Reja dhe përdorur autobusë urbanë FORD në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Catalogue
Shes
Vendosni një reklamë

Autobusë urbanë FORD


8
Rezultate të gjetura
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
FORD Transit Manual 17-seater - autobus urban
 16
5 900 EUR
2004
300 000 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 17

Botuar: 15d

UAB GEDAIVA

8

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 111454

Ford Transit 2.0 4x2, Benziner! - autobus urban
 1
9 900 EUR
1996
47 600 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 6

Botuar: 3m 18d

Gassmann GmbH

17

Gjermani, Göttingen

Numri i referencës 85603

Ford Transit 2.5 4x2, Personentransporter, 8 Sitze - autobus urban
 15
7 900 EUR
1996
59 919 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 8

Botuar: 6m 5d

Gassmann GmbH

17

Gjermani, Göttingen

Numri i referencës 85305

FORD Transit E 450 - autobus urban
 13
6 200 EUR
2007
403 920 km
Numri i ndenjëseve: 17

Botuar: 6m 22d

Baltic Special Machinery Export

11

Lituani, Dievogala

Ford Transit 2.4 TDE 4x2, EX-THW, 9 Sitze - autobus urban
 8
8 900 EUR
2005
125 000 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 9

Botuar: 7m 8d

Gassmann GmbH

17

Gjermani, Göttingen

Numri i referencës 85138

Ford Transit 2.2 TDCI 4x2, Krankentransporter - autobus urban
 15
34 900 EUR
2017
257 500 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 2

Botuar: 8m 27d

Gassmann GmbH

17

Gjermani, Göttingen

Numri i referencës 84981

Ford Transit 2.2 TDCI 4x2, Krankentransporter - autobus urban
 15
34 900 EUR
2016
206 500 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 2

Botuar: 8m 27d

Gassmann GmbH

17

Gjermani, Göttingen

Numri i referencës 84982

Ford Ford Transit 2,0 TDE 4x2, EX-THW, 6 Sitze - autobus urban
 9
6 900 EUR
2001
35 200 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 6

Botuar: 9m 6d

Gassmann GmbH

17

Gjermani, Göttingen

Numri i referencës 84949

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old