Reja dhe përdorur autobusë urbanë BOVA në shitje - Truck1 Shqipëri
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Autobusë urbanë BOVA


Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
VDL BOVA B.V. FUTURA FHD - autobus urban
 8
Pyet për çmimin
2010
Numri i ndenjëseve: 59+1+1

Botuar: 7d

Irizar Italia S.R.L.

Itali, Rimini RN

Bova Magic 380 - autobus urban
 16
7 200 EUR
2003
1 km
Numri i ndenjëseve: 51

Botuar: 18d

Auction Baltic UAB

Lituani, Vilnius

VDL BOVA FUTURA FHD 12-380, 52 SEATS, RETARDER  - autobus urban
 15
7 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2002
1 266 414 km
Numri i ndenjëseve: 52

Botuar: 25d

TIR CENTRUM s. r. o.

11

Republika Çeke, Praha

BOVA VDL 129.440 EURO 6 - autobus urban
 10
93 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
550 000 km
Numri i ndenjëseve: 57

Botuar: 1m 9d

IMPORT AUTOKAROW Firma Handlowo Uslugowa Grzegorz Madel

7

Poloni, Pogórska Wola

VDL BOVA MAGIQ - autobus urban
 11
Pyet për çmimin
2007
Numri i ndenjëseve: 69

Botuar: 1m 9d

IMPORT AUTOKAROW Firma Handlowo Uslugowa Grzegorz Madel

7

Poloni, Pogórska Wola

VDL BOVA FHM 12-280 CAMPER - LIVING ROOM / KITCHEN / BATH  - autobus urban
 15
12 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
1985
579 999 km

Botuar: 1m 21d

RH TRUCKS B.V.

6

Holandë, Meerkerk

Bova Bova F10 Touringcar - Buses UNWV101 - autobus urban
 20
15 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2002

Botuar: 2m 1d

Big Machinery B.V.

11

Holandë, Overige locaties NL

Numri i referencës 00030972

BOVA FUTURA FHD 127/365 Euro 5, 55 Pax - autobus urban
 15
24 370 EUR
Çmimi pa. TVSH
2009
922 000 km
6x4
Numri i ndenjëseve: 55

Botuar: 2m 11d

Agat B.U.H. Andrzej Bartoszek

Poloni, Kraśnik

VDL BOVA Futura FLD 13.340  (Euro 4, Klima)  - autobus urban
 20
8 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2006
1 020 000 km
Numri i ndenjëseve: 53

Botuar: 6m 20d

Globus Omnibushandel

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës Futura FLD 434

VDL BOVA Futura FHD  (Euro 4)  - autobus urban
 20
15 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2007
669 000 km
Numri i ndenjëseve: 51

Botuar: 7m 25d

Globus Omnibushandel

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës Futura FHD 026

VDL BOVA FUTURA FH 13-0 4X2 - 54 SEATS  - autobus urban
 15
8 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2004
1 077 559 km
Numri i ndenjëseve: 54

Botuar: 9m 11d

RH TRUCKS B.V.

6

Holandë, Meerkerk

VDL BOVA MHD 139 Magiq / Futura / 61 Sitze / Euro 5 /1217  - autobus urban
 20
29 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2007
752 271 km
Numri i ndenjëseve: 61

Botuar: 1v 1m

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 8299

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old