Reja dhe përdorur autobusë urbanë në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Autobusë urbanë


   Faqja 1 e 12 1/12   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Volvo 9700S Carrus B12M, 13,0m CLIMA, 51 seats; Euro 3 - autobus urban
 20
14 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2006
648 500 km
Numri i ndenjëseve: 51 +driver

P-Trucks OU

Estoni, 85008

Numri i referencës 1531

VOLVO 9900 - autobus urban
 20
Pyet për çmimin
2004
790 000 km
Numri i ndenjëseve: 50

Dedic GmbH

Gjermani, Reinfeld

RENAULT Ares / Iliade - moteur DCI - autobus urban
 13
6 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2002
Numri i ndenjëseve: 50

Botuar:

Transport Osobowo - Towarowy "JANPOL" Jan Pięta

Poloni, Radłów

RENAULT Iliade RTX GTX - airco - export - autobus urban
 20
9 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
1997
Numri i ndenjëseve: 51

Botuar: 1min

Transport Osobowo - Towarowy "JANPOL" Jan Pięta

Poloni, Radłów

RENAULT Iliade RTX - 61 sieges - EXPORT - autobus urban
 20
11 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
1998
Numri i ndenjëseve: 61

Botuar: 1min

Transport Osobowo - Towarowy "JANPOL" Jan Pięta

Poloni, Radłów

SETRA 208 H - autobus urban
 20
12 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
1980
915 231 km
Numri i ndenjëseve: 32

Botuar: 1min

Transport Osobowo - Towarowy "JANPOL" Jan Pięta

Poloni, Radłów

VAN HOOL T915 ALICRON / 59 PLACE/ MAN - autobus urban
 20
26 210 EUR
Çmimi pa. TVSH
2005
645 000 km
Numri i ndenjëseve: 59

Botuar: 1min

Transport Osobowo - Towarowy "JANPOL" Jan Pięta

Poloni, Radłów

Mercedes-Benz 404-15 RH/350 RHD Tourismo/V 8 Motor/Klima/ - autobus urban
 15
15 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
1996
451 500 km
Numri i ndenjëseve: 53

Botuar: 1d

Sarwary Omnibushandel KG

8

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës 3035

Mercedes-Benz O 350 RHD Tourismo*V8 Motor*6 Gang*404 RHD*WC - autobus urban
 15
15 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
1999
297 500 km
Numri i ndenjëseve: 51

Botuar: 1d

Sarwary Omnibushandel KG

8

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës 5592

Volvo 9700S - autobus urban
 8
Pyet për çmimin
2011

Botuar: 2d

Busland OÜ

6

Estoni, Estland, Kose vald, Harjumaa

Scania Omniexpress 340 - autobus urban
 5
Pyet për çmimin
2008

Botuar: 2d

Busland OÜ

6

Estoni, Estland, Kose vald, Harjumaa

Volvo 9700HD - autobus urban
 9
Pyet për çmimin
2015

Botuar: 2d

Busland OÜ

6

Estoni, Estland, Kose vald, Harjumaa

Mercedes-Benz Tourismo 15 RHD EURO-5  182Tkm Ex-Bundeswehr - autobus urban
 20
129 777 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
182 560 km
Numri i ndenjëseve: 52

Botuar: 2d

Kanaan Mobile & Trucks Gmbh

Gjermani, Viersen

Mercedes-Benz O580 Travego 16 RHD-M (Euro 6 VI) - autobus urban
 20
134 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
576 000 km
Numri i ndenjëseve: 51

Botuar: 2d

Hakimi Omnibushandel Inh. Khalid Hakimi

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës O580 604

 Setra - S 515 HD/ Original KM/ TOP Zustand/ S 516 - autobus urban
 15
179 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
216 269 km
Numri i ndenjëseve: 51

Botuar: 3d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

11

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9612

VAN HOOL 916 - autobus urban
 8
50 100 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi
2013
491 232 km

Botuar: 3d

AGORASTORE

7

Francë, MONTREUIL SOUS BOIS

Numri i referencës 284722

SETRA S419UL - autobus urban
 12
12 095 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi
2009

Botuar: 3d

AGORASTORE

7

Francë, MONTREUIL SOUS BOIS

Numri i referencës 284737

Irizar i6 - autobus urban
 6
143 900 EUR
2015
350 000 km
Numri i ndenjëseve: 65

Botuar: 3d

SASU KOSTA EURO TRUCKS

Francë, Lançon-Provence

MERCEDES-BENZ Sprinter 316 Facelift VIP Euro6 - autobus urban
 19
10 400 EUR
2015
702 000 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 9

Botuar: 3d

UAB GEDAIVA

8

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 108441

Scania Horisont 124/Klima/Euro 4 - autobus urban
 15
13 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2007
729 085 km
Numri i ndenjëseve: 49

Botuar: 3d

TMK Omnibus&Truck

7

Gjermani, Renchen

 MAN Lions Coach R08 Euro 6 - autobus urban
 20
Pyet për çmimin
2015
415 000 km
Numri i ndenjëseve: 58

Botuar: 3d

Svenska Neoplan AB

M

Suedi, Göteborg

Numri i referencës COR516

 Neoplan Cityliner P15 Euro 6E V.I.P Exclusive Class (svart / brons färgad skinnklädsel) - autobus urban
 20
Pyet për çmimin
2023
Numri i ndenjëseve: 56

Botuar: 3d

Svenska Neoplan AB

M

Suedi, Göteborg

Numri i referencës NEWP15

1 2 3 12   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Buses - Coaches
t1 old