Reja dhe përdorur Autobusë urbanë Euro 6, dizel në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Autobusë urbanë

Euro 6, dizel

   Faqja 1 e 5 1/5   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
VDL Futura FHD - Autobus urban
43 000 EUR
NEOPLAN Tourliner P21 - Autobus urban
70 000 EUR
New ad
VDL Futura FHD - Autobus urban: foto 1
VDL Futura FHD - Autobus urban: foto 2
VDL Futura FHD - Autobus urban: foto 3
VDL Futura FHD - Autobus urban: foto 4
VDL Futura FHD - Autobus urban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (30)
VDL Futura FHD - Autobus urban: foto 1
VDL Futura FHD - Autobus urban: foto 2

VDL Futura FHD

2014 Dizel 368 hp
Spanjë, MURCIA
Botuar: 4orë 9min

43 000 EUR

star
2014 Dizel 368 hp
Spanjë, MURCIA
NEOPLAN Tourliner P21 - Autobus urban
 12
70 000 EUR
2019

Botuar: 5orë 26min

AGRICULTURA DOLORES AC SL

Spanjë, MURCIA

New ad
 Mercedes-Benz - Tourismo RHD/ 60 Sitze/ 517/ Original KM - Autobus urban
 15
189 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
233 784 km
Numri i ndenjëseve: 60

Botuar: 11orë 25min

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

11

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 10017

NEOPLAN Tourliner P21 - Autobus urban
 12
60 000 EUR
2018

Botuar: 1d

AGRICULTURA DOLORES AC SL

Spanjë, MURCIA

MERCEDES-BENZ TOURINO 36 - Autobus urban
 15
49 000 EUR
2012

Botuar: 1d

AGRICULTURA DOLORES AC SL

Spanjë, MURCIA

IRISBUS MAGELYS HD - Autobus urban
 9
43 800 EUR
2011

Botuar: 1d

AGRICULTURA DOLORES AC SL

Spanjë, MURCIA

VDL Vdl129 - Autobus urban
 15
55 000 EUR
2019

Botuar: 1d

AGRICULTURA DOLORES AC SL

Spanjë, MURCIA

 Setra - S 516 HD/2 / 517/ 515/ Rollstuhllift/ Tourismo - Autobus urban
 15
149 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
10 677 km
Numri i ndenjëseve: 52

Botuar: 4d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

11

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9999

Neoplan P16 Cityliner ( wenig Km )  - Autobus urban
 20
154 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
409 000 km
Numri i ndenjëseve: 55

Botuar: 4d

Hakimi Omnibushandel Inh. Khalid Hakimi

4

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës Cityliner 439

 Setra - S 515 HD/ Euro 6/ Tourismo/ Travego/ R 07 - Autobus urban
 15
209 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
441 730 km
Numri i ndenjëseve: 51

Botuar: 6d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

11

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 10000

Isuzu Novo Ultra 29+1 SEATS + 9 STANDING / AC / AUXILIARY HEATING - Autobus urban
 20
49 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
309 441 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 30

Botuar: 8d

KB Auto Eesti OU

2 M

Estoni, Lääne-Harju vald

Numri i referencës M210-3003

Setra S511 HD sofort lieferbar HU 4/2024 SP 10/2023 - Autobus urban
 20
236 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
184 988 km
Numri i ndenjëseve: 36+2+1

Botuar: 9d

NOB Nordost Bus GmbH Omnibushandel & Generalvertretung Setra Omnibusse

Gjermani, Wittenburg

Numri i referencës exste2818

Mercedes-Benz Tourismo 17 RHD-L  mit 65 Sitzplätzen  - Autobus urban
 20
168 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
507 160 km
Numri i ndenjëseve: 65

Botuar: 11d

Herrmann Reisen GmbH

Gjermani, Hirschau

Numri i referencës 715

IVECO MAGELYS PRO - Autobus urban
 1
128 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
174 000 km

Botuar: 12d

Grzegorz Zyguła Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe

Poloni, Wolności 3, 26-010 Bodzentyn, Poland

 Setra - S 515 HD/ Original KM/ Tourismo/ Travego/ R 07 - Autobus urban
 14
Pyet për çmimin
2022
149 021 km
Numri i ndenjëseve: 51

Botuar: 13d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

11

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9955

 Temsa - Prestij SX/510/Tourino/Neufahrzg./sofort verfügb - Autobus urban
 15
84 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2023
1 245 km
Numri i ndenjëseve: 30

Botuar: 13d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

11

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9855

 Temsa - Prestij SX/510/Tourino/Neufahrzg./sofort verfügb - Autobus urban
 15
84 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2023
1 245 km
Numri i ndenjëseve: 30

Botuar: 13d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

11

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9854

Mercedes-Benz Sprinter 316 Facelift VIP Euro6 - Autobus urban
 19
9 700 EUR
2015
702 000 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 9

Botuar: 13d

UAB GEDAIVA

8

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 108441

Mercedes-Benz Tourismo 350-17 RHDL *59 Sitze*Euro6*WC*Travego  - Autobus urban
 15
149 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
632 145 km
Numri i ndenjëseve: 59

Botuar: 14d

Sarwary Omnibushandel KG

8

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës 1

Mercedes-Benz 519 CDI Sprinter Businvest *21-Sitze*73.405 km  - Autobus urban
 15
99 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019
73 405 km
Numri i ndenjëseve: 21

Botuar: 14d

Sarwary Omnibushandel KG

8

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës 6486

1 2 3 5   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Buses - Coaches
t1 old