Autobus urban Ford Transit 2.2 TDCI 4x2, Krankentransporter nga Gjermani, 19900 EUR në shitje - ID: 6459151
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

19 900EUR

  • ≈ 1 995 731 ALL
  • ≈ 21 599 USD

Ford Transit 2.2 TDCI 4x2, Krankentransporter

Autobus urbanFord Transit 2.2 TDCI 4x2, Krankentransporter
2016|206500 km|4x2|Euro 6|2

19 900EUR

Autobus urban Ford Transit 2.2 TDCI 4x2, Krankentransporter

Botuar: 1v 10m

PDF
Autobus urban Ford Transit 2.2 TDCI 4x2, Krankentransporter: foto 1
Autobus urban Ford Transit 2.2 TDCI 4x2, Krankentransporter: foto 2
Autobus urban Ford Transit 2.2 TDCI 4x2, Krankentransporter: foto 3
Autobus urban Ford Transit 2.2 TDCI 4x2, Krankentransporter: foto 4
Autobus urban Ford Transit 2.2 TDCI 4x2, Krankentransporter: foto 5
Autobus urban Ford Transit 2.2 TDCI 4x2, Krankentransporter: foto 6
Autobus urban Ford Transit 2.2 TDCI 4x2, Krankentransporter: foto 7
Autobus urban Ford Transit 2.2 TDCI 4x2, Krankentransporter: foto 8
Autobus urban Ford Transit 2.2 TDCI 4x2, Krankentransporter: foto 9
Autobus urban Ford Transit 2.2 TDCI 4x2, Krankentransporter: foto 10
Autobus urban Ford Transit 2.2 TDCI 4x2, Krankentransporter: foto 11
Autobus urban Ford Transit 2.2 TDCI 4x2, Krankentransporter: foto 12
Autobus urban Ford Transit 2.2 TDCI 4x2, Krankentransporter: foto 13
Autobus urban Ford Transit 2.2 TDCI 4x2, Krankentransporter: foto 14
Autobus urban Ford Transit 2.2 TDCI 4x2, Krankentransporter: foto 15
Ask for all available pictures

Botuar: 1v 10m

PDF

19 900EUR

  • ≈ 1 995 731 ALL
  • ≈ 21 599 USD
Marka

Numri i referencës

84982
Viti i prodhimit

2016
Kilometrazhi

206500 km
Data e regjistrimit të parë

01.11.2016
Pesha bruto

3500 kg
Ngarkesa e dobishme

631 kg
Ngjyra

e kuqe
Vendndodhja

Gjermani, Alte Bundesstr. 48, D-37120 Bovenden / Göttingen, Germany

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Motori/linja e ngarjes
klasa e shkarkimeve

karburanti

zhvendosja

2198 cc
rendimenti i fuqisë

154 hp
kutia e marsheve

manuale
ASR

Shasia/pezullimi
konfigurimi i aksit

numri i akseve

2-aks
ABS

Kabina/pjesa e brendshme
dritare me rrymë

numri i ndenjëseve

2
Më shumë informacion

Interieurtyp: Stoff

Türen: 2

Umweltplakette


  • Fahrzeugstandort: Bovenden, E-Fenster links, E-Fenster rechts, Schalter 6, ABS (Antiblockiersystem), Antriebs-Schlupfregelung (ASR), Rundumleuchte, Blattfederung, Türen, seitl. Tür rechts, Umweltplakette grün

Aufbau: Krankentransportfahrzeug mit ausklappbarer Rollstuhlrampe

Motor und Getriebe in 08.22 Überholt, Gesamtkosten ca. 10.000.

Der Verkauf an Gewerbetreibende oder Export erfolgt zuzüglich 19% MwSt!

ZUBEHÖRANGABEN OHNE GEWÄHR, Änderungen, Zwischenverkauf und Irrtümer vorbehalten!


.
 Email  Call

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

19 900EUR

  • ≈ 1 995 731 ALL
  • ≈ 21 599 USD

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Bus
t1 test unit - Gassmann GmbH