Autobus urban FORD Transit Manual 17-seater nga Lituani, 5900 EUR në shitje - ID: 7132866
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Autobus urban FORD Transit Manual 17-seater

Autobus urban FORD Transit Manual 17-seater: foto 1
Autobus urban FORD Transit Manual 17-seater: foto 2
Autobus urban FORD Transit Manual 17-seater: foto 3
Autobus urban FORD Transit Manual 17-seater: foto 4
Autobus urban FORD Transit Manual 17-seater: foto 5
Autobus urban FORD Transit Manual 17-seater: foto 6
Autobus urban FORD Transit Manual 17-seater: foto 7
Autobus urban FORD Transit Manual 17-seater: foto 8
Autobus urban FORD Transit Manual 17-seater: foto 9
Autobus urban FORD Transit Manual 17-seater: foto 10
Autobus urban FORD Transit Manual 17-seater: foto 11
Autobus urban FORD Transit Manual 17-seater: foto 12
Autobus urban FORD Transit Manual 17-seater: foto 13
Autobus urban FORD Transit Manual 17-seater: foto 14
Autobus urban FORD Transit Manual 17-seater: foto 15
Autobus urban FORD Transit Manual 17-seater: foto 16
Kërko fotografi të disponueshme

Online: 2m 21d

Marka FORD
Modeli Transit Manual 17-seater
Numri i referencës 111454
Viti i prodhimit 2004
Kilometrazhi 300 000 km
Data e regjistrimit të parë 30.07.2004
Pesha neto 2 690 kg
Pesha bruto 4 100 kg
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Lituani, Vilnius
Telefoni +370 698...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 3
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 2 400 cc
 • rendimenti i fuqisë: 123 hp (91 KW)
 • motori: Ford, Turbo
 • kutia e marsheve: manuale
 • transmisioni: manual
Shasia/pezullimi
 • pezullimi: sustë
 • konfigurimi i aksit: 4x2
 • numri i akseve: 2-aks
 • ABS
Kabina/pjesa e brendshme
 • numri i ndenjëseve: 17
 • rripat e ndenjësve

5 900 EUR

 • ≈ 640 669 ALL
 • ≈ 6 314 USD
Lituani, Vilnius
watch_later
Ora lokale e shitësit:
08:45
4.3
28 komente
I besueshëm
8 Më shumë se 8 vjet me Truck1

Personat e kontaktit
Sales & Customer support contact
English, Suomi, Lietuvių, Русский

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale.

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

5 900EUR

 • ≈ 640 669 ALL
 • ≈ 6 314 USD

FORD Transit Manual 17-seater

t1 old test unit
t1 test unit - Bus
t1 test unit - UAB GEDAIVA
t1 old