze, Euro 4 - Autobus i artikuluar: foto 5
Shiko të gjitha fotot (11)

MAN Lions City G, A23, Klima, 49 Sitze, Euro 4

Autobus i artikuluar
2007828531 kmEuro 4Numri i ndenjëseve: 46
Gjermani, Molkereistrasse 2, D-27419 Sittensen, Germany
Botuar: 3v 4mNumri i referencës SI79935

19 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 954 816 ALL
 • ≈ 21 229 USD
2007828531 kmEuro 4Numri i ndenjëseve: 46
Gjermani, Molkereistrasse 2, D-27419 Sittensen, Germany
MAN Lions City G, A23, Klima, 49 Sitze, Euro 4 - Autobus i artikuluar: foto 1
MAN Lions City G, A23, Klima, 49 Sitze, Euro 4 - Autobus i artikuluar: foto 2
MAN Lions City G, A23, Klima, 49 Sitze, Euro 4 - Autobus i artikuluar: foto 3
MAN Lions City G, A23, Klima, 49 Sitze, Euro 4 - Autobus i artikuluar: foto 4
MAN Lions City G, A23, Klima, 49 Sitze, Euro 4 - Autobus i artikuluar: foto 5
Shiko të gjitha fotot (11)

MAN Lions City G, A23, Klima, 49 Sitze, Euro 4

Autobus i artikuluar
2007841562 kmEuro 4Numri i ndenjëseve: 46
Gjermani, Molkereistrasse 2, D-27419 Sittensen, Germany
Botuar: 3v 4mNumri i referencës SI79936

19 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 954 816 ALL
 • ≈ 21 229 USD
2007841562 kmEuro 4Numri i ndenjëseve: 46
Gjermani, Molkereistrasse 2, D-27419 Sittensen, Germany
MAN Lions City G, A23, Klima, 49 Sitze, Euro 4 - Autobus i artikuluar: foto 1
MAN Lions City G, A23, Klima, 49 Sitze, Euro 4 - Autobus i artikuluar: foto 2
MAN Lions City G, A23, Klima, 49 Sitze, Euro 4 - Autobus i artikuluar: foto 3
MAN Lions City G, A23, Klima, 49 Sitze, Euro 4 - Autobus i artikuluar: foto 4
MAN Lions City G, A23, Klima, 49 Sitze, Euro 4 - Autobus i artikuluar: foto 5
Shiko të gjitha fotot (11)

MAN Lions City G, A23, Klima, 49 Sitze, Euro 4

Autobus i artikuluar
2007830369 kmEuro 4Numri i ndenjëseve: 46
Gjermani, Molkereistrasse 2, D-27419 Sittensen, Germany
Botuar: 3v 4mNumri i referencës SI79932

19 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 954 816 ALL
 • ≈ 21 229 USD
2007830369 kmEuro 4Numri i ndenjëseve: 46
Gjermani, Molkereistrasse 2, D-27419 Sittensen, Germany
MAN Lions City G, A 23, Euro 4, A/C, 57 Sitze - Autobus i artikuluar: foto 1
MAN Lions City G, A 23, Euro 4, A/C, 57 Sitze - Autobus i artikuluar: foto 2
MAN Lions City G, A 23, Euro 4, A/C, 57 Sitze - Autobus i artikuluar: foto 3
MAN Lions City G, A 23, Euro 4, A/C, 57 Sitze - Autobus i artikuluar: foto 4
MAN Lions City G, A 23, Euro 4, A/C, 57 Sitze - Autobus i artikuluar: foto 5
Shiko të gjitha fotot (12)

MAN Lions City G, A 23, Euro 4, A/C, 57 Sitze

Autobus i artikuluar
2006536333 kmEuro 4Numri i ndenjëseve: 57
Gjermani, Molkereistrasse 2, D-27419 Sittensen, Germany
Botuar: 2v 7mNumri i referencës SI80200

16 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 654 075 ALL
 • ≈ 17 963 USD
2006536333 kmEuro 4Numri i ndenjëseve: 57
Gjermani, Molkereistrasse 2, D-27419 Sittensen, Germany
MAN A40 Lions City G - Autobus i artikuluar: foto 1
MAN A40 Lions City G - Autobus i artikuluar: foto 2
MAN A40 Lions City G - Autobus i artikuluar: foto 3
MAN A40 Lions City G - Autobus i artikuluar: foto 4
MAN A40 Lions City G - Autobus i artikuluar: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

MAN A40 Lions City G

Autobus i artikuluar
2012560000 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 43+87
Poloni, Piekary Śląskie
Botuar: 3m 11d

48 000EUR

 • ≈ 4 811 856 ALL
 • ≈ 52 258 USD
2012560000 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 43+87
Poloni, Piekary Śląskie
Mercedes-Benz O 530 G Citaro 51 Sitze+107 Stehplätze Dachklima - Autobus i artikuluar: foto 1
Mercedes-Benz O 530 G Citaro 51 Sitze+107 Stehplätze Dachklima - Autobus i artikuluar: foto 2
Mercedes-Benz O 530 G Citaro 51 Sitze+107 Stehplätze Dachklima - Autobus i artikuluar: foto 3
Mercedes-Benz O 530 G Citaro 51 Sitze+107 Stehplätze Dachklima - Autobus i artikuluar: foto 4
Mercedes-Benz O 530 G Citaro 51 Sitze+107 Stehplätze Dachklima - Autobus i artikuluar: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

Mercedes-Benz O 530 G Citaro 51 Sitze+107 Stehplätze Dachklima

Autobus i artikuluar
2007573704 km6x2Euro 4Numri i ndenjëseve: 51
Gjermani, Hertzstraße 2, D-27367 Sottrum, Germany
Botuar: 1v 2mNumri i referencës 6004726

12 850EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 288 173 ALL
 • ≈ 13 989 USD
2007573704 km6x2Euro 4Numri i ndenjëseve: 51
Gjermani, Hertzstraße 2, D-27367 Sottrum, Germany
Kontakto shitësin

Autobus i artikuluar Volvo 7700/7000 A

Botuar: 1m 8d

Hmm, duket se artikulli është shitur
Autobus i artikuluar Volvo 7700/7000 A: foto 1

Gjeni oferta të reja në katalog

Hapni katalogun
zoom in
Autobus i artikuluar Volvo 7700/7000 A: foto 1
See what's in stock now

Botuar: 1m 8d

SHITUR

9 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 992 445 ALL
 • ≈ 10 778 USD

17 Korrik 2024

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: Volvo 7700/7000 A

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
Marka

Viti i prodhimit

2007
Kilometrazhi

550000 km
Vendndodhja

Gjermani, Werner-Siemens-Straße 100, 22113 Hamburg, Germany
Motori/linja e ngarjes
klasa e shkarkimeve

karburanti

zhvendosja

9365 cc
rendimenti i fuqisë

310 hp
kutia e marsheve

automatike
ngadalësuesi/ngadalësuesi i brendshëm

Shasia/pezullimi
ABS

ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit

Kabina/pjesa e brendshme
numri i ndenjëseve

47
Pjesë shtesë
libri i servisit

SHITUR

9 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 992 445 ALL
 • ≈ 10 778 USD

17 Korrik 2024

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: Volvo 7700/7000 A

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test archive
t1 test archive - Bus
t1 test archive - Dedic GmbH